Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Artro Klinik

Körfez Mahallesi Ahmet Ergüneş Sokak Hasan Keleş İş Merkezi Kat 3

41780 , İzmit ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Adem Aydın Ayak Bileği Artroskopisi

  Ayak bileği ameliyatı için gittim 4-5 doktora daha gitmiştim ama Adem hocanın vermiş olduğu güveni ve özveriyi hiç bir doktorda bulamadım. Çalışma arkadaşları gayet işini bilen güler yüzlü ve samimi.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Halil Atmaca Skolyoz Ameliyatı

  Skolyoz tedavisi için gittim. Çokk memnun kaldım herşeyi ayrıntılı anlattıyor. Teşekkür ederim hocam


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. İbrahim Babayigit Osteopati

  2021 Ağustostan beri (6 aydır) makatta ağrı ve dolgunluk, makat ile yumurtalıklar arasındaki bölgede ağrı (pelvik bölge), yumurtalıklarda ve peniste ağrı şikayetlerimden dolayı ürolog doktor , kronik pelvik ağrı sendromu teşhisi koydu. Osteopati tedavisi için osteopat /fizyoterapist İbrahim Babayiğit e yönlendirdi. İlk muayenede hikayemi dikkatli bir şekilde dinledi ve osteopatinin nasıl bu problemi çözebileceğini açıkladı. 1 ay sonra ciddi derecede iyileşme beklediğini , 6 ay sonra da %80 ,%85 olasılıkla sıkıntıların tamamen geçecek dedi. 14 şubatta tedaviye başladım , gerçekten de 2 seanstan sonra yani 1 hafta sonra şikayetlerim %60 , %70 azaldı, hayat kalitem bir hayli arttı. Bugün 26 Mart itibari ile şikayetlerim %75 , %80 geçti azaldı diyebilirim.Tedavi bittiğinde tamamen iyileşeceğime inanıyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Halil Atmaca Boyun Fıtığı

  Halil hocama boyun fıtığı nedeniyle başvurdum.Muayenede gerek mr bulguları gerek fizik muayene bulgularını detaylı şekilde değerlendirip tedavimi planladı.Her sorumu en basit şekle indirgeyerek anlatıp beni aydınlattı.Hastalığım ve tedavi sürecinin,hatta tedavi sonrası süreçte nasıl ilerleyeceğim konusunu tek tek olması gerekenleri anlattı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. İbrahim Babayigit Diğer

  3 Yıl Önce Boyun Fıtığı Gitmiştim 3 Yıldır Hiç Bir Problemim Yok.
  1 Yıl Önce Donuk Omuz Teşhisi Koyuldu. Kolumu Kaldıramıyordum Ağrıdan Uyuyamıyordum ALLAH Fizyoterapist İbrahim’den Razı Olsun 18 Seans Sonucunda Hiç Bir Şikayetim Kalmadı.
  Abla Kardeş Gibi Olduk
  Kendisi Sadece Fizyoterapist Değil Çok Daha Ötesi


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Fzt. İbrahim Babayigit Bel - Boyun Fıtığı

  Bel Ve Boyun Problemim için Gittim
  Ben Kendisine Fizyoterapistlerin Efendisi Diyorum 12 Seansta Hiç Bir Şikayetim Kalmadı.
  Kendisinden ALLAH Razı Olsun. Güzel İnsan


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Adem Aydın Diz Artroskopisi

  Dizimdeki takılma beni rahatsız ettiği için Adem Beye başvurdum ayrıntılı sorular ve hareketli diz muayenesi yaparak problemi tespit edip hemen teşhis koydu çok memnun kaldım . Çok teşekkür ederim


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Halil Atmaca Ayak Ve Ayak Bileği Cerrahisi

  Ayak kırığı ve bağ kopması için PRP tedavisini seçtim. Amacım daha kısa sürede yürüyebilmekdi. Halil Bey çok bilgili ve ilgili bir doktor. Yeniliklere açık uzman bir doktor. Heekese tavsiye ederim..


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Halil Atmaca Skolyoz Tedavisi

  Merhabalar Halil hocamla geçirdiğimiz skolyoz tedavi sürecinde ilgisi ,bilgisi bizi aydınlatmasıyla kliniğinde ki aile ortamıyla mükemmel bir yer mükemmel bir hoca ...


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Halil Atmaca Skolyoz Tedavisi

  Skolyoz şüphesi ile kliniğe başvuru yaptık ilk karşılamadan itibaren güleryüz ve ilgi alaka çok güzeldi Halil hocamın yaklaşımı donanımı vücut dili hepsi çok güzeldi eğlenceli bir muayene süreci geçirdik çoook teşekkür ederim moral bozukluğu ve endişe ile gitiiğimiz klinikten gönül rahatlığı içinde ayrıldık


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar