Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Avrupa Hospital Adana

Toros Mahallesi Kenan Evren Bulvarı No:43

Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Çağla Deniz Kaya Diğer

  Güçlü ve ağrılı bir migren atağı sonucu tanışmıştık Doktor Hanımla, detaylı muayenesi ve ilgili ile tüm ağrılarıma çözüm buldu. Çok teşekkür ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Şükrü Güçel Diğer

  Doktorumuza covit 19 salgını sürecinde annemizin ödem sancıları nedeniyle götürdük. 71 yaşındaki annemizi tepeden tırnağa muayene etti ve müthiş ilgilendi. Doğru tespit doğru reçete doğru muayene ile de annemiz sıkıntılarından kurtuldu çok şükür. Böyle doktorlarımız oldukça biz kendimizi her zaman güvende hissediyoruz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Dağdelen Ellerımdekı sınır sıkışması

  Ilerı derecede sınır sıkışması sonucunda, oldugum ameliyat sonrasında yasadıgım sıkıntılar nedenıyle Selcuk beye gıttım.Sorunumu cok guzel dınleyıp neler yapılabılecegı konusunda yardımcı oldu.Basta Selcuk bey olmak uzere kendısıyle cok uyumlu calısan ekıbıne ve ozellıkle benımle guleryuz ve ıncelıkle ılgılenen Ebru Gok kızıma cok tesekkur ederım.Fızık tedavıye ıhtıyacı olan tum hastalara tavsıye ederım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar