Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Kısıklı Caddesi Oymacı Sokak No:7 Altunizade

34662 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Özlüoğlu Diğer

  Levent Hoca tanıdığım en başarılı hekimlerdendir. Uzun zaman çok sayıda doktor tarafından ne olduğu doğru olarak anlaşılmayan rahatsızlığımın vestibüler migren olduğunu daha ilk randevuda belirleyip tedavimi sağladı. Çok teşekkür ediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Nurten Akyürek Savaş Diğer

  Nurten hanıma, uzun süredir olan reflü gastrit şikayetleri ile gittim, muayene sonucu verilen ilaçları kullandım. İlaçlarla şikayetlerim bir çözüme ulaşmadı.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Sun Diğer

  Herkese merhabalar babamın 25.01.2022 tarihinde tesadüfen öğrendiğimiz beyin tümörü teşhisi için gitmedigimiz doktor hastane kalmadı. Bütün doktorlar sol tarafta felç kalır, masadan kalkmaz. Hiç bir doktor ameliyata yanaşmadı. Ama Halil İbrahim hocam bizim telaşlı halimizi görüp ameliyatı yapacağını ve kalıcı hiç bir hasar olmayacağını söyledi. Sakin tavrı ve tecrübesi bizleri çok etkilemişti. Babamı 13.02.2022 tarihinde opere ettikten on dakika sonra yoğun bakımda babamın konuşuyor olduğunu gördükten sonra mutluluktan göz yaşlarımıza hakim olamadık. Bir gece yoğun bakımda iki gün serviste kaldıktan sonra taburcu olduk. Ülkemizde böyle değerli bir doktor olduğu için çok şanslıyız. Allah Halil İbrahim hocamdan ve ekibinden binlerce kez razı olsun...


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Figen Noyan Atalay Diğer

  Bize Bahşedilmiş Meleğimiz ünvanı dahi az kalabillir. Tedavi sürecinde pandemi servisinde yatan anneme göğüs hastalıklarından dolayı çok radyasyon aldığı için, ara görüntüleme yapmadan, kendi tecrübeleri ile tedaviye devam eden ve Son ped görüntülememizde tüm batın da sıfır lezyon haberini Müjdeleyen Kıymetli Hocamıza Sonsuz Saygı ve Sevgilerimle.. Hocamızın kapısını çaldığımızda resmen sonbahar mevsimi yaşıyorduk. Bize ilk Baharı getiren, Hayatımızda Çiçekler açtıran Hocamızın Başarıları Daim olsun....


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Özlüoğlu Diğer

  Saygıdeğer Levent Hocam, kendisi çok uzun zamandır sıkıntı çektiğim Eagle Sendromu şikayetimden beni kurtardı. 3,5 yıldır yutkunma güçlüğü ve ağrı çekiyordum yıllarca birşey bulunamadı 2 yılın ardından Eagle Sendromu teşhisi konuldu ve başka bir hekim tarafından ameliyatım başarısız geçti stiloid proçesler alınamadı ve şikayetlerim artarak devam etti. Daha sonrasında Levent Hocam’a muayene oldum. Kendisi bana çok moral verdi çok güven verdi, ameliyatımı 3 hafta önce Ankara’da gerçekleştirdi. Şikayetlerimin %70 inden kurtuldum. Eski ağrılarım artık yok. Geri kalan kısmı da iyileşme sürecinde ve şimdiden bile büyük rahatlama yaşadım. Yıllarca hiçbir doktorun yapamadığı zorlu ameliyatı yaptı. Kendisine minnettarım. Hem işinde profesyonel hem de insanlık açısından dört dörtlük bir hekim, çok ilgili. Artık ağrılarından şikayet etme ameliyattan sonraki sağlıklı ve mutlu hayatını düşün demişti. Sayesinde sağlıklı ve mutlu hayatıma başlıyorum. Allah razı olsun. Gözüm kapalı güvenirim herkese tavsiye ederim. Çok çok sağolun varolun hocam. Ömür boyu duacınız olacağım.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eyyüp Külah Diğer

  30 senedir diyaliz hastası olan babam için, çok şey yaptı.. ve yapmaya devam ediyor. Sadece harika bir doktor değil.. harika bir insan. Bugün taburcu olduk şükür a,Z ye tüm herşeyi ile ilgilendi yazılacak çok şey var Eyüp hocam sizin için buraya yazmak istedim özellikle bu duygular ve bu insanlığınız herkes tarafından görünsün, bilinsin.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Pelin Koçdor Diğer

  Başkent üniversitesi İstanbul şehir hastanesi de doc.dr.Pelin kocdor hanım a implant amaliyati olduk tarif edilmez derecede çok iyi ve işinin ehli ve çok nadir bulunan hocalardan gözünüzü kırpmadan karar verebilirsiniz ve % 1000 bin çok iyi ALLAH cc razı olsun Pelin hanim ve ekibinin ellerine sağlık hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim ve amaliyat sonrası hastalarına ilgilenisi çok süper süper iyiki varsınız hocam iyiki sizi tercih etmişiz binlerce teşekkür ederim.ve hastane yönetimi çok güler yüzlü personelleri ile çok memnun kaldık iyiki birdaha orası oldu dedim.kendi evimiz gibi rahat hissettirdiler sağ olsunlar.iyiki Pelin hocayı tanimisiz


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüseyin Yüce Bircan Diğer

  Her muayene sonrası mükemmel insani yaklaşımı etik anlayışı ve bilimsel alt yapısı sayesinde bu sabah da muayene odasından derin bir nefes alarak ve gülümseyerek cıktığım hekimdir . Troid için gönül rahatlığı ile kendinizi teslim edeceğiniz hekimdir .İsmi ile müsemma insandır.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Pelin Koçdor Diğer

  Benim bebeğim 13 aylık ve doğuştan işitme engelli biyonik kulak olması gerekiyordu bugün Pelin hanım ameliyatımizi yaptı harika bı insan çok iyi bı doktor iyiki varsınız


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Serdar Karaca Tüp Mide Ameliyatı

  120kiloyken tüp mide ameliyatının var olduğunu ve kolayca kilo verebileceğimi öğrendim daha sonra hocamızla tanıştım internette yazılanların aksine bana süreci öyle güzel anlattı ki henüz ameliyat olmadan nelerle karşılaşacağımı biliyordum. ve nihayet ameliyat olmaya karar verdim çevremde bu ameliyatı olan insanlardan çektiği zorlukları duyuyordum ama benim ki hiç öyle olmadı.. bu operasyonda hekimin bu kadar önemli olduğunu yaşadıktan sonra anladım. hocamın yaptığı ameliyattan sonra en ufak bir sıkıntı çekmedim, aksine ertesi gün normal hayatıma çiçek gibi devam etmeye başladım sayesinde. her konuda beni bilgilendirip anlattığı için hiçbir sıkıntı yaşamadan süreci tamamladım. şuan 70kiloyum ve iyi ki diyorum! yanlış anlamayın iyi ki ahmet serdar karaca :)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar