Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik

Gn.Dr.Tevfik Sağlam Cad.No 119 Etlik

Keçiören ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik Ankara ilinde Gn.dr.tevfik Sağlam Cad.no 119 Etlik Keçiören adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Başarır Diğer

  Yıllardır hiç bir doktor artık bir şey yapılamaz denen her iki Kulağıma başarılı bir şekilde ZAR ameliyatı yaptı ve gerek işitme gerekse enfeksiyon sorunumu çözdü. Kendisine şükranlarımı sunuyor, kulak zarı ameliyatı olacaklara şiddetle tavsiye ediyorum. Mustafa Hocam iyiki vardınız. Sağolun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İbrahim Oğün Diğer

  İlerleyen Apsem sebebiyle dayanılmaz ağrılarım vardı oturamıyordum bile korkudan doktora da gitmeye cesaret edemiyordum ama en son dayanamadım,İbrahim hocama gittim acil bana yatış verdi ameliyatımı gerçekleştirdi ameliyattan sonra hiç bir acı, ağrı hissetmedim. Hocamın ilgisinden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla gidebileceğim çok kaliteli bir doktor tekrar hocama ve hastanenin ilgisine çok teşekkür ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Emmanuel Awambeng Mongu Diğer

  Acil durumlarda Emmanuel Bey tarafından birkaç kez tedavim yapıldı. Her seferinde ağrılarımı kısa sürede dindirdi, onun dışında iki defa beni ilgili uzman doktora görünmem konusunda ikaz etti. İşini severek yapan bir hekim. O kadar güven verdi ki acile gittiğimde o gün Emmanuel Bey görevdeyse henüz tedavi başlamadan moralim düzeliyor. Her şey için teşekkürler hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Başarır Diğer

  1 ay once kemik eğriligi ameliyati oldum. Doktoruma minnettarım. Surec boyunca ilgisi bir hekimden fazlaydı. Estetik olmamasina ragmen burnumun göruntusu cok düzgünlesti. Nefes almam gunden gune iyilesiyor. Kendisi tam isinin ehli bir doktor


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ferhat Yavuz Akbay Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Belimde agri ve sağ baçağimda uyuşma şikayetiyle gittim hocam ameliyata karar verdi sonuç süper hocamın dediği bütün herseyi kayıtsız yapıyorum ameliyat tarihim 03/03/2022 hocam çok ilgilidir nezaman arasam sorunumu çözmüş tür tedavide sonuç verdi ağrılarım son buldu ....


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Katarakt ameliyatimi gerceklestiren sayesinde 70 yasindan sonra gözlügü biraktiran degerli doktor eline emegine saglik


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elif Terzi Diğer

  Canim doktorum Elif hnm 2018 de ikinci evladıma ilgili 10 doktor baska başka şeyler söyleyip hamileliği zehir etmişken 6.aylik hamileyken beni kabul edip bir klasör dosyayı inceledikten sonra o tatlı ses tonuyla içime nasıl bir su serpti anlatamam. Doğumda ekibi ile müthiş bir uyum eşliğinde sakin ses tonu ile korkularımı yenmemi sağladı. Down sendromlu bir bebek olduğunu iddia eden doktorların tersine Allahin gücüne inanan hekimliği ile beni çok rahatlatti. Her aklıma geldiğinde dua ederim kendisine ve şimdi 3.evladim için hiç tereddütsüz tabiki Elif hocama gittim iki oguldan so ra kiz mujdemi de gene o söyledi ve geçirdiğim en rahat hamilelik için kendisine sonsuz teşekkür ederim. Rabbım yolunu açık eylesin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Aydın Diğer

  Annemi muayeneye getirdiğimde çok ağrıları vardı. Kemik erimesi teşhisini koydu ve tedavisini uyguladı. Hocamız ilgisiyle, güleryüzüyle, tecrübesiyle çok iyi bir iş çıkardı. Her doktor onun gibi olsa keşke Allah ondan razı olsun.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Aydın Diğer

  Serkan hocama dizimde takılma kilitlenme şikayetiyle gittim.Mr cektirdim ve menisküs yırtığı olduğunu söyledi.Kapalı şekilde ameliyatımı yaptı şuanda hiçbir sıkıntım kalmadı.Hocamdan Allah razı olsun çok iyi ilgilendi.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Aydın Diğer

  Serkan Aydın Ortepedi alanında uzman ve tecrübeli bir değerlu doktoruumuzdur. Benim sol el yüksük parmağımda kırık vardı, mikro cerrahilik bir ameliyatı hızlı ve kendinden emin bir şekilde tedavi etti. Kendisine müteşekkirim, tavsiyelerine uyduğunuzda çok hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile önce Allaha sonra hekiminize güvenebilirsiniz. İyiki varsıniz Sevgili hekimim Serkan Aydın hocam....


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar