Hakkımızda

Adres bilgisi

Avicenna Kartal Umut Hastanesi

Petrol İş Mah. Üsküdar Cad. No:45

34862 , Kartal ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Avicenna Kartal Umut Hastanesi kadrosunda;
Avicenna Kartal Umut Hastanesinde 9 yenidoğan yoğun bakım küvözü, 9 yetişkin yoğun bakım yatağı olmak üzere 58 yatak bulunmaktadır. kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet anestezi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji uzmanı,1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet psikolog, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı,1 adet biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, 1 adet diyetisyen bulunmaktadır. Avicenna Kartal Umut Hastanesi İstanbul ilinde Petrol İş mahallesi Üsküdar Cad. No:45 Kartal adresinde bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Histerosalpingografi (hsg)
Rahim filmi
Sezeryan doğum
Normal (vajinal) doğum
Doğum kontrol
Laparoskopi
Aşılama yöntemi
Histerektomi
Dilatasyon ve kürtaj
Ağız bakımı(diş ve diş eti bakımı)
Cep derinliği azaltma
Dental anastezi
Kemik grefti
Kök kanal tedavisi
Köprü
Lokal anestezi
Periodontal plastik cerrahisi yumuşak doku greftleri
Tam diş protezi
X-ray
Yönlendirilmiş doku rejenerasyonu (ydr)
Estetik porselen
Pembe estetik
20'lik diş çekimi
Subgingival küretaj
Prf (platelet rich fibrin) uygulaması
Cgf (concentrated growth factor) uygulaması
Zirkonyum porselen kronlar
Köprü uygulaması
Tam ve parsiyel protezler
Hassas bağlantılı protezler
Lamina uygulamaları
Apikal rezeksiyon
Diş eti estetiği
Diş dolgusu
Kanal tedavisi
Çene eklemleri tedavisi
Overdenture protezler
İmplant
Diş beyazlatma
Estetik diş hekimliği uygulamaları
Gülüş tasarımı
Botoks
Bonding
Periodontoloji
Sedasyon
Pedodonti
Lazer cerrahisi
Ozon tedavisi
Endodonti
Çocuk diş tedavisi
Laminate veneer
Porselen laminate veneer
Diş teli tedavisi
Ortodontik tedavi
Zirkonyum
Burun Estetiği

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • ultrason

Hastalıklar

 • Diyabet diyeti Gebelik ve emziklilikte beslenme

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Birol Sezeryan Doğum

  Fatih hoca istanbulda karşılaştığım en iyi doktor bu konuda . Bebeğim erken doğdu ona rağmen içimde hiç bir korku olmadan doğum yaptırdı bana , koşulsuz güvendim … Allah işini gücünü rast getirsin böyle doktorların . Sonsuz güvenebileceğiniz bir hekim , işinin piri ve insani yönüyle bütün gönülleri fethetmiş bir doktor .


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Emin Balcı Kulak Burun Boğaz Randevusu

  İlk defa gittiğim bi doktordu . Kulaklarım tıkandıgı için yıkanması gerektiğini söyledi . O kadar naif ve kibar bi doktor ki . Canım acıdıgı için işlem sırasında daha yavaş ve ilgili davrandı . Çok teşekkür ediyorum


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Birol Normal (Vajinal) Doğum

  İşinde çok başarılı ve işini ciddiye alan nadir doktorlardan biri. Gebelik takibi ve doğum sürecinde gerekli telkinler ile sakinleştirme konusunda çok başarılı. gözü kapalı güvenebileceğiniz bir doktor. çevremdeki kadınlara şiddetle öneriyorum. asla kötü bir durumla karşılaşmadık.


  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Meltem Çavuşoğlu Normal (Vajinal) Doğum

  Meltem hanım esprili, hastayı rahatlatan, alanını araştıran, detaylı bilgi veren iyi bir hekim. 2.gebeliğimi kendisi ile takip ettik ve doğumumu yaptırdı. Normal doğum yaptım. Zorlandığım anlarda pozitif desteğiyle doğumumun rahatlıkla geçmesini sağladı. 9 aylik maceramızda yanımızda oldu. Rutin kontrollerimde de kendisi ile devam edeceğim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Faruk Kayıkçı Randevu

  Doktorumuza tavsiye üzerine gittim. Hemoroid tedavisi için danıştım ve sorunsuz bir şekilde tedavim gerçekleşti. Doktorumuzun emeğine sağlık


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Emin Balcı Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Kızımın ani başlayan ve yüksek ateş eşliğinde boğaz ağrısı şikayeti ile gittiğimiz doktor, boğazda kızarıklık, burun etlerinde şişme var, kulaklar temiz. 3 günlük antibiyotik, ateş düşürücü, boğaz ve burun spreyi ile dinlenerek geçecek diyerek bizi yolcu etti. Eve döndüğümüz ilk gece ateşi 38'in altına düşüremedik soğuk uygulama ile sabahı sabah ettik. Sonraki gün ateş 37.7'nin altına düşmedi. Antibiyotik biraz geç etki ediyor diye düşündük. Nihayetinde araya hafta sonu da girdiği için pazar akşamı arayıp P.tesi sabahına randevu almak istediğimde doktorun 1 haftalık izne ayrıldığını öğrendim.
  Yakın çevremin tavsiyesi üzerine hastane dışında başka bir uzmana gittik.
  Meğer kızım orta kulak iltihabı olmuş. O tertemiz dediği kulaklar meğer bakteri dolmuş. Doktorumuzun ifadesine göre verilen antibiyotik ortakulak iltihabı için hafif kaldığı için ateşi düşmemiş günlerce.

  Yaşadığımız kötü tecrübeler nedeniyle kimseye tavsiye etmiyorum


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süheyla Ayşe Mutlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk hamileliğim olduğu için oldukça heyecanlıyım. Doktor hanım da hem heyecanımı paylaşması hem de rahatlatması ile yanımda olduğunu hissettirdi. Ayrıca hangi testi neden yaptığımızı açıklaması da çok hoşuma gitti.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mertol Bulur Randevu

  Doktor bey e Büyüme hormonu eksikliğimin olup olmadığını öğrenmek ve bu konudaki beni huzursuz eden sağlık sorunlarım için gittim, çok ilgili ve hoşgörülüydü. Rahatsızlığım ve tedavisi için gereken bilgilendirmeyi yaptı, teşekkür ederim


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Ekici Diğer

  Doktor bey in isindeki uzmanlığına güveniyorum.Daha önce de kalça ekleminde oluşan travma için gitmiştim. Uyguladığı tedavi kısa sürede cevap vermişti.simdi ise parmak çıkığı ile geldik. İnşallah bunu da atlatırız.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hüseyin Ekici Diğer

  Yorumları okuyarak gittim iyikide gitmişim ayağımın üstünde ağrı oluyordu sabah kalktığım zaman üzerine basamıyordum ayağımın gün içinde geçiyordu ama sabah yine tekrarlıyordu Hüseyin Bey çok güzel aydınlattı ilgilendi çok ilgili bir doktor şimdi süreci takip edicez.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar