Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Mecidiyeköy ilçesinde, Büyükdere Caddesi Akıncı Bayırı Sokak No:12 adresinde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodo... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı Sok. No: 12 Mecidiyeköy

34394 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Mecidiyeköy ilçesinde, Büyükdere Caddesi Akıncı Bayırı Sokak No:12 adresinde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı ve Pedodonti Uzmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Engin Bey, işinde çok uzman bir doktor. Güler yüzlü, eli pratik. Ortodonti tedavim öncesi ne yapılması gerektiğini, süreci, sonucunda nasıl olacağına kadar tüm detaylarla anlatıyor. Kendisine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ayrıca Pandemi döneminde geçen 14 aylık tedavim süresince kurumun hijyen hassasiyeti ve çalışanların her konuda ilgisi tekrar tekrar tercih edilmesi açısından da en büyük sebeplerden birisidir.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Gece Plağı Tedavisi

  Tavsiye üzerine Confident kıliniğine geldim. Diş teli tedavisi için geldim yaklaşık 2 sene süren bir tedavim oldu. Bu süre içinde Engin bey tedavim hakkında gerekli olan tüm bilgileri vermekte çekinmedi ve randevularım aksatılmadan ayda bir kere çağırıldım. Bu zor corona virüs döneminde gerekli tedbirleri alarak tedavilerim uygulandı gerek bekleme gerek tedavi sırasında gönül rahatlığı ile randevularıma geldim. Confident çalışanları da Engin bey gibi güler yüzlü ve işlerinde iyiler.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Ortodontik Tedavi

  Sevgili Engin bey ve ekibi,
  Kızımın 3 yıllık ortodontik tedavimizin başından sonuna kadar göstermiş olduğunuz özen sabır ilgi için sonsuz teşekkür ederiz. Sonuçmu bir harika gerçekten Engin beg işinde titiz disiplinli sabırlı kibar harika bir insan kesinlikle herkese tavsiyemdir harika bir doktor biz çok mutlu ayrıldık teşekkür ederiz confident ailesi


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd Bey’e 20 yaş dişlerim için gittim. 3’ü gömülü olan dişlerimin ilerde sorun yaratma ihtimalinden endişe duyuyordum. Sayesinde 4 dişimden de sorunsuz bir şekilde kurtuldum.
  Kendisi hasta psikolojisinden çok iyi anlayan, iletişimi harika bir hekim. Operasyon ve sonrası o kadar rahat geçti ki kendisine çok teşekkür ediyorum. 20 yaş dişlerinizle ilgili sorununuz varsa kendisini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim:)


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ahmet Kiğılı Diş Eti Estetiği

  Confidenti internet üzerinden bularak geldim confident beklediğimden daha mükemmel yer fobim olmasına ragmen o koltuga çok rahat oturdum bir tane diş yaptırmaya korkarken tüm dişlerimi estetik kaplama yaptırdım doktorum ahmet beyin verdiği güven ve hastasına empati yaparak yaklaşımı tam bir profosyonel yaklaşımı sayesinde rahatla dişlerimi yaptırdım tüm ekip profosyonel ve sevgiyle yanımda oldular hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum benim için istanbuldaki vazgeçilmez diş kliniğim ..güzel dişlerimle gülümseyerek size sevgilerimi gönderiyorum..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Engin Bey'e diş teli tedavisi için geldim. Ve çok iyi ve etkili bir tedavi süreci geçirdim. Ortaya çıkan sonuçtan çok memnun kaldım. Aynı zamanda tedavi süresi tam bana söylenilen zaman kadar sürdü, bu da beni mutlu etti. Bütün süreç boyunca benimle gayet iyi bir şekilde ilgilenildiğini düşünüyorum. Gerçekten çok memnun kaldım.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Herkese merhabalar Ben Gamze :)
  İlk 20'lik dişimin çıkma süreci pandemi başlangıcına denk gelmişti. Ağrısı-acısından tutun da çenemi kilitlemesine kadar perişan etti. Çıkmaya çalışıyor; fakat çıkamadıkça da mahvediyordu. (Ağzım da küçük olduğundan çıkamadı zaten; sadece ucu çıktı. Bildiğiniz gömük diş) Farklı diş hekimlerine gösterdiğimde bana hep sıkıntılı olduğu söylendi.(ameliyat, sinirler, his kaybı vsvs..) Hekimlerden duyduğum sözcükler beni ürkütmüş olmalı ki; hiçbirisine bir daha gidemedim :( Taa ki yoğun araştırmalarım sonucu biricik, sep sempatik, sevgili doktorum Janberd Bey'i bulana dek.. Veee 17 Kasım 2021 Confident A-D-S-Kliniği'ndeyim, Janberd Bey'in yanında. Kendisiyle tanıştığımda, hayatımda gördüğüm en esprili, hoş sohbetli, en güven veren diş hekimi olduğunu anladım. Operasyon süreci hakkında detaylı bir şekilde aydınlattıktan sonra hemen şimdi şuan halledebileceğimizi söyledi. Nasıl olduğunu anlamadan kendimi koltukta buldum; evet ilk defa kaçmamıştım :) Janberd Bey esprileriyle ortamı şenlendirirken bir anda gözümü açmamı söylediğinde ( Bu kadar çabuk beklemediğimden olsa gerek ) gördüğüm şeyi algılamam biraz zaman aldı. Janberd Bey'in elindeki nurtopu gibi bir 20'lik dişti :) Ben operasyona başlamasını beklerken her şey çoktan bitmişti bile !! Sonrasında ise ne bir şişlik, morluk vs. hiçbirisini yaşamadım. Ağrı kesici ile tolere edilebilecek düzeyde hafif bir ağrı dışında herşey yolunda ilerledi.
  Dişçi koltuğu sevilir mi diyceksiniz; fakat tüm samimiyetimle söylüyorum, Janberd Bey gerçekten dişçi koltuğunu sevdirebilen bir çene cerrahı.. Nur yüzlü oluşu mu dersiniz, güven veren konuşması mı dersiniz, adeta ailenizden birisi gibi.. İşinde profesyonel bir doktor, iletişimi ise mükemmel; abi gibi, dost gibi...
  İyi ki sizi tanımışım, iyi ki varsınız Sevgili Janberd Hocam :)
  Teşekkürler Confident :)


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Yaklaşık 1 aydır gömülü diş şikayeti çekiyordum, bir çok hekimle görüşmüştüm ancak sinirlere yakın olduğunu ve uyuşma riski olduğunu belirtmişlerdi, oldukça stresli bir süreçti. Araştırmalarım sonucunda Janberd beyi buldum ve muayene için randevu aldım, bir hafta sonrasında gömülü diş çekimi için tekrar ziyaret ettim yaklaşık 20- 25 dakika içerisinde iki dişim acısız bir şekilde çekildi ve dikiş atıldı, şişlik, morluk gibi şikayetlerim olmadı. Haftaya diğer iki dişimde çekilip tedavim tamamlanacak. Çok teşekkür ediyorum. :)


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Yunanistan'dan Janberd Bey için geldim.Kırık ve çürük olan 20'lik dişimi ağrısız bir şekilde çekti.Normalde doktor fobisi olan beni dahi sakinleştirip tedavisini gerçekleştirdi.Iyi ki Janberd Bey'i tercih etmişim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Çene eklem ve çift çene ameliyatı öncesi ve sonrası ortodonti tedavilerimle ilgilenen Engin bey ve ekibini herkese çok rahat bir şekilde önerebilirim. İşinde iyi olmanın yanı sıra ilgili, kibar, ve çok tatlı insanlarlar. Bu uzun tedavi sürecinde güvenli ellerde olduğumu bilmek her zaman daha da rahat olmama yardımcı oldu. Canım doktorum, asistanı ve Confident ailesi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar