Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Balıkesir Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 8 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Balıkesir Devlet Hastanesi Balıkesir ilinde Atatürk mahallesi Turgut Reis Cad. Balıkesir adresinde bulunmaktadır. Balıkesir Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2662459020 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (102)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Hande Ersöz Diğer

  Hande Hanım'dan 3 kez farklı deri hastalıkları konusunda randevum oldu ve 3'ünde de verdiği tedavi yöntemleri doğru çıktı ve kısa sürede yaralarım geçti. Tedavisinde doğru kararı vererek hastalığımın iyileşmesini sağladı. Balıkesir'de gittiğim diğer doktorların geçiremediği siğil tanısını Hande hanım sayesinde atlattım. İşinde çok başarılı, nazik ve güleryüzlü bir doktor.

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ömer Gündoğan Laparoskopi

  Safra kesesi ameliyatımı Ömerbey yaptı bir sorun yaşamadım bugün birhafta oldu kontrol ve dikiş alımı oldu rutin işlerimi yapıyorum hocamıza sağlıklı bir ömür diliyorum

  K
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sinan Ezirmik Radyoterapi

  2023 Yılı Ocak ayında bademcik Kanseri nedeniyle Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Onkoloji Bölümüne sevkim yapıldı. 3 ay süren kemoterapi ve 1 ay süren Radyoterapi tedavisi sonrasında Önce Allah, sonra Sinan EZİRMİK Hocam ve değerli çalışma arkadaşları sayesinde sağlığıma kavuştum. Hastalık insanı ne kadar yıpratsada, Sinan Hocamın doğru tedavisi, tedavide yaşanan her olumsuz yan etkide, nokta atışı çözümler sunarak hastalarını rahatlatması, işini ne kadar profesyonelce yaptığının, bu işin uzmanı olduğunun göstergesidir.
  Sinan Hocamın onkoloji Uzmanlığı yanında hastalarını bazen bir psikolog, bazen bir baba, bazende bir arkadaş gibi hiç sıkılmadan dinleyip çözümler sunması ve verdiği o güzel nasihatlar, tedavi süresince bir terapi gibi bizleri rahatlatıyor.
  İnanın Özel hastanelerde görmediğim ilgi alakayı, Sinan EZİRMİK Hocamdan gördüm. A kalite doktor A kalite ekip ve A kalite hizmet. Sonuç mükemmel.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Kenan Değirmenciler Diğer

  2 ay kadar once babamin bypass ameliyatini gerceklestirdi. 2 tikali damar ve 1 kapakcik degisimi yapildi. Tum surec boyunca ilgisi, bilgilendirmesi icin ne kadar tesekkur etsek az. Sehir hastanesinin yogun temposuna ragmen sakinligini, profesyonelligini ve guler yuzunu koruyor. Tekrardan Allah razi olsun

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sezai Yılmaz Diğer

  Doktor bey annemin bel fıtığı ameliyatini yaptı. Ameliyat 8 saat sürdü platin vidalama gibi işlemler yapildi. Doktorumuza, ekibine ve tüm hastane personelone çok ama çok teşekkür ederiz. Annemin tüm agrilari geçti. Gözü kapali kendinizi emanet edebileceğiniz bir doktor.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ömer Gündoğan Laparoskopi

  25.07.2023 tarihin de Balikesir Devlet Hastanesin de,kapalı safra kesesi ameliyatımı gerçekleştirdi.Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrasi ilgisi ile kısa sürede normal yaşamıma dönmemi sağladı.Gerek ikili ilişkileri gerekse cerrahlık bilgisi mükemmel ve çok saygıdeğer bir hekim.Kendisine teşekkür eder meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

  Op. Dr. Ömer Gündoğan

  Çok teşekkür ederim nazik iltifatlarınız için

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sadık Duran Diğer

  Damar yapımın ince olması nedeniyle korktuğum ikinci anjiyo yu çok kolay ve sorunsuz 2.stenti uyguladı. İşinin ehli, ailemizin Dr u kendisine başarılarının devamını dilerim.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sinan Ezirmik Kanser Görüntüleme Kanser Deteksiyonu

  Mart ayında babama 4. evre akciğer kanseri tanısı koyuldu. Pet filmi görüntülemesinde çıkan sonuca göre sağ üst akciğer lobunda olan ana kitle, lenflerine ve sol akciğer lobuna metastaz yapmıştı. Vakit kaybetmeden kemoterapi ve radyoterapi tedavisi yoğun bir şekilde doktor Sinan Ezirmik tarafından başlatıldı. 5 haftalık yoğun tedavi sürecinin ardından akciğerindeki kitlede ciddi derecede küçülme kaydedildi. Radyoterapi seansları tamamlanmış olup, kemoterapi seansları devam ediyor.
  İşini severek yapan, hastalarıyla ilgisini üst seviyede tutan, hem teşhis hem tedavi sürecinde elinden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteren başarılı doktorumuz Sinan hocamıza Delice ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adnan Köstence Diğer

  Oğlumun kıl dönmesi ameliyatı için gittik, hastanedeki tetkiklerden başlayıp taburcu olduğumuz zamana kadar herkesten Allah razı olsun , Dr. Adnan bey işinde çok çalışkan, teşhis ve tedavisi başarılı eli öpülesi bir insan, kendisine ve Genel Cerrahi1 servisi hemşire ve personeline çok teşekkürler. Balıkesir Devlet Hastanesi şartları ve hasta bakım hizmetleride çok güzel özel hastanelere gitmeye hiç gerek yok.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Alper Azak Diğer

  Doktor Alper Bey babam Sait Bayazit’ın şeker ve tansiyona bağlı böbrek yetmezliği tanı ve tedavi süresince çok ilgili davrandı ve bilinmesi gereken her süreci teker teker anlattı mükemmel bir doktor kendisine emeğinden ve bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Atatürk Mah. Turgut Reis Cad., Balıkesir Google Haritalar'da göster
SGK

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar