Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik

Gn.Dr.Tevfik Sağlam Cad.No 119 Etlik

Keçiören ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Etlik Ankara ilinde Gn.dr.tevfik Sağlam Cad.no 119 Etlik Keçiören adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
66 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mesut Türker Diğer

  Septomiplasti ameliyatı oldum ve gayet başarılı bir şekilde sonuçlandı her koşulda yardımcı olduğu icin Mesut hocama tekrardan çok teşekkür ediyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Sağ ve sol gözümden katarakt ameliyatı oldum ve iki gözümede astigmat için lens takıldı.
  ameliyatlarım çok başarılı geçti, çok memnun kaldım.
  doktorumuza teşekkür ediyorum.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bülent Bozkurt Diğer

  Bülent hocam bilgisi, ilgisi ve işine gösterdiği özenle çok nitelikli bir hekim. İlk olarak ocak 2020de yoğun öksürük nedeniyle başvurmuştum, ilk görüşmemizde detaylı görüşme ve muayenesinden sonra gerekli tedaviyi başladı ve iyileştim. Daha sonraki zamanlarda benzer şikayetler nedeniyle olan başvurularımda muayene etmeden önce ilk görüşmemizde aldığı notlarına bakar ve gidişatı da takip eder. Her zaman muayenesini eksiksiz yapar ve konu “basit” bile olsa bilgisini sizin anlayacağınız şekilde anlatarak tedavisine güven duymanızı sağlar. Her muayeneden minnet duygularıyla ayrılıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Kendimi daha ne kadar iyi hissedebilirdim?! kendim için verdiğim en iyi kararlardan biri mercek göz ameliyatımı olağanüstü bir hekim gerçekleştirdi sevgili Hakan Terzi hocamız. Sayesinde “ O “şikayet, muazzam bir iyileşme süreci ve hiç gözlüksüz yaşamamış gibi bir hayatı geri kazandım. Müteşekkirim hocam iyi ki tanıdım sizi sonsuz teşekkürler.. Antalya’ya bekleniyorsunuz.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Sayın Hakan Terzi hocamız alanında son derece başarılı ve hasta ile iletişimi çok iyi, üst seviyede bir hekimdir. Babamın önce sol göz, üç ay sonra da sağ göz katarakt ameliyatını yapmıştır. Kullanılan akıllı mercekler ve doktorumuzun başarısı sayesinde babamın gözlük kullanımı son bulmuştur. Bundan dolayı hocamızın ilgisinden, başarısından biz ailece çok memnun kaldık. Sayın Hakan Terzi hocamızın kariyer basamaklarında daha iyi yerlere gelmesi dileğiyle kendisine çok teşekkür eder herkese tavsiye ederiz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serkan Aydın Diğer

  Babaannemin diz ameliyatını yapan değerli doktorumuz. Hocamiz ilk önce sag daha sonra iyilesmesini bekleyip sol dizini ameliyat ederek hem kendisine daha kolay bir iyilesme sureci yaşatıp hem de olumsuz sonuclarin yasanmasini engelledi. Ameliyattan önce ve sonra da birebir ilgilenerek hastasini takip ediyor kendisine cok teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Hakan Hoca, 23 Haziran tarihinde lazer operasyonuma girdi. Operasyon sürecim çok başarılı geçti. Çeşitli korkularım vardı ama her şey çok güzel ve başarılı geçti. Henüz 1 ay olmamasına rağmen görme seviyem en iyi seviyeye ulaştı. Hocanın gerek sıcakkanlılığı, gerekse işinin ehli olması beni çok rahatlattı. Böyle bir operasyon geçirmek isteyen ama korkuları olan herkese Hakan Hoca'yı tavsiye ederim. Kendisine de tekrardan çok teşekkür ederim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Ailemizin yıllardır hekimidir. Sevgi dolu yaklaşımı, tecrübesi hastası değil arkadaşı yakınlığında hissettirir. Katarak ve Akıllı mercek ameliyatlarımın gerçekleştirdi. Her şey için sonsuz teşekkürler sevgili hocam. İnci Ünlü

  Op. Dr. Hakan Terzi

  Ben de teşekkür ederim İnci Hanim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Sayın Hakan hocam hem annemin hem de babamın katarakt ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisine gerek işlem öncesi gerek se işlem sonrasındaki ilgisi nedeniyle sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Son derece başarılı operasyonlardı, sayın doktorumu herkese tavsiye ederim


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Terzi Diğer

  Annem ve babamın katarakt ameliyatını çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren hocamıza çok ama çok teşekkür ederim. Yaklaşımları ve ilgisi sayesinde içimiz çok rahattı. kesinlikle tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar