Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 1 ade... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

Ağaççılar Köyü Mevkii

Bolu ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bolu ilinde Ağaççılar Köyü Mevkii Bolu adresinde bulunmaktadır. Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3742753030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasin Kibar Diğer

  Anneme, 10.05.2022 tarihinde beyin cerrahı operatör Dr. Yasin Bey tarafında beline platin takıldı. Annemi bugün ben kontrol için kendim götürdüm ve doktor Yasin Kibar beyin nazik iletişim metodu ve son derece yardımcı olması beni çok memnum etti. Ben kendisine bu operasyon öncesi, süreci ve özellikle şahit olduğum sonrasında göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Raşit Önoğlu Varis Ameliyatları

  21 mart 2019 da varısten amelıyat oldum hıcbır sekılde agrım olmadı cok ıyı esprılıı guleryuzlu ve samımıyetı ıle cok memnun kaldıgım bır doktor sıddetle tavsıye edıyorum her acıdan mukemmel bır doktor:)Isınde uzman bı doktor kesınlıkle mınnettarım sıze hocam cook tesekkurler:)

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdülkadir Ort Katarakt Ameliyatı

  İşinde uzman çok iyi bir doktor. Anlayışlı sizi dinliyor. İnsanlarla iletişimi çok iyi. Katarakt ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştirdi. Allah razı olsun çok memnunum kendisinden.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar