Hizmetler

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi Ankara ilinde Demirlibahçe mahallesi Mamak Cad. Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123623030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi
Demirlibahçe Mah. Mamak Cad., Mamak
Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (34)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Sadık Eryılmaz Diğer

  Sadık Hocam dan Allah razı olsun insanlarin canına can katıyor ikinci bir hayatı yasamalarina vesile oluyor.Sadik hocam 2022 yılın da benim de mitral kapak ve aort kapağımi değiştirdi.Allah kendisinden razı olsun.

  Z
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi

  Babamın (Bayram Demirel) 8 cm genişliğindeki aort anevrizması rahatsızlığı nedeniyle duyumlarımıza ve araştırmalarımıza dayanarak tedavi için Rüçhan hocamıza başvurduk. Felç veya ölüm riski %90 denilen bu ameliyatı mucizemiz Rüçhan hoca başarılı bir şekilde 3 stent ile tamamladı. Babama ve bizlere göstermiş olduğu ilgisi, açıklayıcı tavırları, mütevazı yaklaşımı ile bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmamızı sağladı. Kendisine tüm bunlar için tekrardan çok teşekkür ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz. İyi ki varsınız. Babamız hayatta ise bunu size borçluyuz.

  C
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı

  Hocam olmaz yapılamaz çok riskli hayati tehlikesi olabilir denilen aort anevrizma ameliyatını bizi çok rahatlatarak başarılı bir şekilde yaptı. Kendisi bu dünyada nadir görülecek insanlardandir. Allah hocamızın yokluğunu göstermesin. Kalp ameliyatı olacak tüm hastalar Rüçhan hocamı görmeden ameliyat olmasın. Allah bir değil bin razı olsun hocamdan.

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kalp Kapakçığı Değişimi

  Rüçhan Hoca, hem bakım, hem teşhis hem de tedavi açısından çok rahatlatıcı ve bilgili bir insan. Mitral kapak değişimi ve tamiri yapıldı. Hocam sayesinde ameliyatım başarılı geçti. Günümüzde gerçekten işinin ehli doktorlar çok az. İyi ki Rüçhan Hocamı tanımışım. Kalp damar alanında kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Selçuk Öztürk Diğer

  Doktor Selçuk beyden Allah razı olsun.Kendisini Eğitim araştırma Hastanesi'nde tanıdık annem Dursun Şahin'e kalp pili taktı ve yaklaşık 4 yıl oldu düzenli olarak görüşürüz.Gece gündüz hafta içi hafta sonu demeden kendisini arayıp sorunlarımızı dinleyen müstesna kişiliğe sahip mükemmel bir insan.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Her daim dualarımız kendisiyle.Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Selçuk Öztürk Diğer

  Allah razı olsun sizden Selçuk Hocam. Konya Şehir hastanesinde hasta psikolojisinde doktor Beyi tanıma fırsatımız oldu. Kalp pili takılacaktı. Farklı hastaneler ve farklı doktorlar önerdiler. Lakin Selçuk Beyi tanıdıktan sonra ameliyatımı Selçuk Beyin yapmasını istedim. Çünkü Selçuk Beyi Hastanedeki personel çok seviyor, hastaları çok seviyor ve güveniyor. Bütün hastalarıyla bıkmadan, usanmadan, sinirlenmeden, bütün yorgunluğuna rağmen hastalarına zaman ayırıyor. Bizlere yaptığı müdahaleler hakkında doyurucu bilgiler verdi. Ameliyat öncesinde, ameliyat sırasında ve sonrasında tüm sorularıma bıkmadan usanmadan cevap veren gece gündüz gelip kontrollerini yapan ve pansumanını bile bizzat kendi elleriyle yapan bu güzel insana teşekkür ediyorum. Böylesi bir Doktorun (insan evladının) Yetişmesinde katkıda bulunan başta Anne ve Babaları olmak üzere herkese dua ediyorum, teşekkür ediyorum. Temennim böyle insana güven veren mütevazi doktorlarımızın ülkemizde çoğalmasıdır. Rabbim yolunu açık etsin.

  U
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Tamer Sayın Diğer

  Kalp krizi geçirmem sonucu yapılan tetkikler sonucu kalp yetmezliği teşhisi konulmuştu bir kaç dr gittim fakat hepsinin kalp nakli teşhisi koymuşken Sayın Hocam Prof. Dr Tamer Sayın ile tavsiye üzerine tanıştım ilk muayenede verdiği ilaç tedavisi sonucu çok zayıf çalışan kalbim ile düşen yaşam kalitelimi artırarak hayat buldum. Allah razı olsun. Kendinisine çok müteşekkirim. Allah böyle tabibleri başımızdan eksik etmesin

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kardiyak Kateterizasyon

  Rüçhan bey eşim multiple miyolam hastası vede periton diyaliz olmakta kalpten ameliyat olması gerekli idi ve zor bir ameliyat için sayın hocamı tanıdık bize her konuda yardımcı olacagını söylemesi ve ben sizi sahipleniyorum demesi yetti sayın hocamı ,iyiki tanımışız , eşime Rüçhan Beyin sözleri moral verdi ve bilgili doktorlar maalesef kalmadı artık ünv.hastanelerinde kıymetini bilmek gerekli diye düşünüyorum.Eğer Kalp Damar ile ilgili sorununuz var ise gözünüz kapalı güveneceğiniz gerçekten çok iyi bir hekim çok güler yüzlü bir kişilik.İyiki sizi tanımışız Rüçhan Hocam ve değerli ekibi hepinize minnettarız.

  Z
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kalp Kapakçığı Değişimi

  Ahmet rüçhan akar hocam a çok ama çok teşekkür ederim 2010 da mıtral kapak ameliyat ı oldum bugün rahatsızlıgım la ilgili birşeyler danıştım bugün bile yardımcı oldu güçsünmeden hiç ikiletmeden çok ama çok teşekkür ederim yıllar sonra bile hastalarını bırakmayan ilgilenen gerçek ten çok teşeker ederim size

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Levent Yazıcıoğlu Diğer

  Bir doktorun önermesi üzerine gittik annem yakın zamanda bypass ameliyatı oldu dört dörtlük doktor cok başarılı doktor cok ilgili

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular