Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

(2 görüş)
Uzmanları gör

Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi kadrosunda 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Bolu ilinde... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Karacasu

Bolu,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi kadrosunda 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Bolu ilinde Karacasu Bolu adresinde bulunmaktadır. Bolu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3742628469 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Sağlık Merkezi

Kuruluştaki doktorlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Esin Heval Şirintaş Ilgın

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • N

   2010 yılı eylül ayında bel ağrısı şikayetiyle heval hanıma muayene oldum.muayene ve tetkikler sonucunda uygulanan tedavi neticesinde sırt ağrılarımdan tamamen kurtuldum.BU durumu hastahane hasta haklari biriminede bildirdim ancak bir yanıt alamadım.Günümüz Türkiyesinde hastasını öpmeyen doktora 2500 tl ceza veriliyorsa, Heval hanımda bu konuda taltif edilmeli her koşulda ödüllendirilmelidir. bu nedenle Sayın doktorum Esin Heval Şirintaş hanımefendiye teşekkür eder saygılarımı sunarım,Ayrıca yeni dünyaya gelen yavrusuna sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum.Saygılarımla (tedaviden sonra kendilerini ziyaret ettim ancak doğum iznine ayrıldıkları için görüşemedim)


 • Gönül Kesim Canpolat

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • M

   mükemmel ötesi diyebilirim.her yönüyle gönül hanım gibi cana yakın, olduğu gibi,harika bir yöneticim olduğu için çok şanslıyım.