Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Bağcılar Işık Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Bağcılar Işık Tıp Merkezi İs... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bağcılar Işık Tıp Merkezi

100. Yıl Mahallesi Yüzüncüyıl Mah. Barbaros Cad. No:1 47. Sokak

34204 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bağcılar Işık Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Bağcılar Işık Tıp Merkezi İstanbul ilinde Yüzüncüyıl mahallesi Barbaros Cad.no:1 47.sokak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Bağcılar Işık Tıp Merkezi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  D
  Doktor: Uzm. Dr. Muhammet Metin Gür

  iki dogum yaptım dokturum metin beydi gerçekten mükembel anne adaylarına tavsiye ederim ben onun gerçekten senpatikligine dokturluguna hayran kaldım ve ona çok teşekkür ediyorum derya


  E
  Doktor: Uzm. Dr. Muhammet Metin Gür

  benim sorunum hiç bir problem olmamasına karşın bebek sahibi en önemlisi anne olamamaktı.taki dr metin beyin tedavisi sonucu hamile kalan bir akrabamın tavsiyesi üzerine metin beyle tanışana kadar.onun tedavisi sonucu şimdi anneyim.dünyalar tatlısı bir kızım var.önce allahıma daha sonra metin beye her gece dua ediyorum.metin bey ilaçtan ziyada bu yolda inancın çok önemli olduğunu öğretti bana.bu ay hamile kalacaksın dedi.buna inandım dr uma güvendim ve o ay hamile kaldım.bence en iyi dr kişiliği ile mesleğine hastalarına karşı saygı ve bağlılığı ile ilgi ve alakası ile metin bey dir.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar