Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Bursa Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uz... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi

Halitpaşa Cad.Ömerbey Mah. Şaziye Rüştü Dvh

Bursa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Bursa ilinde Halitpaşa Cad.ömerbey mahallesi Şaziye Rüştü Dvh adresinde bulunmaktadır. Bursa Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2245441091 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ersin Mercangöz Diğer

  Küçükken geçirdiğim bir kaza sonucu burnumun kırık olduğunu öğrendim ve Ersin bey 18 yaşıma geldiğimde ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat öncesi, ameliyat ve sonrası gerçekten çok alakalıydı. Hastasına gerçekten önem veren bir doktor şu an çok daha iyi nefes alıyorum. Nefes alamama gibi bir probleminiz varsa hiç çekinmeyin hem çok nazik hem ilgili hem de çok iyi bir doktor.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Şahin Diğer

  12 senedir fitik ağrısı dedikleri ağrılarımın fibromiyalji olduğunu anladı ve tedavi sonucu şifa buldum çok cok iyi bir doktor özelde bu kadar detaylı ilgi görmemiştim allah kendisinden razı.olsun.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Rıza İlbaşı Diğer

  Beni ve Annemi sağlığımıza kavuşturduğu için sonsuz teşekkürler.
  Pozitif,Güleryüzlü ve Bilgili.
  Covid nedeni ile yatmıştık. Enerjisi inanılmaz.
  Açıklayıcı , net ve kesin konuşuyor. Personelle dahi saygılı.Şık ve kibar.
  Teşekkür ediyoruz.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Şahin Diğer

  Omuz ağrısı nedeniyle doktor beye arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim, daha önce bir çok hekime gitmeme rağmen kolum iyilesmemisti. Doktor bey omzuma iğne yaptı, çok korkmama rağmen hiç acımadan çok kolay bir şekilde yaptı ve omzum tamamen iyileşti. Herkese öneririm, doktor beye çok teşekkür ederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ersin Mercangöz Diğer

  Bugün (23.02.2021) sabah 9:30 kızım eylülü götürdüm Ersin hocaya ...alerjik durumunu anlayan tek doktor açıkçası...çok ilgili çocuğun üzerine titredi adeta...çocuğa hitap şekli harikaydı...sorularımızı büyük bir sabırla nezaketle yanıtlaması... kısacası kendinizi güvende hissediyorsunuz donanımlı br doktor ...fakat beni etkileyen ve hayranlık duyduğum tek tarafı ahlaki duruşu .... kız çocuğunuzu emanet edebileceğiniz nadir insanlardan biri diyebilirim...teşekkürler Ersin Hocam

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Rıza İlbaşı Diğer

  Doktor bey hayatımda tanıdığım en iyi doktor. Karakteri,kişiliği,bilgisi,tecrübesi,ilgi alakası saymakla bitiremem.Eşim covid e yakalanmıştı, telefonla sonuçları gördü. Özel bir hastanenin geri gönderdiği eşimin acilen hastaneye yatıp tedavi olması gerektiğini söyledi. Hemen çalıştığı hastaneye yatışa gittik. Zor bir süreç geçirdik ama doktor bey sayesinde içim rahat ve emin olarak geçirdik bu süreci. Her konuda destek oldu. Arayıp bilgi verdi, yoğunbakım sürecinde eşime çok destek oldu. Hakkın ödenmez doktorum. Allah senin gibi doktorlardan razı olsun.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Rıza İlbaşı Diğer

  Kendisiyle covid hastalığı sebebiyle tanıştım, ilgi, alaka ve samimi tavırlarıyla ayrıca güler yüzü ve pozitif haliyle müthiş bir doktor olduğunu gösterdi. Böyle güzel insanların doktor olması çok sevindirici.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Şahin Diğer

  Sırt boyun ağrısı ile gittim fibromiyalji olduğumu bu doktor sayesinde öğrendim harika bir doktor kesinlikle öneririm allah razı olsun

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Rıza İlbaşı Diğer

  Corona dan dolayı eşimleikimizinde düşmeyen ateşi bir günde yok etti allah razı olsun
  Corona ciğerlerimizide çok etkilemişti zor nefes alıyorduk 3-4 günde nefes aldırdı bize

  H
  Doktor: Uzm. Dr. Ersin Mercangöz Diğer

  Ersin hocama tavsiye üzerine burun kemiği ni aldırdım sağ olsun her konuda aydınlattı elinin hafifliğinden masallahim var hiç bir ağrım filan olmadı ne dediyse o şekilde sadece tamponlar çok sıkıcı onada 2 gün sabredeceksiniz ersin hocama teşekürler

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar