Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır.... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi

Demirlibahçe Mah. Mamak Cad.

Mamak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi Ankara ilinde Demirlibahçe mahallesi Mamak Cad. Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123623030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kalp Kapakçığı Değişimi

  Rüçhan Hoca, hem bakım, hem teşhis hem de tedavi açısından çok rahatlatıcı ve bilgili bir insan. Mitral kapak değişimi ve tamiri yapıldı. Hocam sayesinde ameliyatım başarılı geçti. Günümüzde gerçekten işinin ehli doktorlar çok az. İyi ki Rüçhan Hocamı tanımışım. Kalp damar alanında kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Öztürk Diğer

  Doktor Selçuk beyden Allah razı olsun.Kendisini Eğitim araştırma Hastanesi'nde tanıdık annem Dursun Şahin'e kalp pili taktı ve yaklaşık 4 yıl oldu düzenli olarak görüşürüz.Gece gündüz hafta içi hafta sonu demeden kendisini arayıp sorunlarımızı dinleyen müstesna kişiliğe sahip mükemmel bir insan.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.Her daim dualarımız kendisiyle.Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Öztürk Diğer

  Allah razı olsun sizden Selçuk Hocam. Konya Şehir hastanesinde hasta psikolojisinde doktor Beyi tanıma fırsatımız oldu. Kalp pili takılacaktı. Farklı hastaneler ve farklı doktorlar önerdiler. Lakin Selçuk Beyi tanıdıktan sonra ameliyatımı Selçuk Beyin yapmasını istedim. Çünkü Selçuk Beyi Hastanedeki personel çok seviyor, hastaları çok seviyor ve güveniyor. Bütün hastalarıyla bıkmadan, usanmadan, sinirlenmeden, bütün yorgunluğuna rağmen hastalarına zaman ayırıyor. Bizlere yaptığı müdahaleler hakkında doyurucu bilgiler verdi. Ameliyat öncesinde, ameliyat sırasında ve sonrasında tüm sorularıma bıkmadan usanmadan cevap veren gece gündüz gelip kontrollerini yapan ve pansumanını bile bizzat kendi elleriyle yapan bu güzel insana teşekkür ediyorum. Böylesi bir Doktorun (insan evladının) Yetişmesinde katkıda bulunan başta Anne ve Babaları olmak üzere herkese dua ediyorum, teşekkür ediyorum. Temennim böyle insana güven veren mütevazi doktorlarımızın ülkemizde çoğalmasıdır. Rabbim yolunu açık etsin.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tamer Sayın Diğer

  Kalp krizi geçirmem sonucu yapılan tetkikler sonucu kalp yetmezliği teşhisi konulmuştu bir kaç dr gittim fakat hepsinin kalp nakli teşhisi koymuşken Sayın Hocam Prof. Dr Tamer Sayın ile tavsiye üzerine tanıştım ilk muayenede verdiği ilaç tedavisi sonucu çok zayıf çalışan kalbim ile düşen yaşam kalitelimi artırarak hayat buldum. Allah razı olsun. Kendinisine çok müteşekkirim. Allah böyle tabibleri başımızdan eksik etmesin

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kardiyak Kateterizasyon

  Rüçhan bey eşim multiple miyolam hastası vede periton diyaliz olmakta kalpten ameliyat olması gerekli idi ve zor bir ameliyat için sayın hocamı tanıdık bize her konuda yardımcı olacagını söylemesi ve ben sizi sahipleniyorum demesi yetti sayın hocamı ,iyiki tanımışız , eşime Rüçhan Beyin sözleri moral verdi ve bilgili doktorlar maalesef kalmadı artık ünv.hastanelerinde kıymetini bilmek gerekli diye düşünüyorum.Eğer Kalp Damar ile ilgili sorununuz var ise gözünüz kapalı güveneceğiniz gerçekten çok iyi bir hekim çok güler yüzlü bir kişilik.İyiki sizi tanımışız Rüçhan Hocam ve değerli ekibi hepinize minnettarız.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kalp Kapakçığı Değişimi

  Ahmet rüçhan akar hocam a çok ama çok teşekkür ederim 2010 da mıtral kapak ameliyat ı oldum bugün rahatsızlıgım la ilgili birşeyler danıştım bugün bile yardımcı oldu güçsünmeden hiç ikiletmeden çok ama çok teşekkür ederim yıllar sonra bile hastalarını bırakmayan ilgilenen gerçek ten çok teşeker ederim size

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Levent Yazıcıoğlu Diğer

  Bir doktorun önermesi üzerine gittik annem yakın zamanda bypass ameliyatı oldu dört dörtlük doktor cok başarılı doktor cok ilgili

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Rüçhan Akar Kalp Kapakçığı Tamiri

  Rüçhan bey ,işini titizlikle yaparken karşı tarafa olanca enerjisini verebilen olası şartları hastadan yana sonuna kadar kullanabilen insanın karşısına çıkabilecek nadir hekimleren birisi.Kendisine ve ekibine sonsuz minnetlerimi sunarım.Zor bir mitral kapak ameliyatımı onların sayesinde başarı ile attlattım.Kendilerime sonsuz şükranlarımı sunarım.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Kılıçkap Diğer

  Sevgili Doktorumuz Sayın Prof.Dr.Mustafa KILIÇKAP eşim için randevu aldım, kendisi bizzat eşimi dinledi ve düzenli kayıtlarını aldıktan sonra bizzat ilgilenerek kalbi ile ilgili ileri tetkiklerini yaptı ve eşimle çok yakından samimi bir şekilde ilgilendi ve biz çok memnun kaldık, ayrıca tetkik sonuçları ile ilgili değerlendirmelerini söyledi eşimin kalbinde sıvı olduğunu bunun 3 ana sebebinin olabileğini, bu sebeplerin yeni yapılan COVİD aşısı, GENETİK ve yakın bir zamanda geçirilmiş olan HASTALIK olabileceğini bunun için bir ay sonrasına tekrar EKO randevusu verdi ve onun sonucuna bağlı olarak neticeyi bize bildirecektir. Ayrıca eşime daha önce başka bir hastahanede doktor kalbinde delik var demişti ancak Mustafa hocamız yaptığı tetikler sonu cu delik olmadığını belirtilmiştir. Tekrar doktorumuza bu yakın ilgisinden dolayı teşekkür eder herkese tavsiye ederim, ayrıca hocamıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sadık Eryılmaz Diğer

  11 Mart 2020 tarihinde kalp ameliyatı oldum. Hocam harika bir doktor aynı zamanda çok güzel bir insan. Ülkemiz için büyük bir değer. Allah ona sağlık ve uzun ömürler versin..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar