Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi -İK Psikolojik Performans Geliştirme Merkezi

Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi -İK Psikolojik Performans Geliştirme Merkezi

Hizmetler

Hakkımızda

Merkezimizde ekibimiz

Uzm. Psk. Tülin Çizer, - Ergen, Yetişkin Terapisti, Çift ve Aile Danışmanı, EMDR Terapisi
Psk. Ayşe Nur Doğan - EMDR Terapisi, Çözüm Odaklı Terapi, Ergen ve Yetişkin Uzmanı
Uzm. Psk. Recep Akdemir - EMDR Terapisi, Şema Terapisi, Ergen ve Yetişkin Uzmanı
Uzm.Klnk.Psk. Burcu Egüz - Yetişkinlerle Online Şema Terapisi, EMDR Terapisi ve BDT Terapisi
Psk. Fatma Eneç Dizdar - CAS Testi,
Psk. Banu Kılıç - Ergen Terapisi, Aile Danışmanlığı, Wisc-R, Wisc4, vb Gelişim Testleri
Çocuk için Aile Danışmanlığı, ergenler için psikoterapi teknikleri
İle

- Ergen uzmanı
- Yetişkin uzmanı
- Çift Terapisi,
- Evlilik Terapisi,
- Evlilik Hazırlığı Danışmanlığı,
- Aile Danışmanlığı
- Test Uzmanı
Daha fazla bilgi

Adres

Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi -İK Psikolojik Performans Geliştirme Merkezi
Yenişehir Mah. Konak Sokak No:19 Kat:2 Ofis:10 Self Office, İzmit 41050
Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi -İK Psikolojik Performans Geliştirme Merkezi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (95)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Tülin hanımla 2 yıl önce tanıştık uzun süren tedavi sürecinin sonuna geldik .hem çift terapisiiçin hem de bireysel terapilerimiz için tülin hanımla birlikteydik .yüksek empati becerisi ile anlaşıldıgımı hissettirdi hep .her konuyu kendisiyle cok rahat konuşabilmemi sagladı . samimi içten tavırları sayesinde danışan ile arasındacok güzel bir bag kuruyor.uyguladıgı emdr yöntemiyle cok güzel sonuçlara vesile oldu tülin hanım ne desem az kalır tedavi sürecim bittikten sonra dahi ara ara mesaj atıp halimi hatrımı soruyor .danışanlarına büyük özen gösteriyor kesinlikle.her ihtiyacım oldugunda kendisini ziyaret etmeye devam edeceğim .hepsini anlatmanın mümkün olmadığı büyük değişimler sagladık tülin hanım sayesinde .Bu sebeplerle kesinlikle tavsiye ediyorum yolumuz tülin hanıma düştüğü için kendimizi şanslı sayıyoruz

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Tedaviye başlamadan önce ve sonrasındaki süreç arasında olumlu anlamda dışarıdan da görülen ciddi bir fark var. 10 seans bir çırpıda geçti diyebilirim. Nazik ve sakinliği rahatlatıp tedavi konusunda daha da cesaretlendiriyor. Çekincesi olan varsa hiç düşünmeden seans almasını tavsiye ederim.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Sevgili Tülin Hanımcım ile 1,5 yıldır terapi seansları gerçekleştiriyoruz. Her seansta o anki ihtiyacımı çok doğru bir şekilde belirleyerek sunduğu yaklaşımlar hem hayatımda hem de kendi içimde birçok kapı açtı, nice çıkmazlarda hissettiğim zamanlarda bana aydınlıkları nasıl bulacağımı gösterdi. Nefessiz kaldığımı hissettiğim seanslarda dahi derin bir nefes alarak çıktım. Hayatımdaki en büyük kazanımlarımdan biri onunla bu seanslarda öğrendiklerimdir. Terapi sırasında insanın yüzleştikleri zaman zaman zorlayıcı ve yaralayıcı olabiliyor, ama bunların hepsini Tülin Hanım hep çok kolaylaştırdı ve en önemlisi anlamlandırdı. Canım Tülin Hanım, iyi ki varsınız.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer Bireysel Terapi

  Terapi sürecim devam ediyor. Yaklaşık 3ay oldu. Tülin hanımın iletişiminden, sorunlarıma yaklaşımından çok memnunum. Her bir cümlesi bana kendimi iyi hissettiriyor. Seansa severek hatta koşarak gidiyorum . 3ay önceki mutsuz , depresif, karamsar halimin değiştiğini hissedebiliyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Tülin hanım ile sürecimiz yaklaşık 2 yıl önce başladı ve artık sürecimizin sonuna geldik. Sürece başlamadan önce Anksiyete ile savaşıyordum fakat
  artık kaygılarımı yönetebiliyorum kendim ile ilgili büyük farkındalıklara ulaştım ve bu tüm hayatımı, insan ilişkilerimi çok olumlu etkiledi. Artık sürekli kendinde kusur arayan kendini feda eden biri değilim. Bu süreç sonunda kendine yeten kendisi ile vakit geçirmekten keyif alan biri oldum. Tülin hanım ile yollarımız kesiştiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. İşinin ehli bir uzman. Seanslardaki nokta atışları sayesinde büyük farkındalıklara ulaştım. Her seansımı iple çektim. Kendisi yolumu ışık gibi aydınlattı.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer Bireysel Terapi

