Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Antalya Demre Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Demre Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Demre Devlet Hastanesi Antalya ilinde Saz mahallesi Beymelek Beldesi adresinde bulunmaktadır. Antalya Demre Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2428721610 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Antalya Demre Devlet Hastanesi

  Saz Mah. Beymelek Beldesi, Demre

  7570, Antalya,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Elif Canbolant

  Genel Cerrahi, Dr.

  • bütün demreliler şikayetleri olmasa bile elif hanıma muayene olmalı. Güler yüzü ve güzelliği yeter. Kesinlikle çok mutvazi ve bilgisi süper. Gözümde ve damağımda ağrım vardı 3 yıldır hangi doktora gittiysem anlamadı. Elif Hanım ilk muayeneden sonra Behçet hastası olabileceğimi düşündü ve beni tahlile gönderdi. Hastalığımı o buldu ve ona borcumu ödeyemem Teşekkür ederim elif hanım.

  • gördüğüm en mütevazi doktor.ciddi bir şeyim yokmuş ama ilgisi ve güler yüzünü unutmayacağım..teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Ayşegül Soydan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • ayşegül hanım öncelikle güleryüzlü karşıladığınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok iyi bir doktorsunuz keşke her hastanede sizin gibi güleryüzlü ve güzel ilgilenen doktorlarımız olsa başarılar dilerim bugünkü hastanız rabia çeviğin annesiyim

  • Bugün küçük Oğlumu götürdüm. Çok ilgili, samimi, esprili, her soruma bıkmadan cevap veren iyi bir doktor. Uzun zamandır aradığım çocuk doktorumu buldum nihayet çok mutluyum. Şiddetle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at