Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi

Hüdavendigar Mah. 2, Nazlı Cad,

16090 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Bursa ilinde Dikkaldırım mahallesi Doburca Cad. Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Bursa Çekirge Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224239 36 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Salim Sevim Diğer

  Eşimi Op.dr.Salim Sevim bey iki dizinden ameliyat etti Allah'ımıza hamd olsun 65 yaşındayım böyle güler yüzlü hastasına bu kadar ilgili takip anlatım yapan ömrümde ilk defa gördüm ameliyatımız saat 17de bitti hafta sonu olmasına rağmen ertesini günü 24 saat dolmadan eşimi ayağa kaldırıp yürüttü rüyadamıyım inanamıyorum bir deha muhteşem Allah kendisinden razı olsun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Aytek Doğan Diğer

  Göbek fıtığı ameliyatı oldum. Doktor bey çok ilgili çok bilgili. Gayet memnun kaldım. Ameliyat başarılı geçti. Doktor bey ve ekibine teşekkür ediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Doğan Diğer

  Dr Mehmet Doğan'nın, bana uğlamış olduğu kalça protez ameliyatından çok memnun kaldım. Ben Gülfidan Ceylan olarak herkese kesinlikle öneriyorum. Teşekkür ediyorum.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yılmaz Çetin Diğer

  Eskişehir den Bursa ya nişan için gelmiştim 2016 yılında Acil olarak Çekirge devlet hastanesine geldim 37 haftalık zor bir doğum yaptım Yılmaz bey olmasa ne olurdu diye düşünmek bile istemiyorum hem çocuğum hem ben sağlıklı bir şekilde hastaneden ayrıldık 6 gün hastanede tedavi gördüm hatta biraz daha yatiracakti kendi isteğimle çıktim hastaneden. Bir doktor tamda böyle olmalı dedirten muhteşem bir insan çok teşekkür ediyorum doktor Yılmaz Çetin beye


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Subutay Hakan Kara Diğer

  YILLARDIR DEPRESYON KAYGI VE YEME BOZUKLUĞU TEDAVİSİ GÖRÜYORUM SUBUTAY HAKAN BEY İLE BURSA CEKİRGE DEVLET HASTANESİNDE İKİ BUÇUK YIL KADAR ÖNCE O ZAMANKİ AİLE HEKİMIMİN TAVSİYESİ ÜZERİNE TANIŞTIM KENDİSİNDEN SON DERECE KALİTELİ VE ETKİLİ HİZMET ALIYORUM ÖNERDİĞİ İLAÇLAR HASTALIKLARIMA İYİ GELDİ VE YAŞAM KALİTEMİ ARTIRDI TEDAVİME DÜZENLİ OLARAK DEVAM EDİYORUM KENDİSİ SON DERECE İNSANA DEĞER VEREN GÜLERYÜZLÜ SEVECEN BİR DOKTOR HASTALARINI ÇOK GÜZEL DİLİYOR KISA SÜREDE ETKİN BİR TEDAVİ SAĞLIYOR ÇOK DA ALCAK GÖNÜLLÜ BİR İNSAN TEDAVİ SÜRECİMDE BANA ÇOK YARDIMCI OLUYOR BİR PSİKİYATRİSTE GİTMEK İSTEYEN HERKESE ÖNERİRİM


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Oğuz Selçuk Diğer

  Hocama 07.10.2021 tarihinde bel fıtığı ameliyatı oldum ameliyatim riskliydi.ama hocam gerçekten işinin ehli işinde çok ciddi çok memnun kaldım, ameliyat sonrası süreçte çok iyiyim hocama çok teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Subutay Hakan Kara Diğer

  Bundan 15 ay önce aşırı korku ve takıntıdan eşimin kollarında odaya girdiğimde ilk izlenimim evet bu doktor bana iyi gelecek olmuştu birçok psikiyatriye ve psikoloğa gitmeme rağmen 5 ay evden çıkamamamılştım beni dinlediğinde aylardır yanlış tedavi edilidğimi teşhisin başka olduğunu söyledi 3 farklı ilaç verdi her ay hala düzenli gidiyorum kendisine çok teşekkür ediyorum çok iyiyim var olun Allah razı olsun sizden .


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Oğuz Selçuk Diğer

  26 Nisan 2021 de Boyun Fıtığı ameliyatı oldum çok memnunum doktorumun elleri dert görmesin sağlığıma kavuşmama vesile oldu. Teşekkür ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mine Bayram Diğer

  Mine hanıma tavsiye üzerine randevu aldım.
  Gözümde genç yaşıma rağmen kalın katarakt vardi. Ameliyatta Önceliği yüksek olan hasta sırasına hemen ekledi beni ve ameliyatımı oldum. Eli hafif, ilgili, nazik, işinin ehli ve en önemlisi insanlikli bir doktor.
  Hatta şu anımı paylaşmak istiyorum; ameliyatım öğle molasina denk gelmesine rağmen ekibini gonderdi ve kendisi molasina çıkmadı benimle ilgilenip ameliyatımı yaptı. Ameliyat sonrası da kontrollere cagrildim. Her seferinde ve her noktada gayet ilgiliydi. İlaclarimiza kadar dikkat ederek değişikliklere gitti. Cok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  Diğer gözümden de yine katarakt sebebiyle başka doktora ameliyat olmustum. Aradaki farkı o kadar iyi anladım ki. Hatta Mine hanıma gelmeden önce daha önceki doktordan yaşadığım kötü deneyim sebebiyle çekinerek gelmiştim. Ama Mine Hanım'ın bu süreçteki güzel davranışları benim o korkumu ve ön yargımi yıktı. Kendisine burdan teşekkür ederim. Elinize gözünüze sağlık doktorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Subutay Hakan Kara Diğer

  Psikolojik olarak bir çöküntüdeydim, korkularım vardı ve daha bir sürü şey, doktor bey sağolsun anlayışla davrandı, önerilerde bulundu, bir baba gibi davrandı bana, dinledi, çok memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Allah razı olsun, sizin gibi doktorlardan Subutay bey.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar