Hakkımızda

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Mecidiyeköy ilçesinde, Büyükdere Caddesi Akıncı Bayırı Sokak No:12 adresinde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı ve Pedodonti Uzmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (233)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Diğer

  Janberd Bey’i bu sitedeki yorumlardan bulanlardanım, bu kadar fazla, olumlu ve hep benzer şeyleri söyleyen yorumları görünce gerçek değil mi acaba dedim ama yazanların hepsi doğru :) Bir tanesi yarı gömülü olmak üzere 4 adet 20 yaş dişimi çektirdim. Şimdiye kadar yarı gömülü olan dişimin sinire yakın olmasından ufak da olsa sinirde kalıcı hasar kalabilir uyarısı nedeniyle çektirmeye korkuyordum. Ancak Janberd Bey’in muayenesinden sonra güvenip çektirdim. Kendisi tane tane bu dişlerin çekilmemesinin nelere sebep olabileceğini anlattı, bunu da felaket senaryolarıyla değil objektif şekilde aktardı. Yarı gömülü dişim 15-20 dakikada, diğerleri ise 2-3 dakikada çekildi. Asıl zorlu süreci herhangi bir enfeksiyon olmadan atlattım, sinir zedelenmesine bağlı bir uyuşukluk hissi de olmadı, sadece çekilen yerdeki boşluğun kapanması kaldı. Özellikle diş hekimi fobiniz varsa hasta psikolojisinden anlayıp sürekli ortamı yumuşatacak espriler yapan, açıklamalarıyla güven veren Janberd Bey’i öneririm.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  janberd hocayla mayıs ayında tanıştım henüz 20 yaşındayım ve 20 lik dişlerimin sorunları başladı 2 alt 20 lik dişimde gömülü ve sinire çok yakın bi çok dişçiye gittim fakat hepsi dudağımda uyuşma kalıcağını söyledi daha gerçekten durumun çok can sıkıcı olduğunun farkındayım sonra uzun bi araştırma yaptık ve ben janberd hocayla karşılaştım o kadar iyi bi doktor ki kelimelerim kifayetsiz kalır gerçekten şnanılmaz güvendim be hiç düşünmeden çektirmeye
  karar verdim iyi ki de çektirmeye karar vermişim nerdeyse 15 dk sürdü ve hiç bişey hissetmedim ayrıca operasyon sonrası da çok rahat geçti çok az bi şişlik oldu normal olarak ama kanamam vs olmadı yada ağrı eğer çektşrmeniz gerekiyo ve korkuyosanız endişeleniyosanız janberd hocamla tanışmanızı önerimim.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd bey ile yirmilik diş çekimi sürecimde tanıştım.
  Enerjisiyle, hoş sohbetiyle ve tabii ki üstün bilgisiyle tedavi sürecimin çok iyi geçmesini sağladı. Korkarak başladığım tedavim her daim gülerek ve gayet memnun bir şekilde sonlanıyor.
  Bu zor süreçte Janberd bey ve ekibi ile karşılaşmak kesinlikle büyük bir şans oldu.
  Herkese gönül rahatlığı ve memnuniyetle öneriyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Engin Bey ile yaklaşık 3,5 yıl süren tel tedavimin sonuna geldik. Çok kötü durumda dişlerimin şuanki görüntüsüne inanamıyorum rüyada gibiyim :)) kendisine süreçteki tüm ilgisi, sabrı ve emeği için bir kez de buradan teşekkür ederim. Ayrıca tüm Confident ailesine tüm tedavi süreçlerindeki yardımları için teşekkür ederim ve herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd hocamla yolumuz 1,5-2 sene önce kesişti. Alt çene yapımın darlığından çıkamayan ve sinirlere yakınlığı sebebiyle kalıcı sinir hasarı oluşma riski olan yirmilik dişlerim sorun oluşturmaya başladığında hekim arayışına girdim. Bu sitede Janberd hocamı ve yirmilik dişle ilgili güzel yorumlarını gördüm.Cesaretimi toplayıp randevu aldım.Alışılmış diş hekimi kalıbının dışında güleryüzlü sizi süreçle ilgili çok iyi bilgilendiren empatik esprili bir hekim. Sizi korkutmuyor aksine cesaretlendiriyor.Bu benim için çok önemli. Dişimin birini yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede acısız ağrısız aldı. İşlem süresince de bilgi veriyor yaptıklarına dair. Diğer yirmilik dişimi de 3 gün önce aldırdım kendisine yine aynı şekilde ağrısız acısız halletti sağ olsun..Hiç dişçi koltuğunda işlem yapılırken kahkaha atmamıştım bu yaşıma kadar :) Kendisine çok teşekkür ediyorum. Benim gibi yirmilik dişleriyle ilgili problem yaşayan varsa tereddüt etmesin hemen randevu alsın :)

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Biri gömülü olmak üzere 2 20’lik dişimin çekimi için Janberd Bey’e gittim. Yıllardır, fobim yüzünden çektirmemiştim. Janberd bey, yapacağı işlemlerin saç kestirmek kadar acısız olacağını söyledi. Korkumu anlayıp, beni rahatlat mak için söylediğini düşünmüştüm. Ama gerçekten, hem cerrahi diş çekiminde, hem de diğer dişimin çekiminde hiç bir acı hissetmedim. Janberd bey çekilen dişi gösterene kadar dişimin çekildiğini bile anlamamıştım. Ayrıca, hem muayene, hem de diş çekimi sırasında iletişimi, hastayı rahatlatması, empati kurması mükemmel. Böyle bir diş hekimini bulmuş olduğum için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Çevremdeki herkese tavsiye ettim.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Ahmet Kiğılı Diş Köprüsü

  Ahmet beye köprü değişimi için geldim. Beklentilerimin üzerinde profesyonel ve destekleyici bir hizmet aldım. Randevularım da karşılaştığım dakiklik ve güleryüzlü servis için ayrıca minnettarım..

  F
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd hocama yakın çevremin tavsiyesi üzerine gittim ve yirmilik dişlerimin çekimini gerçekleştirdi.Kendisi hastalarına karşı oldukça ilgili ve kibar bir doktor. Tedavi sürecim boyunca çok ilgiliydi ve işlemlerim ağrısız bir şekilde gerçekleşti. Herkes gönül rahatlığıyla Janberd hocamı tercih edebilir.

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Uliana Güvener Kanal Tedavisi

  Uliana hanıma dolgu ve kanal tedavisi yapıtırdım .1 kanal 4 dolgu,Eli muazzam hafif kanal tedavisi hiç anlamadan tek seansta tamamladık,dişçi kokusu olanlara gönülden tavsiye ediyorum.Dolgularımıda çok hafif bir şekilde yaptı ,tertemiz çalışıyor,kliniktende çok memnunum kullandıkları teknoloji sahesinde kanal tedavim tek seansta bitti.ihtiyacı olanlar Ertelemeden kendisine gönül rahatlığıyla tedavi olabilir.Çok ilgili ve samimi bir doktor .İhtiyacımı fazlasıyla karşıladı kendisine çok teşekkür ediyorum.Gönülden tavsiye ediyorum,eli hafif tertemiz çalışan bir doktor iyi ki varsınız..

  Ç
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Cerrahisi

  Sevgili Janberd hocayı doktor takvimi yorumları sayesinde tanıdım. Aylardır dinmeyen ağrılarım sonucu birkaç doktora göründüm ve sinire yakın bir gömülü 20 lik dişimin çekilmesi gerektiğini öğrendim. Kolay olmayacak bu süreci profesyonel bir doktorla yürütmek istedim ve yorumlarda Janberd hocama denk geldim, güvendim ve muayeneye gittim. O kadar sempatik ve her konuda sizi bilgilendiriyor ki korkuyla gittiğim odadan rahatlıkla çekime karar vererek çıktım. Operasyon anında ise hiçbir şey hissetmedim. Ağrısız sızısız bir çekim oldu. İyileşme sürecimde de her zaman destek oldu. Güven verdi. Artık ailece doktorumuzu bulduk. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı Sok. No: 12 Mecidiyeköy, Şişli 34394 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)
İlgili aramalar