Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Ankara Ulus Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Ulus Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Ulus Devlet Hastanesi Ankara ilinde Rüzgarlı Gayrettepe Sokak No:6 Ulus adresinde bulunmaktadır. Ankara Ulus Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125097000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Ankara Ulus Devlet Hastanesi

  Rüzgarlı Gayrettepe Sokak No:6 Ulus

  Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kerim Özertuğrul

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • MRBLAR KERİM BEYİN 3 YILDIR HASTASIYIM. SOĞUK ALGINLIKLARIMDA YADA KBB HASTALIKLARIMDA SÜREKLI KENDISINE MUAYENE OLDUM. ANLATMAK İSTEDİĞİM DÜN YAŞADIĞIM OLAY. 7 NISANDA DİŞLERİMDE VE YUZUMDE HISSETTIGIM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI TOPRAKLIK DİŞ HASTANESINE GITTIM,KESKE GITMEZ OLSAYDIM,ORADA KLİNİK4 TE MUAYENE OLDUM;SÖZDE MUAYENE,DİŞLERİME ŞÖYLE BİR BAKAN DR. DİŞLERİNDE SORUN YOK DİŞETİ UZMANINA YÖNLENDİREYIM DEDİ,SÖZDE DİŞETİ UZMANIDA COK YOGUNMUS 25.04.2011 TARİHİNE RANDEVU VERDİ.BU TARİHTE GİTTİM 1SAAT BEKLETİLDİKTEN SONRA DİŞETİ UZMANIDA DİŞLERİME BAKTI VE DİŞ ETLERIN TEDAVI UYGULANACAK KADAR SORUNLU DEGIL DEYIP ÜNIVERSITE HASTANELERINE BAŞVURMAMI SOYLEDI,OYSA O AN YUZUMDE ŞİŞKİNLİK AGRI VE YANMA VARDI,RESMEN BAŞINDAN ATTI,SON CARE KERİM BEY GELDI AKLIMA ZAMANDA ÖGLEDEN SONTA 3U GECMISTI.ARAYIP 1 SAAT SONRASINA HASTA KABUL EDEBILIRMI SORDUM HIC ITIRAZSIZ GELIN DEDI. KERİM BEYİN ÖZELLİĞİ NEMIYDİ; BASINDAN ATMAKTANSA YOL GÖSTERİP YÖNLENDİRMESİNİ DOĞRU YAPIYORDU. EVET DÜN BIR TEDAVIYE BASLADIK KERİM DOKTORUMLA,BUGUN KENDIMI COK İYİ HISSEDİYORUM,EVET İLACIN ETKİSİDE VAR AMA KERİM BEYİN DÜN BEN NEYAPACAGIMI BİLMEZ HALDEYKEN İNSANCIL DAVRANISI BENI COK MUTLU ETTİ,KENDİMİ DAHA İYİ HİSSETTİM. BÜTÜN İNSANLAR SUNU BİLMELİKİ BİR İLAÇ YAZIP GÖNDERMEK DEGIL HASTAYI İYİ ETMEK. KERİM DOKTORUMA SONSUZ TEŞEKKURLERİMİ SUNUYORUM. MESLEGINIZI YUREGINIZLEDE YAPMAYI BECERDİĞİNİZ İÇİN.


 • Mutlu Akdoğan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Beni eski sağlığıma kavuşturduğu için Mutlu AKDOĞAN hocama sonsuz teşekkürlerimi sunar yaşamı boyunca başarılarının devamını dilerim.Şu an parmaklarımla yazımı yazabiliyorum.


 • Adnan Yılmaz

  Genel Cerrahi, Uzm. Dr.

  • Selamlar,1999 yılında sayın adanan yılmaz hocanın yapmış olduğu amelıyat sayesinde sağlığıma kavuştum kendisine sonsuz teşekkürler........... Hayatta başarılar dılerim..

  • Mrb ben Abdullah ÇAL Dr.Adnan beye 4 kez ameliyat oldum inanınki çok memnun kaldın sağolsun onun sayesinden şuan hayatını devam ettiriyorum.Ona sonsuz teşekkür ediyorum.Sayın Adnan bey iyiki varsınız selamlar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Mete Yarpuz

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • mete bey annemi 6 ay önce kataraktan ameliyat etti dışarıdan özel mercek aldık en iyisi olsun diye. 3-4 ay sonrasında annemin gözünde problemler oluştu mete beye tekrar konrole gitti. merceğin kaymadığını probleminin üveyik olabileceğini söyledi. kortionlu ilaçlar verdi. annem ilaçlarını düzenli kullanmasına rağmen düzelmedi gözü. başka iki hastaneye daha gitti sorunun üveyik değil merceğinin kaymasından kaynaklandığı teşhisini koydu iki hastanede. tektar ikinci ameliyatı geçirmk zorunda kaldı. ameliyat sonunda şimdiki doktoru mete beyin taktığı merceği bize verdi mete bey annemin ameliyatında merceği takarken kırmış ve mercek göze tam oturmamış 3-4 ay kırık mercekle durmuş annem üstelik sonraki kontrolünde merceğin kaydığını bile söylemedi boşu boşuna 1 ay kortizon kullandırdı hiç kimseye tavsiye etmem mete beyi...


 • Serhat Liceoğlu

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • Sıkça hasta olan birisi olarak çok fazla hastane ziyareti yapmaktayım. Tecrübeli bir doktor olduğunu muayene sırasında da farketmiştim. Ameliyat öncesi oluşabilecek riskler hakkında beni tam olarak bilgilendirdiğini düşünüyorum. Allah'a şükür dediklerinin hiçbirisi olmadı, sağlığıma ve cinsel gücüme yeniden kavuştum. Teşekkürümü buradan etmek istedim.


 • Esen Yüksekkaya

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Adım Bekir akpınar Essen hocam olmasaydı ben belki durgun kekeç birisiydim beni normal halime getiren essen hocamdır.nerdesin hocam ilacımın dozunu başka bir doktor hanım kesti topamax3x1 içerken 2x1yaptılar hocam nerdesin hocam .bakın arkadaşlar haftada1 nöbet geçirirken şimdi 2 ayda bir geçiriyorum. Puan verecekseniz essen hocama puan verin.


 • Yakup Ersel Aksoy

  Radyoloji, Uzm. Dr.

  • google`ye Adam yazın çıkacak ilk isim kendisidir.Gerek mesleği olsun gerekse kişiliği olsun mükemmel bir insandır.Böyle doktorlar malesef yetişmiyor.Umarım kendisinin kıymeti bilinir.


 • Hatice Nur Çetin

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • 8 nisan itibariyle ulus devlet hastanesine gitmiştim....henüz 1.5 yaşında olan oğlum muhammed hakan kılıç yüksek ateş öksürük ve halsizlikle birlikte gözlerini dahi açamıyordu....sayın doktorumuz hatice nur hanım ve hemşire ekibi yüksek performanslarını sergileyerek oğlum muhammed kılıç a oksijen serum v.b... tedavileri uygulayarak yeniden sağlığına kavuşmasına vesile oldular....buradan emeği geçen sayın doktorumuz hatice nur çetin ve hemşiresi gönül hanım başta olmak üzere ulus devlet hastanesi yönetimini ve sizleri canı gönülden tebrik ediyorum...başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum..... Süleyman KILIÇ


 • Şükrü Adnan Gürbüz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Doktorun adını bir arkadasımdan duydum. Annemin dizleri çok ağrıyordu. Arkadaşları başka doktorlara ameliyat olmuşlar ama çok memnun değillerdi. Ancak annem doktoru görünce konusunca çok sevdi. Ameliyat olalı 6 ay gecti. Şimdi çok rahat ve hiç ağrınız yürüyor. Her gün Dr Adnan beye dua ediyor

  • Ayağımda yaşam standardımı etkileyen bir kitle vardı. Marmaris'te oturuyorum. Marmaris, Muğla ve Yatağan bölgerinde ortopedi bölümlerini dolaştım. Röntgen vs. işlemler ve sonuç krem verip gönderdiler. En son ailemin yanına Ankara'ya gittiğimde Ulus Hastanesine yine sonuç alamayacağımı düşünerek gittim. Aşırı kalabalık ve hasta psikolojisi tabi bekleyen herkez gergin. Sonra sıra bana geldi. Ben de içeri girerken böyle bir ortamda doktor da haliyle yeterince stresli ve suratsızdır diye düşünerek içeri girdim. Yok tabi ki öyle biri olsa bu kadar vakit ayırıp hakkında yorum yazma zahmetine girmezdim. Gayet güler yüzlü, anlayışlı ve ilgiliydi. Özel hastanede olduğumu hissettirdi. ayağımdaki problemi söylerken hala krem yazacak diye düşünüyordum. Öyle ya 5 tane doktor gezmişim hepsi aynı alanda... ayağıma baktı, kitlenin olduğu yere dokundu.. "alırız 1 haftaya iyileşirsin" dedi ve ayak başparmağımın altındaki kısıma baktı "buranın iyileşmesi uzun sürer" dedi. ameliyat ve sonunda kurtuldum. Bunlar benim hasta gözümle.. aynı alanda uzman olarak görev yapan bir çok doktora gidip sonuç alamadım. Op. Dr. Şükrü Adnan Gürbüz'e teşekkür ederim.


 • Ali Ekber Çamur

  Genel Cerrahi, Uzm. Dr.

  • benim babam genel cerrah. ama beni ameliyat edemedi ( oğlu olduğum için) . Allah razı olsun ali çamur bey beni ameliyat etti .otuz yıldır sekiz on kere ameliyat veya operasyon olduğum halde iyileşmeyen yıllardır çektiğim fistülden ameliyat edip beni iyileştirdi. kendinden yüzbinlerce kere Allah razı olsun. Babamın fistülden ameliyat edip iyileştirdiği hastalar bana gelip baban beni iyileştirdiği iyileştirdi.... dediklerinde neler hissettiğimi anlayabilirmi siniz .Bu şuna benzer susuzluktan kavrulmuşunuz .... çöldesiniz kaynaktan ğürül ğürül sular akıyor ama siz içemiyorsunuz . Dr. Dündar Ölçer in oğlu İsmet Murat Ölçer .