Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Başakşehir Devlet Hastanesi Bahçeşehir Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Başakşehir Devlet Hastanesi Bahçeşehir Semt Polikliniği

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Şehit Gaffar Okan Caddesi No: 11/A

Başakşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Başakşehir Devlet Hastanesi Bahçeşehir Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Başakşehir Devlet Hastanesi Bahçeşehir Semt Polikliniği İstanbul ilinde Şht.gaffar Okkan Cad. Bahçeşehir Belediyesi İçi adresinde bulunmaktadır. Başakşehir Devlet Hastanesi Bahçeşehir Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2126694715 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Osman Deniz Çulcu Diğer

  Çok kibar anlayışlı, güler yüzlü bir insan ve hekim ve çok tecrübeli iyi ki tanımışız öncelikle kardeşim ameliyat oldu ve ameliyattan sonra hiç bir şikâyeti kalmadı. Tanı ve tedavi sürecinde bilgilendirmesi çok iyi. Daha sonra Babamın mide sorunu vardı çok güzel ilgilendi. Teşekkür ediyoruz kendisine. Allah yolunu açık etsin herkese tavsiye ediyoruz.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Çetin Tozlu Diğer

  Geçmeyen öksürük ve ateş ile başvurduğum. hastanede tedavi edip iyileşmemi sağlayan doktor. halen takip ediliyorum çok memnunum.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Osman Deniz Çulcu Kolonoskopi ve endoskopi

  Dr.Osman Deniz Çulcu öncelikle güler yüzü hastalarına ilgisi ve samimiyeti için binlerce teşekkür.Anneme bugüne kadar özel hastaneler de acı içinde yapılan kolonoskopi işlemini hiçbir şey duymadan yapan doktor...İyi ki bulmuşuz sizi Allah size uzun sağlıklı ömürler versin. Muhteşem bir cerrah kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar