Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi

Kemalpaşa Mah. Ahmet Ufuktopcan Cd

16400 , İnegöl ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Bursa ilinde Kemalpaşa mahallesi Ahmet Ufuktopcan Cd İnegöl adresinde bulunmaktadır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2247151017 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Behzat Öniz Diğer

  5 aylık hamileyken cok kötü sancım başladı gece acile gittim behzat bey vardi muayene etmeden ultrasondan bakmadan durumun cok iyi diyip eve gönderdi.. Sabah baska bir doktora gittim bebegimin kalbi durmustu...Boyle doktorları nasil çalıştırıyorlar anlamıyorum..

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kadir Aksoy Meme Büyütme

  ihtiyacım olan silikon ameliyatını yıllarca yaptıramadım; Doktor Kadir beyle görüşmeye gidene kadar, gerek mesleki bilgisi gerekse yaklaşımı sayesinde kendisine güvendim ameliyat oldum ve çok memnun kaldım sayesinde hayat konforum ve özgüvenim daha da arttı. Kendisine tüm süreç boyunca yaptıkları için minnettarım. Eğer benim gibi tereddütleri olan varsa kesilikle doktor Kadir beyle görüşmesini tavsiye ediyorum.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit İlker Güneytepe Diğer

  2018 de şiddetli ağrılarım nedeniyle Ümit Bey ile tanıştım kapalı Safra kesesi ameliyatımı gerçekleştirdi . hazımsızlık ,ağrı gibi şikayetlerimin hepsi geçti Allah razı olsun .


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zeki Emiroğlu Diğer

  En samimi duygularımla söyleyebilirimki her anlamda çok tecrübeli,samimî,ilgili ve uzman zeki hoca aynı sekreter hanım da gerçekte çok ilgili safra kesesi ameliyatı oldum en başından sonuna kadar 10 numara ilgi alaka ve tedavi süreci.Rabbim sayınızı arttirsin.
  Saygılarımla


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kadir Aksoy

  karin germe ameliyatı oldum ben daha önceki arkadaşlarımdan dinlediğimde korkutucu gelen ameliyat kadir beyin operasyonundan sonra doktor farkını anladım..aynı gün ayağa kalktım şu an 4. gün evimdeyim ve çok rahat hareket ediyorum...çok memnun kaldım en kısa zamanda kol altı ameliyatına gireceğim.. aklınızda bedeninizle ilgili yenilik yada duzeltme istegi varsa mutlaka kadir beyden faydalanmanizi tavsiye ederim..


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ergün Yıldız Uzun suren kabizlik sikayeti

  Ergün beyi anlatmaya kelimeler yetmez.hastalariyla o kadar ilgili ki...kabızlık şikayetiyle gittim verdiği son ilaçlar beni çok rahatlattı. Genel cerahi de 1 numara diyebilirim. Insanlara Içten ve samimi yaklaşımı doktoru sevmemize yetiyor. Isinde O kadar iyi doktorki 1 ay oncesine randevu alamıyoruz butun hastalar ona gidiyor.genel cerrah deyince akla ilk gelenlerden...şiddetle tavsiye ediyorum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Günseli Yavaş Alpay

  Migrenim için danıştım doktoruma, Gördüğüm en güleryüzlü candan doktor, işini en güzel şekilde yapmakta, başarılarının devamını diliyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Günseli Yavaş Alpay kaygı

  Kızımın rahatsızlığıyla ilgili bir operasyon geçirmesi gerekiyordu.Fakat kaygısı normalin üstündeydi.Surekli ağlıyordu.Günseli hanım yarim saat süren bir terapi uyguladı.Bir mucize beklemiyordum ama mucizevi bir şekilde rahatlamıştı.Ameliyata o kadar rahat girdiki anlatamam.Cok teşekkür ediyorum.İşinin ehli olmak böyle bir şey.Minnettarım


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Günseli Yavaş Alpay

  Mutsuzluğum ve depresyonum sebebi ile başvurdum. Sadece ilaç kullanmak istemiyordum. Doktor hanım ince dokunuşları ve gülen yüzü ile hayatımı değiştirdi. Eğitimi ve donanımı ile çok güzel yol gösterdi.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Tuba İnce Siroz hastası

  Babam siroz hastası ve takibini tuba hanım yapıyor ilgisi ve tecrübesine sonsuz teşekkürler ayrıca çok cana yakın tereddütsüz tercih edilecek tek doktor


  Hata oluştu, tekrar deneyin