Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi

Yalı Mahallesi Sahil Yolu Sokak No:16

34844 , Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kenan Karaca Diğer

  24 yaşında 2 tane dış gebelik geçirmiş ve bir tüpünü kaybetmiş bir hasta olarak Malatya’dan geldim Kenan Bey e, Allah bin kere razı olsun muayene sürecindeki iç rahatlatıcı açıklamaları sayısız sorularımıza sabır ve sakinlik içinde verdiği cevapları sayesinde kuş gibi hafifleyerek çıktık odasından. İmkanım oldukça İstanbul’a Kenan Bey e geleceğim herkese iç rahatlığı ile tavsiye ederim. İlk kez gitmeme rağmen bu kadar ilgili davranması mesleğine olan aşkını gösteriyor. Allah herkesi böyle iyi hekimlerle karşılaştırsın


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emre Selçuk Diğer

  Eşimin periferik arter hastalığı, Emre hocamın yapmış olduğu anjio ile açıldı. Yapılan işlem sonrası Emre hocam, detaylı bir şekilde yapılan işlemi anlattı. Emre hocamın göstermiş olduğu özveri, empati ve üstün başarılarını taktir ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Kalp damar cerrahisi ekibine ve yoğun bakımda gösterilen ilgi için çok teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Kamuran Cumhur Değer Diğer

  Kendisine çok sıkıntılı bir dönemde fistül seton takılması işlemi için başvurdum çok yakından ilgilendi kolonoskopi ve endoskopi yapılmasını gastroenteroloji tarafından sağladı daha sonra seton ameliyatı sırasında fistiü komple alma insiyatifini kullandı ve ameliyat sonrası kontroller de çok yardımcı oldu ve ilgilendi...
  İnsan odaklı bir doktor kesinlikle genel cerrahi alanında tavsiye ederim...


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kenan Karaca Diğer

  Referans İle gidip doğum sürecim boyunca devam ettiğim değerli hocam. Aklınızdaki soruları siz sormadan cevaplayan, ilgili, ulaşılabilir. Doğum öncesinde olduğu gibi sonrasında da ilgisini kesmedi, sezeryan doğum sonrası ( doğum sırasında aşırı rahatlatıcı tavrı İle size destek de oluyor) 2 gün boyunca ziyaretimize geldi. Hocamızla süreçlerinizi ilerletirken pişman olmayacağınıza eminim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kenan Karaca Diğer

  Benim canım doktorum . Over kisti ameliyatımin ardından 2 Gün de ayaklandim herşey için çok teşekkür ederim. Kadın doğum doktoru arayan herkese öneririm bundan sonraki süreçte doktorumu buldum ve gerçekten hakkında şikayet olmayan tek doktor okadar çok araştırma yaptım ki anlatamam size . O yüzden siz ekstra araştırmaya girmeyin diye yorumumu bırakayım istedim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Kamuran Cumhur Değer Diğer

  Yaklasik 9 ay önce 79 yaşında annemin whipple ameliyatı sürecinde gerek bizleri bilgilendirmesi gerekse ameliyat sonrası tüm süreçte olduğu destek mükemmeldi. Kendisi bir kez daha bize güvenin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Daha önce hiçbir şekilde kendisini tanımadığım halde şuanda kendisini kardeşim gibi görüyorum. Her şey için çok teşekkürler..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ramazan Özdemir Diğer

  Babamız; sağlıklı girdiği Tavi Ameliyat'ı sonrasında gerekli önemlerler alınmaması dolasıyla hastanede enfeksiyon kaptı, bu süreçte doktorumuz tarafından gerekli açıklamalar yapılmadı ve 50 günlük bir mücadele sonrası babamızı kaybettik. Bu hastane hem doktor için iki kere düşünün.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ebru Karaca Diğer

  17 mart günü doğuma girdim bezmialemde calisan tum ebelere ve doktorum ebru hanıma cok tesekkur ederim. GÜCÜMÜN TUKENDIGI YERDE BENI DESTEKLEDILER. Onlarla karşılaştığım için cok şanslıyım bütün dogum surecinde beni rahatlattı. Hadi kızım demesini unutmicam hayatımın en ozel yerinde onu hep hatirlicam :)


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kenan Karaca Diğer

  Doğumum için doktor arayışında tavsiyeler üzerine gittik ve iyi ki gitmişiz. İlgisi alakası bilgisi ile mükemmel bir doktor. Cerrahlığı harika, sezaryen sonrasında hiçbir sorun yaşamadan ayağa kalkıp bebeğimle ilgilendim. Bundan sonra jinekoloğum belli.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Kenan Karaca Diğer

  Eşimin ilk gününden doğumuna kadar hiçbir zaman yalnız bırakmayan mükemmel bir doktor kişiye tamamen bir abi edası ile yaklaşım gösterip soru sormanıza dahi fırsat vermeden kafanızdaki soru işaretlerini tek tek gideren bir doktor iyiki tanışmışız kendisi ile kesinlikle önerilen bir doktor kendisine çok teşekkür ederiz


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar