Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Mecidiyeköy ilçesinde, Büyükdere Caddesi Akıncı Bayırı Sokak No:12 adresinde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodo... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı Sok. No: 12 Mecidiyeköy

34394 , Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Mecidiyeköy ilçesinde, Büyükdere Caddesi Akıncı Bayırı Sokak No:12 adresinde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı ve Pedodonti Uzmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uliana Güvener Diş Beyazlatma

  Diş taşı temizliği ve beyazlatma için gitmiştim. Sigara içtiğimden dolayı zor bir süreç bu biliyorum. Uliana Hanım'a tavsiye üzerine gittim. Şimdilik sadece diş taş temizliği yaptı. Beyazlatmayı hemen yapmadı, daha sonra olacak. Temizlik sonucu harika. Çok beğendim. Eli çok hafif ve çok detaylı çalışıyor. Tedavi esnasında ağrı neredeyse hiç olmadı. Ortam çok temiz ve çalışanlar da güleryüzlü. Doktor hanım işine çok hakim. Kesinlikle kendinizi güvende hissediyorsunuz. İlgisi ve emeği için çok teşekkür ediyorum. Güvenle tavsiye ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uliana Güvener Diğer

  Öncelikle çok kibar ve güler yüzlü bir doktor. Kırılan dişimi neredeyse baştan yaptı. Tedavi sırasında sürekli bilgilendirme yaparak korkuları gideriyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Uliana Güvener Diğer

  Dt. Ulana is a great example when empathy connects with great experience and knowledge. I'm visiting her for almost 10 years because I feel very safe and confident that every issue with my teeth will be solved with great pleasure accompanied by nice conversations.

  Last time, during my regular appointment, she made an x-ray to check if some of my dental caries have may be something more complex like pulpitis. I was lucky some everything was fine, so we fixed all caries in just two days.

  In the end of appointment she noticed some issues with my bite and suggested to talk with surgeon. That was really nice because she covered not only her area of responsibility, but also other possible issues with my teeth.

  In general I would recommend Ulana as very detail-oriented, empathic and knowledgeable doctor.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Artun Urgancıoğlu Diş Eti Ameliyatı

  Diş etlerimde çekilme ve kanama gibi ciddi sorunlarımın yanı sıra eksik ve çarpık dişlerim ve implant ihtiyacım vardı. Yani artık klasik diş hekimi değil bir uzmana ihtiyacım vardı. Uzmanlık ihtiyacımın periodontoloji olduğunu tespit ettim ve araştırmaya başladım. Kolay kolay bir diş hekimine güvenmem ve değiştirmem , ayrica diş eti ameliyatı olacağımı bildiğim için konuyla ilgili internetten hasta yorumlarını okuyunca ciddi korkmaya başladım.( Bunu kimseye tavsiye etmem çünkü gereksiz panik yaratıyor. İyi doktoru bulun ve gidin)
  Bu esnada tesadüfen Confident’in ismi ilgimi çekti, Periodontoloji uzmanı olarak da Artun Beyle ilgili yorumları okudum, yine tesadüfen de ona gitmiş bir hastanın komşumuzun arkadaşı olması ile olumlu tavsiye aldım ve korkum sürerek kendisinden randevu aldım. Bu arada söylemeden geçmeyeyim; Confident’ten randevu almak kolay, ayrıca size her randevu öncesi hatırlatma mesajı ve araması yapıyorlar. Personeli nazik ve sempatik.
  Daha ilk randevuda Artun beyin rahatlığı, kendine güveni ve beni muayene ettikten sonraki detaylı açıklamaları beni biraz rahatlatsa da ilk diş ameliyatı na(flap operasyonu) kadar korkmaya devam ettim. İlk ameliyat sırasında Artun Bey korkumun tamamen boşa olduğunu bana net olarak hissettirdi. Eli çok hafifti, sohbeti güzeldi ve her aşamada hastaya bilgi veriyordu. İlk operasyonu diğer flap operasyonları, implant işlemleri ve ağız estetiği ve eksik dişlerin üzerine porselen protez köprüler takip etti ama ben artık korkmuyor tersine Kliniğe motive gidiyordum. Tüm işlemler başarıyla yapıldı. Beni en çok etkileyen her onemli operasyon sonrasında Artun Beyin bizzat arayıp durumumu sorması oldu.
  Dün itibariyle şimdilik tüm işlemlerim bitti. Artık diş hekimim belli. O koltuğa rahatlıkla oturabiliyorum. Herkese de Artun Urgancıoğlu nu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ahmet Kiğılı Diğer

  Neredeyse açıldığı günden beri ailece diş tedavimizde Confident’e devam ediyoruz. Şimdiye kadar memnun olmadığımız hiç bir konu olmadı. Her türlü tedavi adımlarının yanısıra, tüm ekibin mükemmel uyumu; güleryüzle hizmet vermesi sayesinde diş tedavisi korkulu rüyamız olmadı şimdiye kadar. En son iki adet implant tedavisini de, hep olduğu gibi, hiç bir sorun yaşamadan çok etkin bir şekilde tamamladık. Sonuçtan son derece memnunum. Ahmet Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Confidente gelmeden önce çok tereddütlerim vardı çünkü dişlerim aralıklı ve cenemde sorun vardi gittiğim bir çok yer güven vermedi confidenti internetten bularak yorumları okuyarak geldim kapıdan girdiğimde banko görevlisinin samimi konuşması ilgilenmesi beni rahatlattı daha sonra engin Bey'in detaylı bilgi vermesi tedavi süreci hakkında detaylı şekilde anlatması bana güven verdi tedavi olarak dolgular yapıldı implant yapıldı daha sonra dış tellerim takıldı metal görüntüsü yoktu dişlerimle aynı renk olduğundan beni ve etrafimi rahatsız etmedi tedavim yaklaşık 2 yıl sürdü randevularim titizlikle takip edildi kliniğe geldiğimde hiç beklemeden randevuma alındım doktorum engin bey siz bir efsanesiniz başta Engin bey olmak üzere benimle ilgilenen doktorlar ve çalışan herkese sonsuz teşekkürler ve kocaman sevgiler


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Dişçi fobisi olan biri olarak, büyük bir korkuyla girdiğim muayenehanede çekim işlemlerim çok rahat tamamlandı ve sonrasında da ağrı/sızı hissetmedim. Janberd hoca işinde çok başarılı, her adımda hastayı detaylı bir şekilde bilgilendiriyor, ayrıca sohbeti de çok zevkli. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz, ben gerçekten çok memnun kaldım.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Tedavim 1-2 yıl sürdü, nasıl geçtiğini anlamadım. Tedavi süreci çok düzenliydi ve her şey olması gerektiği gibi gitti. Engin Bey çok titiz ve bir o kadar dikkatli biri. Kontrollerin takibi ve her konuda çok güvenilir ve planlıydı. Dişlerinizin güvenilir ellerde olmasını istiyorsanız Engin Bey’i şiddetle öneririm. Gerek diş tellerimi kullanırken, gerek onu çıkardıktan sonra hiçbir problem yaşamadım. Dişlerimden çok memnun kaldım!


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Confident zaten yıllardır gittiğim ve her seferinde yüzümde kocaman bir gülümsemeyle ayrıldığım bir klinikti; (her anlamda :) ) ancak Janberd bey ile tanışma fırsatına daha dün nail olabildim. 2 aydır sürekli yüzümün şişmesine sebep olan, ağzımı açıp yemek yememi engelleyen, ağrıdan uyutmayan, hakkında türlü korku hikayeleri dinlediğim gömülü 20 yaş dişimi kısacık ve mükemmel bir operasyonla aldı. Ne kadar acısız ve çabuk bittiğine inanamadım. Hoş sohbetinden, detaylı bilgilendirmesinden, empati kurmasından, ilgisinden ve tecrübesinden olsa gerek süreci korkutucu/ağrılı olmaktan çıkarıp keyifli bir sohbet ortamına dönüştürüyor. Ben ona yeryüzündeki Tanrı'nın eli diyorum.. :)


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Janberd Dinçer Diğer

  Я хочу поблагодарить доктора Janberd Dinçer который помог мне избавиться от моих 20-ых зубов. Когда дело доходит до стомотолога то я очень труслива , я очень долго искала хирурга и я его нашла именно тут, посмотрев комментарии я пошла на консультацию, далее доктор удалил мне 2 зуба . Я ожидала боли после удаления или во время, но ничего не было , как будто ничего и не было , даже обезбаливающее не пришлось пить , поэтому если у вас есть страхи можете смело доверится докторогу Janberd


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar