Hizmetler

Hakkımızda

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ili Mecidiyeköy ilçesinde, Büyükdere Caddesi Akıncı Bayırı Sokak No:12 adresinde Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanlığı, Periodontoloji Uzmanlığı, Endodonti Uzmanlığı, Protetik Tedavi Uzmanlığı, Ortodonti Uzmanlığı ve Pedodonti Uzmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Adres

Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı Sok. No: 12 Mecidiyeköy, Şişli 34394
Confident Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi logo
Sigortalar
Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (239)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Randevu

  Bence Janberd bey gayet iyi ilgili bir doktor gömük 20 lik dişimi son derece başarılı bir biçimde çekti

  G
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Çok uzun zamandır korkup çektiremediğim, yirmilik diş çekimim için buradaki yorumları üşenmeden tek tek okuyup Janberd Hoca’dan bir cesaret randevu aldım. İyki de almışım. Bunca yıl boşuna beklemişim. Yapacağı işlemler hakkında benimle konuşurken bir kaç dakika içinde çekim işlemini gerçekleştirdi. Sonrasında da yapmam gerekenleri açıklayıcı bir şekilde anlattı. Çekimden sonraki süreci herhangi bir şişme, ağrı vs yaşamadan, ağrı kesiciye ihtiyacım olmadan atlattım.

  C
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd hocaya 20lik disimdeki cenemi actirmaz agri sebebiyle gittim. Cok korkuyordum cunku disim sinire yakindi daha ônce cektirdigim 20lik disim de öyle oldugundan sinir hasari yasamistim bu beni daha da korkutuyordu. Janberd hoca önce detayli bi sekilde disi almamiz gerektigini acikladi sonrasinda 10 dakika icinde esprileri sayesinde karnimdan gule gule disi cekti! Gozlerim kapaliydi, acmami soylediginde koskocaman disimi gösterdi bana :))) Gercekten hicbir sey hissetmedim ve uyusukluk da yok operasyon sonrasinda 3-4 saat icinde tamamen gecti. Hocama minnettarim kosun kosun gidin cunku bu yorumlari ben de okudugumda inanamamistim ama dedikleriniz cok dogruymus :))

  E
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  2 yıl süren tedavim süresince ilgi ve alakası üst düzey olan harika bir doktor. Her türlü sorulara içtenlikle sıkılmadan cevap veren bilgili ve hastasını yakınen takip eden harika bir insan.Aşırı çarpışık olan dişlerimin bu raddeye gelmesinde yardımcı olduğu için çok mutluyum.Ortodonti gerçekten zorlu bir süreç. Bu zorlu süreci harika kılan Engin bey... Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd Bey ile tamamladığım tedavi süreci ile ilgili kendisine minnettarım. Süreç boyunca; teknik olarak uyguladığı tüm işlemleri gerek tedavi anında gerek öncesinde gerek sonrasında en şeffaf haliyle bana açıklaması, oluşabilecek tüm yan etkiler için beni önceden uyarması ve bilgilendirmesi, oluşabilecek tüm komplikasyonlarda tedavi sonrası 7/24 kendisine ulaşabileceğimi söyleyerek bana güven vermesi benim için çok değerliydi. 3 adet gömülü yirmilik diş çekimini cerrahi müdahale ile gerçekleştirdi. Yaklaşımı sayesinde süreç boyunca hiçbir açıdan tedirginlik yaşamadım. Özellikle bu tarz cerrahi müdahale gerektiren tedavilerden çekinenlere kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Hayattaki en büyük korkusu dişçi olan ben, şuan Janberd Beyi'n fanı olarak hayatıma devam ediyorum. İlk gittiğimde Janberd Bey' i beklerken korkudan kollarımı tırnaklayıp tüm kolumu yara içinde bırakacak kadar korkan ben... :)
  Janberd Bey 4 tane 20 ilk dişiminde çekilmesi gerektiğini söylediği an dünya başıma yıkıldı. Randevu oluşturuldu ve korktuğum ana geldik. O sırada mükemmel bir playist açtı, her şarkı birbirinden bağımsız, bir o kadar nostalji, bir o kadar yeni... Daha sonra bana sakince acımayacağına söz veriyorum dedi. Güvenmekten başka şansımda yoktu ki! O an çalan parça hakkında yorumda bulunurken 'Bu arada dişini çektim!' dedi. Gerçekten inanamadım. Dişimi gösterdi, gerçekten dişim çekilmişti. Bu benim için sihirden daha öte bir durumdu. Tüm işlemler boyunca güleryüzü, açıklamaları, motivasyonu, işi bu kadar iyi bilmesi..
  Yurtdışında yaşadığım için her seferinde 5 saat kadar uçak yolculuğum olsa da, buna kesinlikle değer! :))

  S
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Diğer

  Janberd Bey’i bu sitedeki yorumlardan bulanlardanım, bu kadar fazla, olumlu ve hep benzer şeyleri söyleyen yorumları görünce gerçek değil mi acaba dedim ama yazanların hepsi doğru :) Bir tanesi yarı gömülü olmak üzere 4 adet 20 yaş dişimi çektirdim. Şimdiye kadar yarı gömülü olan dişimin sinire yakın olmasından ufak da olsa sinirde kalıcı hasar kalabilir uyarısı nedeniyle çektirmeye korkuyordum. Ancak Janberd Bey’in muayenesinden sonra güvenip çektirdim. Kendisi tane tane bu dişlerin çekilmemesinin nelere sebep olabileceğini anlattı, bunu da felaket senaryolarıyla değil objektif şekilde aktardı. Yarı gömülü dişim 15-20 dakikada, diğerleri ise 2-3 dakikada çekildi. Asıl zorlu süreci herhangi bir enfeksiyon olmadan atlattım, sinir zedelenmesine bağlı bir uyuşukluk hissi de olmadı, sadece çekilen yerdeki boşluğun kapanması kaldı. Özellikle diş hekimi fobiniz varsa hasta psikolojisinden anlayıp sürekli ortamı yumuşatacak espriler yapan, açıklamalarıyla güven veren Janberd Bey’i öneririm.

  S
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  janberd hocayla mayıs ayında tanıştım henüz 20 yaşındayım ve 20 lik dişlerimin sorunları başladı 2 alt 20 lik dişimde gömülü ve sinire çok yakın bi çok dişçiye gittim fakat hepsi dudağımda uyuşma kalıcağını söyledi daha gerçekten durumun çok can sıkıcı olduğunun farkındayım sonra uzun bi araştırma yaptık ve ben janberd hocayla karşılaştım o kadar iyi bi doktor ki kelimelerim kifayetsiz kalır gerçekten şnanılmaz güvendim be hiç düşünmeden çektirmeye
  karar verdim iyi ki de çektirmeye karar vermişim nerdeyse 15 dk sürdü ve hiç bişey hissetmedim ayrıca operasyon sonrası da çok rahat geçti çok az bi şişlik oldu normal olarak ama kanamam vs olmadı yada ağrı eğer çektşrmeniz gerekiyo ve korkuyosanız endişeleniyosanız janberd hocamla tanışmanızı önerimim.

  H
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Janberd Dinçer Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi Randevusu

  Janberd bey ile yirmilik diş çekimi sürecimde tanıştım.
  Enerjisiyle, hoş sohbetiyle ve tabii ki üstün bilgisiyle tedavi sürecimin çok iyi geçmesini sağladı. Korkarak başladığım tedavim her daim gülerek ve gayet memnun bir şekilde sonlanıyor.
  Bu zor süreçte Janberd bey ve ekibi ile karşılaşmak kesinlikle büyük bir şans oldu.
  Herkese gönül rahatlığı ve memnuniyetle öneriyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Engin Peray Diş Teli Tedavisi

  Engin Bey ile yaklaşık 3,5 yıl süren tel tedavimin sonuna geldik. Çok kötü durumda dişlerimin şuanki görüntüsüne inanamıyorum rüyada gibiyim :)) kendisine süreçteki tüm ilgisi, sabrı ve emeği için bir kez de buradan teşekkür ederim. Ayrıca tüm Confident ailesine tüm tedavi süreçlerindeki yardımları için teşekkür ederim ve herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular