Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

(58 görüş)

Merkezimiz; Yetişkin, Genç & Çocuk ve Ailelere; geniş kapsamlı psikoterapi, klinik formülasyon, test ve ölçek uygulamaları, psikiyatri yönlendirme, psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve eğitim deste... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Cd. No:12 Nuvo Dragos A blok D 7

34865 , Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Merkezimiz; Yetişkin, Genç & Çocuk ve Ailelere; geniş kapsamlı psikoterapi, klinik formülasyon, test ve ölçek uygulamaları, psikiyatri yönlendirme, psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve eğitim desteği alanlarında çalışan kadrosu ile,
Amerikan Pediatri Derneğinin önerdiği FDA onaylı,
Uluslararası uygulanan terapi ekollerini
American Psychological Association (APA) tarafından kabul gören terapi tekniklerini uygulamaktayız.
Danışanlarımız ile terapist arasında kurulan ilişkide gizlilik ilkesi esastır.
Danışanlarımızın bilgisi ve onayı olmadan hakkındaki bilgiler herhangi bir kimseyle paylaşılmamaktadır.
Merkezimize Yetişkinler , Aileler, Gruplar ve Çocuk-Ergen Terapileri için ayrı odalar bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Elif Akan Çelik

  Psikoloji, Uzm. Kl. Psk.

  • H
   Konum: Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Randevu

   Elif hanıma anksiyete bozukluğu sebebiyle başvurdum, ve ilk seanstan itibaren ilgisi alakasi, alandaki yeterliliği beni cok etkiledi . Kesinlikle kendimi cok rahat bir şekilde ifade edebiliyorum cok mantikli bi şekilde yaklaşıyor olaylara, terapotik iliskiyi cok sağlam kuruyor ve ben cok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • Z
   Konum: Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Normal Randevu

   Merhaba, Sevgilimle yaşadığım problemlerimden dolayı Elif Hanım’a gitmiştim. Elif Hanım’a yaklaşık olarak 2,5 ay gittim. Öncelikle kendimi Elif Hanım’ın yanında değerli ve özel hissediyordum. Kendisiyle her şeyi rahatlıkla konuşabiliyor olmak ve yargılanmamak beni gerçekten çok rahatlatıyordu. Elif Hanım çok kibar ve sakin bir insan, bu yüzden seanslardan rahatlamış ve dinlenmiş olarak çıkıyordum. Hiç yargılamadan her detayı ile anlattıklarımı dinlemesi bana kendimi çok özel hissettirdi. Elif Hanım problemlerimi çözebilecek yeni bakış açıları kazanmama yardımcı oldu. Her şey için Elif Hanım’a çok teşekkür ederim.

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Seyfi Memetali

  Psikiyatri, Aile Terapisi, Uzm. Dr.

  • M

   Seyfi Bey'e için ilk söyleyeceğim güleryüzü ve yakınlığı gerçekten karşısındaki hastasını rahatlattığı olacaktır.Hocama tavsiye üzerine ulaşmıştım.Anksiyete bozuklukları şikayeti ile başvurdum ve ilk seans çıkışında dahi kendimi hafiflemiş hissettim. Hastasını can kulağı ile dinleyerek en iyi şekilde anlayıp, destekle tedavi etmesi beni oldukça memnun etti.Kendisini çevreme tavsiye ediyorum .Çünkü doktordan öte dostça tavırları hastaya yaklaşımı ve uyguladığı tedavi çok başarılı sonuçlar memnun edici oluyor.

  • F

   Dr.Seyfi Memetali hastasına değer veriyor iyi anlamaya çalışıyor, çok iyi bir dinleyici ve hastasını ilaç yazdıktan sonra takibini bırakmıyor.Takipçi olması, dinleyici olması, hastalarını anlaması ve değer vermesi benim için çok önemliydi.Ve kesinlikle her yönden hastasına değer veriyor ve bunu içtenlikle yapıyor.Strese bağlı tansiyon yüksekliği, anksiyete şikayetlerim vardı ve bunun üzerine kendisine gitmeye karar verdim..Gayet iyi sonuç veriyor çok şükür iyiyim .Hastasını şikayetleri adına genel bir bilgilendirme yapıyor ve soru işareti hiç kalmıyor. Her yönden dinleyici, takipçi,çok değerli ve mükemmel bir doktorumuzdur ve kendisini herkese tavsiye ederim. Ve üstün başarılar dilerim kendilerine...

  Tüm görüşlere (5) göz at


 • Büşra Eren

  Psikoloji, Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi, Uzm. Kl. Psk.

  • Merhabalar, Büşra hanım’ı çocuğumun agresif durumu için internetten araştırarak bulduk.Gitmeden önce tereddütlerim vardı ancak 2 ay oldu ve oğlumun durumunun düzelmesinde büyük bir yol katettik. Büşra hanım çok anlayışlı, güler yüzlü, sakin, olumlu biri.sesinin sakinliği naifliği bana bile terapi oluyor. Her zaman ulaşabileceğiniz seans dışında sorularınıza, sorunlarınıza yardımcı olan biri..Biz kendisinden çok memnunuz..iyi ki tanışmışız Büşra hanımı..

  • E
   Konum: Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

   Yaşadığım bir travma sonrasında Büşra hanımla yolum kesişti. öfke kontrolü ve güven sorunu yasiyordum. Büşra hanım sayesinde bu sıkıntılarımi atlattım. Her zaman dikkatlice en uygun şekilde dinleyip cevap verdi. Hicbir zaman yargılayıcı değil, o yüzden çok rahatlattı beni. alanında uzman ve tecrübeli. 4 aydır haftada 2 kez gidiyorum çok memnunum. Herşey için çok teşekkür ediyorum kendilerine.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Burcu İbrahimbaş

  Psikoloji, Aile Danışmanlığı, Uzm. Kl. Psk.

  • S
   Konum: Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Psikoloji Randevusu

   Böylesi genç bir insanın bana böylesi iç huzuru verip hayat vereceğine ve çevremle mükemmel ilişki kurabileceğime asla inanmıyordum.Çekine çekine gittim.Terapi merkezine girince oranın mükemmel havasıyla Burcu Hanımın yaklaşımı insana inanılmaz bir huzur veriyor.Aldığım terapiler sonucu karamsarlıktan,takıntılarımdan,agresifliğimden tamamıyla kurtuldum. Size duacıyım Burcu hanım.Binlerce kez teşekkürler.Bu arada Serap Hanımın da apayrı bir yeri olduğunu söylemeliyim.

  • S
   Konum: Clinica Dragos Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık MerkeziHizmet: Çift Terapisi

   Eşimle boşanma aşamasına geldik.Yakınlarımızın da tavsiyesiyle Doktor Takviminden yorumları okuyup beğendiğim sayın Uzman Kl.Psk.Burcu Hanımdan randevu alıp terapi almaya başladık.Açıkça söylemem gerekirse bu derece olumluya döneceğimizi hiç sanmıyordum.Burcu Hanımın sabrı, bilgisi ve ilmi sayesinde yuvamız dağılmadı.Çocuklarımız da ayrılığın bunalımını yaşamayacaklar. Burcu hanıma ne kadar dua etsek,ne kadar minnet duysak azdır.Sağolun Burcu hanım.

  Tüm görüşlere (26) göz at


İlgili aramalar