  Müthiş bir deneyim edinmekle beraber Tülin hanım gerçekten yaraları çok iyi tespit ediyor.
  Benim kendimi tanımamda ve duygularımı anlayabilmemde çok etkili oldu. Terapilere hala devam ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Pandemi döneminde başladığım serüvenin sonuna gelmeye başlıyorum. Nasıl olacak anksiyetem geçecek mi panik atağım bitecek mi obsesyonlarımdan kurtulacak mıyım? Bu sorulara Tülin hanım hep gül bahçesinden bir hayat sunmuyorum ama nasıl baş edeceğini öğreneceğimi söylerdi. Öğrendim. Kendimdeki değişimleri hissetmeye başlamıştım sonra etrafımdakiler değiştiğimi geliştiğimi söylemeye başladı. Tülin hanımla geçen seanslarımı hep ders niteliğinde düşündüm. Kendimi keşfetme tanıma bakış açımı geliştirmeyi öğrendim. Endişeleri olan arkadaşlarım endişelerinizi bir kenara bırakın ve seanslarınıza başlayın. Aksatmadan verilen görevleri yerine getirin göreceksiniz her şey yolunda gitmeye başlayacak. Ve okulumdan mezun olmama çok az kaldı. İyi ki serüvenime Tülin hanımla ilerliyorum. İyi ki varsınız Tülin hanım.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  17 senedir Trichotillomania ile başetmeye çalışmaktayım. Çok yıllar, çok doktorlar ve bir çok ilaç denedim. Rahatsızlığımın kökenine asla inemedik,asla anlayamadım ve çözülemedi. Güvendiğim bir psikolog ablamın tavsiyeleri ile Tülin hocama ulaştım. Yılların hayal kırıklıklarıyla yeni bir yol denemeye ne inancım ne cesaretim vardı. İlk seanstan bu yana yönelttiği sorular ve yaklaşım tarzı bu zamana dek gördüklerimden o kadar farklıydı ki, içimde şiddetli bir merak ve umut uyandırdı. Bu hafta Tülin hocamla EMDR terapilerimin 7. Seansında asla hayal edemeyeceğim bir deneyim yaşadım, 17 senedir anımsayamadığım şeyleri hatırladım, herşey hiç olmadığından fazla anlam kazandı, travmamı çözdüm, senelerdir içimi kemiren 'neden' sorusunun cevabını biliyorum ve artık EMDR ye inancım o kadar büyük ki sonuna kadar gidecek güce sahibim, zihnim ve vücudum huzura kavuşacak. Benim gibi umudunu yitirdiğini düşünenler varsa EMDR ye bir şans versin.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Hayatımda aldığım en doğru karar Tülin Hanım’a randevu alıp terapiye başlamak oldu. Şimdi dönüp baktığımda ilk seansımızdaki “ben”ile şimdiki “ben”arasında çok büyük bir fark olduğunu görüyorum.Bu iyi anlamda olan değişim bana tekrar yaşadığımı hissettirdi. Bunun için sizlere ne kadar çok teşekkür etsem azdır. İyi ki ilk adımı atıp size gelmişim,bu kendime yaptığım en büyük iyilikti. İyi ki varsınız.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Psk. Tülin Çizer EMDR Terapi

  Yas hepimizin yaşayacağı bir acı,bu acıyı yaşayacağız kaçmayacağız ama doğru şekilde başa çıkarak. O halde alanında uzman kişiyle bu süreci yönetmek hatta kendini teslim etmek en doğru yol olacaktır. Benimde sizin gibi çaresiz,karamsar,üzgün,öfkeli,mutsuz,tedirgin bir çok olumsuz duyguyu yaşıyor başa çıkamıyordum. Yas sürecinin içindeydim. Tülin hanımın,işinin ehliliği dışında,empati yeteneği fazlasıyla gelişmiş bir uzman.Tedavi süreci teslimiyet gerekir iyileşmek bilinciyle gitmek gerekir, seanslarınıza düzenli giderseniz hızlı sonuç kaçınılmaz.Yaşadıklarınızın size yük değil geçmişte kalmış hissiyatsız anı olarak kalmasını sağlıyor, bir mucize değil mi!Ama bunu kendisine defalarca söylememe rağmen nasıl da mütevazi bilin isterim.Hep der “ben vesileyim”,kibir en korktuğu şeydir. Aynı şekilde eşimde kendisinden danışmanlık aldı.Teşekkürümüz az gelir, duamız bol.(Yorumda karakter kısaltması isteniyor, yoksa inanın tülin hanım ve uyguladığı emdr terapisi bu kadar anlatılamaz.)

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular