Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Antalya Serik Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Serik Devlet Hastanesi Antalya ilinde Merkez mahallesi Serik adresinde bulunmaktadır. Antalya Serik Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2427221340 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Antalya Serik Devlet Hastanesi
Merkez Mah., Serik
Antalya Serik Devlet Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (2)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ferit Yılmaz Diğer

  22 Ekim 2018 de Ferit hoca tarafından femur Şaft kırığı sebebiyle ameliyat edildim.
  6ay boyunca devamlı kontrollere gittim. Bize ilk 3 ay kırığın kaynadığını sonraki 1 ay kaynamın durduğunu sonraki 2ay ise kırığın kaynamaya devam ettiğini söyledi. 6 ayın sonunda kırıkta kaynama olmadığını aksine erime olduğunu ve 1ay içinde mutlaka ameliyat olmamı söyledi. 2.ameliyatımı ankara'da başka bir doktor tarafından yapıldı. İlk ameliyatımda takılan platinin benim kırığım için uygun olmadığını söyledi. Kalça baş kırıkları için olan platini takmışlar. Kemiğin kaynamamasındaki ana etkenlerden biriside platin imiş. Şuan büyük ölçüde ameliyatımdan menunum. Herhangi bir aksama veya yürüşümde problem yok.
  Benim önerim Ferit hoca tarafından ameliyat edilcekseniz tekrar düşünün derim.

  İyi günler..

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mustafa Altıntaş Burun ameliyatı

  Sayın mustafa hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. İşinde o kadar başarılıki. Ağrısız çok rahat bir ameliyat geçirdim sayesinde. Ameliyat sonrasındada çok ilgili bir doktor kendisi. Ellerine sağlık sayın Hocam..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular