Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (23)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Gencer Nöroloji Randevusu

  Dr Ahmet Bey sanırım son zamanlarda tanıdığım en iyi ve en insancıl doktor. Donanımı son derece iyi, ve iyi niyetle yardımcı olan bir doktor. Alzheimer başlangıcında olan annem için elinden geleni yaptı. Annem kendisi de bizler de Ahmet Bey’e çok güvenerek tedavi oluyoruz. Çok çok teşekkürler..

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Yüksel Diğer

  Babamın git gide büyüdüğü ve bu nedenle de kendisine rahatsızlık verdiğini söylediği bir kitlesi nedeniyle hocamızdan randevu aldık. Muayene ve yapılan testler sonrasında operasyon ile kitlenin alınması gerektiğini söyledi hocamız.. Operasyon ile ilgili gerekli açıklamaları yaptı. Ameliyatı başarı ile gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında da gerekli ilgi ve ihtimamı gösterdi. Güvenilir, konusunun uzmanı bir ürolog olmasının yanısıra, hoşgörülü, olumlu ve yapıcı kişisel özelliklerinin olması da bizleri mutlu etti. Şu anda babamın sıkıntısı yok; iyi hissediyor.. biz kendisine tekrar çok teşekkür ederiz. Kesinlikle ürolojik bir sıkıntınız var ise, tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Vidinel Diğer

  Seval bicer ben düşmeden dolayı bilegimde kırık oluştu ahmet vidinel hocam ameliyat olmam gerek olduğunu söyledi hocamın büyük başarısı ile ameliyatımi yaptı hocam ertesi gün emekli oldu ahmet hocam bileğindeki 15 günde alcinin ve dikişler alınacağı ni söyledi. Bu kadar başarılı hocam emekli olacağınız zamanda ameliyatimi yaptığınız için çok teşekkür ederim.sizin gibi doktorlar baş tacimiz

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Feridun Karakaya Diğer

  annemin yakın gözlüğü kırılmıştı. hem yeni bir gözlük almak için hem de bir ilerleme olup olmadığının kontrolü için kendisine gittik. son derece medeni bir şekilde derdimizi anlatmamıza rağmen gereksiz yükseklikte bir ses tonuyla niye geldiğimizi sordu. zaten bir hekim olarak kendisinden yaşça büyük birine sergilediği tutumu beğenmedim. muayene sonunda gözlüğümüzü alabildik ama tavrından tabi ki memnun kalmadık.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Vidinel Diğer

  Ben Serpil Ç. Ortopedi uzmanı Ahmet Vidinel Hocama herşeyden önce çok teşekkür ediyorum geçirdiğim trafik kazasında kaval kemiği 3 yerden parçalı kırığım ve derin açık yaralarım vardı çok korkuyordum kendisi en ince detaya kadar ilgilendi kırık ayağımdan bir ve yaralarımdan dolayı 2. Kez Amaliyat etti beni başka hekime göndermeden yaralarımada çok iyi şekilde müdahale etti ve yapmamı istediği egzerzizlerle 3 ay içinde beni bastonsuz bir şekilde fizik tedaviye gerek kalmadan ayağa kaldırdı böyle ortopedi uzmanına çok zor rastlanılır kendisi gerçekden alanında çok iyi ortopedi ile sıkıntı yaşayan herkese Ahmet Vidinel beyi öneririm çok teşekkür ederim Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Vidinel Diğer

  Haftasonu düştüm ve ayak tarak kemiğimdeki aci sebebiyle hemen acile gittim .Orda alçıya aldılar ,daha sonra ortopediye göstermem gerektiği için Ahmet beyden randevu aldım .Krem ve buz tedavisinin benim için daha doğru oldugunu söyleyip alçımi çıkardı .Kendisine çok teşekkür ediyorum çünkü söylediği tedavi hem bana iyi geldi hem de alçının gereksiz yükünü tasimadim . Elinize sağlık hocam .

  R
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Kemalettin Uygur Diğer

  Bugüne kadar tanıdıgım doktorlar içinde tek geçerim. Gebeliğimin 35.haftasında tanıştım keşke daha önce denk gelseydim. Gerek her detayına kadar bilgi aktarımı gerek nazik ve kibar dil kullanması beni çok mutlu etti. Bu zamanda böylesi doktorlar bulmak cok zor. Senli benli konuşmalar alaycı takılmalar modayken Kemalettin doktorum o denli naif ve ilgiliydi. Keşke dogumumu siz yaptırabilseydiniz yine de bi kerelik tanışmayla da mukemmel biri oldugunuzu burdan duyurmak istedim.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Kemalettin Uygur Diğer

  Kuşadası davutlarda oturan gurbetçi bir kırşehirliyim. Şuan gebeyim. Etrafımdaki herkes özele gidiyor. Ama ben devlete Kemalettin beye. O kadar harika bir doktor ki anlatamam size özelde gibiyim ilgi alaka anlayış güzelce ilgilenme. Kemalettin beyin emekli duyacağını öğrendiğim de çok üzülmüştüm. Böyle mesleğine aşık doktorları gördükçe çok gurur duyuyorum. Canım doktorum Ayağınıza taş değmesin. Allah sizden razı olsun. Doğuma kadar sizinleyim çok ama çok teşekkür ederim

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet İnal Diğer

  1 yıl önce Mehmet beye gitmiştim, yemek yedikten sonra sürekli kusmalarım oluyordu, ne yesem kusuyordum, bana mide koruyucu verdi fakat durum değişmedi, daha sonra tekrar gittiğimde psikolojik olduğunu, endoskopi için çok genç olduğumu ve gerek görmediğini söylemişti. Bu sırada ben bu şikayetleri yaşamaya devam ediyordum. Bir dahada gitmedim çünkü bir fayda sağlamadı. Başka bir şehirde başka bir doktora göründüğümde bana bir kaç tane ilaç yazdı, düzenli kullandıktan sonra hiç bir şeyim kalmadı.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Vidinel Diğer

  Ben Mertcan ŞANAY Ortopedi uzmanı Ahmet Vidinel Hocama herşeyden önce çok teşekkür ediyorum normalde hastane fobisi olan biriyim ve kendisi bana çok yardımcı oldu elimde boksör kırığı vardı çok korkuyordum kendisi en ince detaya kadar ilgilendi ve elimi çok iyi şekilde müdahale etti böyle ortopedi uzmanına çok zor rastlanılır kendisi gerçekden alanında çok iyi ortopedi ile sıkıntı yaşayan herkese Ahmet Vidinel beyi öneririm çok teşekkür ederim Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Türkmen Mahallesi Hülya Koçyiğit Caddesi, Kuşadası 09400 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar