Hizmetler

Hakkımızda

2.500 m2 kapalı alanda, 29 yatak kapasitesi ve hekim kadrosu ile 1981 yılında hizmet vererek başlayan sağlık hizmeti serüvenimizi, 2014 yılının sonunda, yeni hizmet binamızın bitmesi ile birlikte bugün, 12.000 m2 kapalı alanda, 140 yatak kapasitesi ile sürdürüyoruz.

Cihazlar

 • EEG
 • EEG/EMG
 • Holter
 • Eko/Efor/EKG
 • Renkli Ultrason
 • 4 Boyutlu Ultrason
 • Biyokimya Laboratuvarı
Daha fazla bilgi

Adres

Çorlu Özel Vatan Hastanesi
Esentepe Mahallesi Deva Sokak No: 11/A, Çorlu 59000
Çorlu Özel Vatan Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Generali Sigorta, Axa Sigorta, Zurich Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Quick Sigorta, Aveon Sigorta, SGK, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (28)

Genel skor

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çiğdem Akdağ Koçer Göz Hastalıkları Randevusu

  Çiğdem hanıma yüksek göz numarası ve katarak şikayetiyle gittim akıllı merceğin benim için uygun olacağını sebepleriyle açıkladı.Kendisinin ilgili güler yüzlü ve açıklayıcı anlatımı sebebiyle yaklaşık bir ay önce iki gözüm olmak üzere akıllı mercek ameliyatı oldum. Güleryüzü ve bilgisi sebebiyle ameliyat öncesi ve sonrasında stres yaşamadım ve ağrısız güzel bi süreç geçirdim.Çiğdem hanım ve ekip arkadaşlarından çok memnunum.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Ateşer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamilelik haberimi aldığımdan itibaren her ay düzenli kontrollerime Orhan Beye gittim. Gerek güler yüzü, gerek bilgilendirmeleri gerçekten çok memnun bıraktı beni, eşimi. Anksiyeteli bir hamile olarak her sorunumda ulaşabildim, kaygılarımı rahatlattı net cevaplar verdi. Doğumum için de gece vakti 5 dakikada hastanede oldu ve yine güler yüzlü idi :) Kesinlikle tavsiye ederim. Sevgiler.

  Ç
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Ateşer Diğer

  32 yaşındayım. Sonunda jinekoloğumu buldum. Çok hassas bir hekim. Her adımda bilgilendiriyor, dokunmadan önce rıza alıyor. Spiral işlemi yaptırdım. Acılı bir süreç olmasına rağmen anestezi gerektirmeden mümkün olan en iyi şekilde uyguladı. Kendimi çok güvende hissettim. Şiddetle öneririm.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çiğdem Akdağ Koçer Excimer Lazer

  Lasik oldum çok profesyonel ve işinin ehli hoca kesinlikle tavsiye ediyorum. Ameliyat öncesinde çok korkuyodum ama hocamın verdiği bilgiler ameliyat esnasında yaptığı işlemi teker teker açıklaması mükemmeldi. Ameliyatın nasıl geçtiğini anlamadım. Ağrı sızı kesinlikle hissetmedim. Bunun öncesinde hocam zaten bilgilendirmeyi yapmıştı. O kadar güler yüzlü ve ilgili ki. Ekibide kendi gibi güler yüzlü ve çok içtenler. Kesinlikle tavsiye ediyorum gönlünüz çok rahat olsun.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Sedat Tomruk Diğer

  Bu tarz platformlarda düşüncülerimi paylaşan biri olmadım hiç. Sadece tüm içtenliğimle Sedat Hocam'a teşekkür etmek istedim..

  Ben hayatımda bu denli kaliteli, vicdanlı, hasta menfaatini her şeyden önde tutan bir hekim tanımadım. Eşim, ben ve minik kızımız kendisine ömür boyu minnettar kalacağız.

  Asıl mesleği psikolog olan benim elim kolum bağlanmışken doğum endişesi yaşayan eşime yaptığı telkinlerle mutlu, korkusuz bir doğum süreci yaşatan Sedat Hocam'a saygı ve sevgiler...

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çiğdem Akdağ Koçer Göz Kapağı Estetiği

  Tek Kelime ile muhteşem bir insan nazik sevecen hastalarına karşı çok kibar eşim için göz kapağı ameliyatıni harika bir şekilde yapan çiğdem hanımdan Allah razı olsun tanıdığım herkese gönül rahatlığıyla anlatıyorum onu ameliyat esnasında pozitif enerji vermesi eşime çok moral oldu ve sonuc bir hafta sonunda muhteşem saygılarımi sunuyorum çiğdem hanıma

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Ateşer Diğer

  Hamileliğim süresince beni tüm ayrıntılarıyla bilgilendirmesi, zorlu hamilelik sürecim ve öncesinde yaşamış olduğum 2 kötü tecrübeden sonra en ince ayrıntıya kadar anlatması kafamdaki soru işaretlerini daha ben söylemeden anlaması ve yol göstermesi, sonunda ise yavruma kavuşmama vesile olması sebebiyle ne desem az. Minnettarım…

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çiğdem Akdağ Koçer Göz Hastalıkları Randevusu

  Doktor hanıma gözlerimde sulanma şikayetimle muayene oldum allerjim olduğunu saptayıp tedaviye başladık, tedavi sonrası hiç şikayetim kalmadı. Muayene esnasında detaylı bilgilendirmesi güler yüzü ve kibirsiz yaklaşmasıyla kalbimi kazandı. Doktor hanımın yanı sıra ekip arkadaşlarınında güler yüzlü cana yakın olması ev konforunda hissettirdi. Kendilerine çok teşekkür ederim iyi ki sizleri tanıdım.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çiğdem Akdağ Koçer Diğer

  Benim oğlum prametüre doğdu ve gözlerimde rop vardı corona virüsüne yakalandık kendileri bizimle muanelerimizi atlamadan hastalık dinlemeden müthiş ilgilendi. herseyden önce Güler yüzlü olması bir nebze insanın stresini almaya yetiyor.Doktoruma ve çalışan asistan yardımcılarına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

  O
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehveş Anıl Diğer

  Çocuğumuzun aşırı kusma, aşırı ishal ve yemek yememe sorunu ile kendisine başvurduk. Tedavisi yapıldıktan sonra, çocuğun hastahaneden çıkış yapmadan önce yemek yemesi gerektiğini bildirdi. Çocuğumuz ne yazık ki yemek yemedi. Bu sefer de bu durumda taburcu edeceğini, kusması devam eder ise geri getirmemiz gerektiğini, geri getirdiğimiz de ise covid testi yapıp hastahaneye alacağını söyledi. Şikayetlerimiz aratak devam edince başka bir hekimden destek alma kararı aldık. Götürdüğümüz hekimden, çocuğumuzun ROTA virüs olduğunu, kan şekeri değerinin 75’in altında bile çok riskli bir durum olmasına rağmen bizimkinin 55 olduğunu, aşırı sıvı kaybına uğradığını, Rota virüse yakalan bir çocuk 7-10 gün arasında gözlem altında tutulması gerektiğini, birşeyler yiyip içmeden ve kusması kesilmeden taburcu edilmemesi gerektiği bilgisini aldık. Ben hakkımı helal etmiyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çorlu Özel Vatan Hastanesi, Çorlu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Çorlu Özel Vatan Hastanesi, Çorlu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Genel Cerrah, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Nörolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Pratisyen Hekim, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Psikiyatrist, Dermatolog, Spor Hekimi, Nükleer Tıp Doktoru.
 • Çorlu Özel Vatan Hastanesi, toplam 147 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Parasentez, Abdominal Ultrasonografi, Ama(Anti-Mitokondrial Antikor), Ana(Antinükleer Antikor), Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Dgk(Dışkıda Gizli Kan) Testi, Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Elisa.
 • Hayır, şu anda Çorlu Özel Vatan Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Çorlu Özel Vatan Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Çorlu Özel Vatan Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Çorlu Özel Vatan Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Generali Sigorta, Axa Sigorta, Zurich Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Çorlu Özel Vatan Hastanesi adresi Esentepe Mahallesi Deva Sokak No: 11/A Çorlu şeklindedir.