Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (54)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Online Terapi

  Eşim ile yaşadığım sıkıntılar içinde kendimden de bir seyler kaybettiğimi farkına vardığımda destek almaya karar vererek Atakan beyi internetten buldum. İlk görüşme sonrası oldukça yorgundum. Çok yoğun bir görüşme geçirmiştim. Gerçekler ile yüzleşmek sarsıyor insanı. Ancak henüz kısa bir zaman olmasına rağmen bugün kendimi çok daha iyi hissediyorum. Yaklaşımı gercekten guven verici. Insani sakince dinliyor ve kritik soruları ile durumu çok net tespit ediyor ve görüşme sonunda günün özetinden anlaşılır bir cumle ile ne olması gerektiğini söylüyor. İyi ki Atakan Beyde karar kılmışım.

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Psikoloji Randevusu

  Atakan beyi uzun süredir takip ediyordum. Bir türlü görüşme sağlayamamıştım. Yaşadığım sorunlar için görüşmeye başladım sonunda, etkisini görmeye başladım. Belirtilen saate uyan biridir. Ofisin verdiği enerji de beni rahat hissettirdi.

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Psikoloji Randevusu

  Atakan Bey ile ilk seansımız da umutlarını yitirmiş, enkaza dönüşmüş bir kadındım.Kendimi çok çaresiz hissediyordum. Narsist birinin pençesine düşmüş defalarca denememe rağmen kurtulamiyordum. Sayesinde başardım. İnsana kendini değerli hissettiren muhteşem bir dinleyici ve psikolog. İletişimi çok kuvvetli ve de insana güç veren bir yapısı var. Seanslarimiz devam ediyor ve her seastan sonra kendimi daha da güçlenmiş hissediyorum. Teşekkür ederim.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Aile Terapisi

  her seferinde oldugu gibi yine farkindalikla dolup tastigim bir seansti. nasil oluyor bilmiyorum ciktigimda kendimi hafiflemis hissediyorum. cok iyi bir dinleyici, ilk seanslarda analiz icin verilerini toplar ama sonraki seanslarda sohbet edasinda farkindalikla doldurur sizi… her sey icin cok tesekkurler… daha cok yolumuz var siziinle..
  ayni zamanda giristeki bayan hep guler yuzlu ve pozitif, Atakan Hoca da her zaman dakik

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Psikoloji Randevusu

  Empati yeteneği yüksek bir psikolog.Beni kaybolduğum karanlıktan kurtardığını söyleyebilirim.Sınırlarımı aşmamı ve daha özgüvenli birisi olmamı sağladı.Kesinlikle tavsiye ederim.

  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Sürece yaptığınız olumlu katkıdan dolayı ben teşekkür ederim.

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Psikoterapi

  Atakan Bey ile 4 seansımızı tamamladık. Kendisinin yanına geldiğim ilk halimi ve şu anki halimi kıyaslandığımda o kadar mutluyum ki... Bir ay içerisinde bana kattıkları ve kazandırdığı farkındalıklar yolumu aydınlattı. Yüzleşmekten kaçtığım ve kimseye anlatamadığım her şeyi ona anlatabildim ilk kez. Yanına adım attığınızda kendinizi katı bir buz farz edin ve o; sabırlı,güvenilir,şefkatli halleri ve güleryüzü ile sizi ve konuşmadığınız ne varsa yavaş yavaş çözüyor. İyi ki de çözüyor. Açıkçası terapilerim bitmesin istiyorum :) Bu arada yolun yarısında kendimden kaçmaya çalışırken vazgeçme aşamasına gelmiştim; çünkü fark etmiştim ki; yaşadıklarımla yüzleşme zamanı yaklaşıyordu. Bu aşamada sakın pes etmeyin çünkü o kısım kırılma noktası diye düşünüyorum. Orayı aştıktan sonra gerisi daha huzurlu hale geliyor. Anlatarak neyi çözebilirim ki diye defalarca sorardım kendime,kendi kendimize de anlatmıyor muyuz zaten kafamızın içinde. Ben Atakan Bey sayesinde kafamın içindeki konuşmaları sesli dile getirdim,getirebildim yıllar sonra. Benim bir kara kutum vardı hepimiz gibi. Fakat şanslıyım ki uçak yere çakılmadan o kutuyu açabildik biz.

  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Sürece yaptığınız olumlu katkıdan dolayı ben teşekkür ederim.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Emine Lamiser Atik Bireysel Terapi

  Yaşadığım takıntı ve korkular nedeniyle çok huzursuzluk yaşamaya başlamıştım. Bu beni mutsuz etmeye başlamıştı. Etrafımdaki insanlara karşı çabuk öfkelenen biri olmuştum. Uzun zamandır destek almak istiyordum ama hep erteliyordum. Anlatacaklarımdan dolayı yargılanmaktan korkuyordum. Ama seanslar devam ettikçe korktuğum kadar zor olmadığını gördüm. İyi ki karar verip Emine hanıma başvurmuşum. Her seansta birşeyleri farkettikçe korku ve kaygılarım azalmaya başladı. İnanıyorum ki daha da iyi olacağım.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Psikoterapi

  Eğer hayatınızda,içinizde yolunda gitmeyen durumlar veya düşünceler var ve bunu değiştirmek istiyorsanız bunun için destek arıyorsanız Atakan beyi içtenlikle tavsiye edebilirim. Bende tedavime daha yeni başladım fakat bir kaç görüşmede bile Atakan beyin yonlendirmeleriyle daha iyi hissetmeye iyi hissetmedigimde zarar verici düşüncelerimin yerine nasıl sağlıklı olanları koyabileceğimi öğrendim, eğer destek almayi kendiniz veya bir yakınınız için düşünüyorsanız gönül rahatligiyla Atakan beyden randevu alabilirsiniz. Hiç bir şey için geç değil emin olun.

  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Sürece yaptığınız olumlu katkıdan dolayı ben teşekkür ederim.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı Çift Terapisi

  Çift terapisi için destek almak istedik Atakan beyden, ancak her konuda yarar sağladığını söyleyebilirim. Farklı bir bakış açısı edinerek olaylara bakış açınızı değiştirebiliyorsunuz. Hem cinsel terapi hem bireysel farkındalık hem ruhsal iyileşimleriniz için gözünüz kapalı güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz. Seanslarımızın biri 2saat sürdü. Asla saatine bakmayan, dinleyen, anladığına emin olduğum ve kesinlikle doğru bi noktaya çekeceğine güvendiğim bir hocadır kendisi. İyi ki var. Zira evliliğim neden devam ediyorki dediğim noktadan aldı bizi. Şuan evimizde bahar esintileri var. Sürecimiz devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kocam ve ben kusursuz olmasakta birbirimize dönük yaşamayı öğrenmeye başladık.

  Uzm. Kl. Psk. Atakan Yakalı

  Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Sürece yaptığınız olumlu katkıdan dolayı ben teşekkür ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Psk. İskender Yusuf Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Yolun daha başındayız ama bugün buraya görüşümü yazmak istedim. Her ağlama krizine girdiğimde randevumu öne aldım ve her görüşme sonrası içimdeki sıkıntılar kayboluyor ve inanıyorum ki İskender hocamın desteği ile bu mücadelenin kazananı ben olacağım. İyi ki tanıdım sizi hocam

  Psk. İskender Yusuf

  Olumlu görüşleriniz için teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Büyükşehir Mahallesi Beylikdüzü Caddesi A7 No 14 D2, Beylikdüzü 34520 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar