Bilgileri düzenle Randevu al

Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, bulunmak... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Bilecik ilinde Bilecik Devlet Karayolu adresinde bulunmaktadır. Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2283616313 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi

  Ertuğrulgazi Mahallesi Bilecik Devlet Karayolu

  11000, Bilecik,

  İletişim bilgileri +90 361...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Yıldız

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Tanıdığım en idealist hekim.Aynı zamanda hak yemeyen personelini dinleyen onlara her konuda yardımcı olan çok iyi bir idareci.Bilecik sizin gibi iyi bir hekim ve idareci bulduğu için çok şanslı.Teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Su an gordugum kadariyla Bashekim olarak calisiyor ancak idealist bir hekim oldugunu biliyorum. Tanistigim en etik hekimlerden birisi.. O'nu tanidigim icin cok sansliyim.