Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 9952

Avicenna Kartal Umut Hastanesi kadrosunda; Avicenna Kartal Umut Hastanesinde 9 yenidoğan yoğun bakım küvözü, 9 yetişkin yoğun bakım yatağı olmak üzere 58 yatak bulunmaktadır. kadrosunda 1 adet beyin... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Avicenna Kartal Umut Hastanesi

Petrol İş Mah. Üsküdar Cad. No:45

34862 , Kartal ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Avicenna Kartal Umut Hastanesi kadrosunda;
Avicenna Kartal Umut Hastanesinde 9 yenidoğan yoğun bakım küvözü, 9 yetişkin yoğun bakım yatağı olmak üzere 58 yatak bulunmaktadır. kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet anestezi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji uzmanı,1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet psikolog, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı,1 adet biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, 1 adet diyetisyen bulunmaktadır. Avicenna Kartal Umut Hastanesi İstanbul ilinde Petrol İş mahallesi Üsküdar Cad. No:45 Kartal adresinde bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Histerosalpingografi (hsg)
Rahim filmi
Sezeryan doğum
Normal (vajinal) doğum
Doğum kontrol
Laparoskopi
Aşılama yöntemi
Histerektomi
Dilatasyon ve kürtaj
Ağız bakımı(diş ve diş eti bakımı)
Cep derinliği azaltma
Dental anastezi
Kemik grefti
Kök kanal tedavisi
Köprü
Lokal anestezi
Periodontal plastik cerrahisi yumuşak doku greftleri
Tam diş protezi
X-ray
Yönlendirilmiş doku rejenerasyonu (ydr)
Estetik porselen
Pembe estetik
20'lik diş çekimi
Subgingival küretaj
Prf (platelet rich fibrin) uygulaması
Cgf (concentrated growth factor) uygulaması
Zirkonyum porselen kronlar
Köprü uygulaması
Tam ve parsiyel protezler
Hassas bağlantılı protezler
Lamina uygulamaları
Apikal rezeksiyon
Diş eti estetiği
Diş dolgusu
Kanal tedavisi
Çene eklemleri tedavisi
Overdenture protezler
İmplant
Diş beyazlatma
Estetik diş hekimliği uygulamaları
Gülüş tasarımı
Botoks
Bonding
Periodontoloji
Sedasyon
Pedodonti
Lazer cerrahisi
Ozon tedavisi
Endodonti
Çocuk diş tedavisi
Laminate veneer
Porselen laminate veneer
Diş teli tedavisi
Ortodontik tedavi
Zirkonyum
Burun Estetiği

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • ultrason

Hastalıklar

 • Diyabet diyeti Gebelik ve emziklilikte beslenme

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Melek Uzun

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • S

   Güler yüzü ve tatmin edici açıklamalarıyla oldukça memnun kaldığım, doğum için ameliyathaneye alındığımda elimden tutarak birazdan anne olacaksın deyişini hiç unutmayacağım, kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktordur.


 • Osman Şeref Tanrıverdi

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • G
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Gastroenteroloji Randevusu

   Osman beyi evime yakın olduğundan dolayı tercih ettim. Mide ve bağırsak rahatsızlıklarım çocukluğumdan beri benimledir. Artık onları idare etmeyi öğrenmiştim. Lakin son zamanlarda kabızlık ve göbek deliği çevresindeki spazmın artmasından dolayı 2018’de safra kesesi ameliyatı oldum. Bu ağrı ve spazmlar ameliyat sonrası da devam etti, endoskopi -kolonoskopi sonrasında Hassas Bağırsak Sendromu ve gastrit çıktı. Bu arada dahiliye doktorumla bu zamana kadar ilaçlı ilaçsız devam ettik. Bir de bu spazmlara birkaç aydır geğirme eklendi. Artık o kadar bıktım ki ve işe gidemeyecek durumlara getirdi ki bir de Gastroenteroloji doktorundan görüş almak istedim. Osman bey yazıldığı gibi uzmandı ve tek tek anlatarak hem mide-bağırsak hastalığımla ilgili bilgi verdi hem de psikolojinin mide bağırsaklardaki yankılarını net bir şekilde anlattı. Psikolojik olan ve olmayan kısımları birbirinden ayırmış oldum. (Ayrıca MS ve Fibromiyalji hastalığım var, yıllardır da anksiyete ve depresyonla ilgili ilaç alıyorum) Kendisi önceki kullandığımdan daha farklı ilaçlar yazdı. Bundan sonraki süreci gözlemleyeceğim. Şahsen tavsiye ediyorum.

  • B

   Osman Şerif Bey gayet ilgili ve güleryüzlü bir doktor. Her konu da bize yardımcı oldu.Tetkiklerimizi yaptıktan sonra başarılı bir operasyon geçirdik.Eşimin safra kesesi alındı.Operasyon sonrasında herhangi bir sorun yaşamadık.Kendisini başkalarına da tavsiye ederim.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Ömer Faruk Kayıkçı

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • E

   Araştırarak gittim.Şişmanlık ile ilgili göbeğim vardı,yağlarım vardı.Detoksla bunları eritti.İnsan ilişkilerinin güzel olması,hasta doktor ilişkilerini yüksek seviyede uygulanmasından memnunum. Tedavim devam etmekte.

  • C

   Ömer Faruk hocamdan memnunum.Mide rahatsızlığım vardı, bununla ilgili ilaçlı gastrit tedavisi gördüm.Şimdi Allah'a şükür iyiyim.İlgilenmesi,alakası ve açıklamalarından memnun kaldım.Mide ağrılarım gitti.Sağlığıma kavuştum.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Mertol Bulur

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: İnisülin direnci

   Yaptırmış olduğum tahlillerde inisülin direnci yüksek çıktığı için kendisini ziyaret ettim. Son derece tecrübeli ve samimi tavırları ile karşısındakini rahatlatan bir doktor. Vermiş olduğu ilaçları kullanıyor aynı zamanda diğer tavsiyelerine de uyarak kısa zamanda iyileşmeyi umuyorum.

  • A
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Guatr ve Diğer Tiroid Hastalıkları

   Mertol hocama tavsiye üzerine hipertiroidi hastalığım için ilk kez dün gittim. Hem bir kez daha teşekkür etmek için hem de bu süreçte benim gibi doktor arayanlara faydam olsun diye buradan yazıyorum. Hocamız hem bilgili hem çok ilgili. Kafanızdaki tüm sorulara gönül rahatlığı ile cevap alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kısacası ben çok memnun kaldım. Tiroid hastalığı ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim.

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Sertaç Sever

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • Z
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Diğer

   Kendilerine internet aracılığı ile ulaştım ve muayene oldum.Çok ilgili yaklaşımı gerçekten çok iyi akne problemi ile gitmiştim kullandığım ilaçları ve ne gibi sıkıntılarım olduğunu izah ettim sabırla dinledi teşekkür ediyorum ülkemizin Sertaç bey gibi doktorlara ihtiyacı var gerçekten tüm içtenlikle tavsiye ediyorum.Başarılarınız daim olsun hoşçakalın.

  • Ö
   Konum: Özel Çamlık Tıp MerkeziHizmet: Sivilce Tedavisi

   Sertaç Bey'i hiçbir doktora ve ilaca inancımın kalmadığı bir dönemde tanıma fırsatım oldu. Kendisinin benimle iletişimi, güler yüzü, detaylı anlatımı ve anlayışı sayesinde pırıl pırıl bir cilde kavuştum. Beş aylık akne tedavim boyunca sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verip beni sakinleştirdi. Sıfır yan etki, sıfır sorun ile süreci sonlandırdık. Kendisine ömür boyu minnettar kalacağım

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Hasan Kasap

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • H
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Diğer

   Yüksek tansiyon şikayetim üzerine tamamen tesadüfen kendisine gittim.Hastasını karşılaması ve en ince detayları önemseyerek sohbet edasıyla sorgulayan ve bilgilendiren bir dokto ile karşılaştım.Bu bana oldukça güven verdi.Ekg ve eko ile kontrollerini sağladı.Beni tansiyonumun nedenlerin neler olabileceği konusunda çok güzel aydınlattı.Tetkiklerini yaparak tedaviye başladık.Beni yönlendirmesi üzerine tansiyon hastası olmadığımı anlamamı sağladı.Ben kendisine buradan da çok teşekkür etmek isterim .Alanında başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum ve başarıların devamını diliyorum.

  • N
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Anjiyogram

   Teyzem kalp kapakçığı şikayeti için başvurduk,doktorumuz ilgilenip çok güzel açıklamada bulundu.Çok memnun kaldık

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Vedat Turhan

  Enfeksiyon Hastalıkları, Prof. Dr.

  • E
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Enfeksiyon Hastalıkları Randevusu

   Merhaba, Vedat hocayı tavsiye üzerine araştırarak buldum. Babamın tedavisi için ulaştım kendisine. Yaklaşık 20 gün hastanede yattık ve bu süreçte sebebi bulunamayan enfeksiyon , yüksek ateş gibi şikayetlerimiz vardı. Babam hastanede yattığı için tüm sonuçlarını toparlayıp Vedat hocama götürdüm. Kendisi o kadar ilgili ve güler yüzlü ki hepsini tek tek inceledi ve tedavimizin hızlanmasını sağlayacak sonuca ulaşmamızı sağlayacak tetkikler istedi, önerilerde bulundu. Sonrasında da telefon aracılığı ile 7/24 kendisine ulaştık ve uzaktan da olsa bize desteğini esirgemedi süreci hep takip etti. Kendisini tanıdığımız için çok memnun olduk. Her şey için teşekkür ederiz Vedat hocam..


 • Turgay Kara

  Üroloji, Op. Dr.

  • T
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Böbrek Ultrasonu

   Insanın karşısına çıkabilecek en sevecen en samimi en güleryüzlü doktor... yolum ıyiki turgay beyle karşılaştı.mesaneme yapışmış ve zorlu bi taşı beni hiç yormadan güleryüzuyle ameliytta ve sonrasında beni hep motive eden canım doktorum... doktordan öte çok iyi bir insan olduğu için ne kadar teşekkür etsek az... hastanenin temizliği ve tüm çalışanlarında iligisinede ayriyeten çok minnettarm.. herkese şiddetle tavsiye ediyorum...

  • B

   Hastane genel olarak güvendiğim ve gittiğim hastaneydi, o yüzden Turgay Bey'e gittim.Ben normalde ameliyat olacaktım, kendisine gideceğim ama yoğunluğumdan dolayı gidemedim.Benim yumartalıklarımda kist var, bu şikayet ile gittim.İsteğe göre alabilirim dedi, ben de aldıracağım.Kendisi ilgili ve alakalı olduğu için çok memnun kaldım.Numarasını bile verdi, bir sıkıntı olursa arayabilirsiniz dedi.

  Tüm görüşlere (9) göz at


 • Hüseyin Oğuz

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • S
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Randevu

   Doktor beyin babacan tavsiyelerini büyük bir dikkatle algıladım ve kendisine tespitlerinden dolayı teşekkür ederim. Ancak ilaç konusunda ikna kısmını konuşabilmemiz için vaktimiz yetmedi. Dileğim terapi sürelerinin daha uzun olması yönünde. Teşekkürler

  • S
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Randevu

   Dün kendisiyle ilk kez randevu alıp görüştük. İlk gittiğimde benimle birlikte bekleyen başka bir hasta daha vardı. Kişinin randevusu benimkinden sonra olmasına rağmen sadece ilaç yazacağım sizinle daha uzun konuşacağız diyerek benden izin istendi.Bende kabul ettim. Ancak o hastada bende 15 dk lık bir görüşme gerçekleştirdik. Ben ilk defa gitmeme rağmen rutin gelen hastasıyla aynı süreci uyguladı.İlk görüşmeye başladığımızda başka bir hastasının sorunuyla ilgili alakasız bir sohbete girdi. Görüşmemiz esnasında şahsi bir görüşme yaparak biri için hastanedeki bir başka dr a ertesi güne randevu almaya çalıştı. Verdiği öneriler zaten sıradan telkinlerdi ki yani aile büyüklerim ya da etrafımdaki insanlarda zaten bu derece şeyler söyleyebiliyor.

  Tüm görüşlere (25) göz at


 • Elvin Bölükbaş

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • M
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Çocuk ve Ergen Psikolojisi

   Oğlumun okula gitmek istememesi üzerine uzman desteği almamız gerekiyordu. Oğlumun ruh hali çok karamsar değildi ama her seanstan sonra daha da öz güvenli bir hale geldi. Elvin Hanım çok güzel ve iyi enerjisini yansıtan asla sorunlara ön yargılı yaklaşmayan işini gerçekten özenle yapan bir psikolog. Oğlumun ilgi alanlarını keşfetmesini sağladı. Biz kendisinden memnun kaldık Elvin hanım ile görüşmek ikimize de iyi geliyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

  • F
   Konum: Avicenna Kartal Umut HastanesiHizmet: Psikoterapi

   Tertemiz kalbi ve kişiliği karşısında, olan sorunlarınızı unutmamak mümkün değil. Yıllardır üzerimde taşıdığım yükleri, kendisi sayesinde farkedip, kaybettiğim özgüvenimi geri getirmem adına bulunduğu telkinlerle hayatı bana yeniden yaşanılır kıldı. Kesinlikle danışmanız gereken bir psikolog!


İlgili aramalar