Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlı... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi

Hüdavendigar Mah. 2, Nazlı Cad,

16090 , Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 4 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 17 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 7 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Bursa ilinde Dikkaldırım mahallesi Doburca Cad. Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Bursa Çekirge Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224239 36 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Oğuz Selçuk Diğer

  Hocama 07.10.2021 tarihinde bel fıtığı ameliyatı oldum ameliyatim riskliydi.ama hocam gerçekten işinin ehli işinde çok ciddi çok memnun kaldım, ameliyat sonrası süreçte çok iyiyim hocama çok teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Subutay Hakan Kara Diğer

  Bundan 15 ay önce aşırı korku ve takıntıdan eşimin kollarında odaya girdiğimde ilk izlenimim evet bu doktor bana iyi gelecek olmuştu birçok psikiyatriye ve psikoloğa gitmeme rağmen 5 ay evden çıkamamamılştım beni dinlediğinde aylardır yanlış tedavi edilidğimi teşhisin başka olduğunu söyledi 3 farklı ilaç verdi her ay hala düzenli gidiyorum kendisine çok teşekkür ediyorum çok iyiyim var olun Allah razı olsun sizden .


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Oğuz Selçuk Diğer

  26 Nisan 2021 de Boyun Fıtığı ameliyatı oldum çok memnunum doktorumun elleri dert görmesin sağlığıma kavuşmama vesile oldu. Teşekkür ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mine Bayram Diğer

  Mine hanıma tavsiye üzerine randevu aldım.
  Gözümde genç yaşıma rağmen kalın katarakt vardi. Ameliyatta Önceliği yüksek olan hasta sırasına hemen ekledi beni ve ameliyatımı oldum. Eli hafif, ilgili, nazik, işinin ehli ve en önemlisi insanlikli bir doktor.
  Hatta şu anımı paylaşmak istiyorum; ameliyatım öğle molasina denk gelmesine rağmen ekibini gonderdi ve kendisi molasina çıkmadı benimle ilgilenip ameliyatımı yaptı. Ameliyat sonrası da kontrollere cagrildim. Her seferinde ve her noktada gayet ilgiliydi. İlaclarimiza kadar dikkat ederek değişikliklere gitti. Cok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  Diğer gözümden de yine katarakt sebebiyle başka doktora ameliyat olmustum. Aradaki farkı o kadar iyi anladım ki. Hatta Mine hanıma gelmeden önce daha önceki doktordan yaşadığım kötü deneyim sebebiyle çekinerek gelmiştim. Ama Mine Hanım'ın bu süreçteki güzel davranışları benim o korkumu ve ön yargımi yıktı. Kendisine burdan teşekkür ederim. Elinize gözünüze sağlık doktorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Subutay Hakan Kara Diğer

  Psikolojik olarak bir çöküntüdeydim, korkularım vardı ve daha bir sürü şey, doktor bey sağolsun anlayışla davrandı, önerilerde bulundu, bir baba gibi davrandı bana, dinledi, çok memnunum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Allah razı olsun, sizin gibi doktorlardan Subutay bey.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nusret İnci Diğer

  tedavi yonteminden memnun kalmadım, nefes alamadıgım için gittim fakat ilaç verip gönderip sonrasında bakmadı bile

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mine Bayram Diğer

  Mine hanıma tavsiye üzerine gittim çok ilgili bir doktor güzel bir muayeneden sonra beni nöroloji doktoruna yönlendirdi onun sayesinde beyinle alakalı olan hastalığını erkenden öğrenmiş oldum Allah ondan razı olsun .


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şermin Karaman Psikiyatri Randevusu

  Şermin hanim ile annemin bipolar rahatsızlığının tedavi devamında tanıştık.En yoğun şartlarda bile dikkatli,ilgili, hastaya odaklı oluşu güven verici. "Devlet hastanesi şartlarinda" Biz yıllarca hasta yakını olarak zor günler geçirdik.Bu hastalıkta doğru ilaç,doğru doz, tahliller ile kanda oluşan değişimi ve süreci takip etmek çok onemli.Bursa'da olduğu için çok şanslı olduğumuzu düşünüyoruz
  Hayatimiz kolaylaştı.Nedeyse normal bir hayatı yakaladık.Bu hastalıkta doğru hekim ile sürekli stebil bir takip çok işe yarıyor.Biz bunu Şermin hanim ile yaşadık.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şermin Karaman Psikiyatri Randevusu

  Ailemdeki sağlık problemleri beni çok üzüyordum, kendimi çıkmazın içinde hissediyordum . Şermin Hanıma bir hastasının önerisi ile ulaştım . Sakinhuzurlu, kendinden emin bir hali vardı , önerdiği ilaçlar ve ilerleyen zamanda yaptığımız kontrol görüşmeleri sayesinde ben kendimi daha iyi hissediyorum, sorunlar elbette bitmedi , ama Şermin hanımın bana kazandırdığı bakış açısı sayesinde ben daha güçlüyüm.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Salim Sevim Diğer

  Kolumdaki agridan dolayi muayeneye gitmiştim uyguladığı tedavi Güler yüzlü ilgisiyle ve alakasıyla tek kelime ile mükemmel bir insan aileden bir birey gibi cana yakın Allah razı olsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar