Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (5)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Dr. Dt. Muhammet Fatih Kuyumcu Diğer

  1 hafta önce 20’lik gömülü diş çektirdim çok korkan bir hasta olmama rağmen benimle çok ilgilendiler ve hocam mükemmel hiçbir şey hissetmedim ağrım olmadı çok şükür

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Orhan Sarıosmanoğlu Diğer

  Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık doktor beyle. Dişlerimdeki eğrilik için tedavi oldum. Orhan bey gerçekten sıcakkanlı bi insan ve iletişimi çok kuvvetli. Tedaviden de çok memnun kaldım. Tellerle geçen bir seneden sonra şu an dişlerime bakınca iyi ki tedavi olmuşum diyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Orhan Sarıosmanoğlu Diğer

  Orhan Beyden 2020 yılında ortodonti tedavisi aldım. Gerek güler yüzü gerek etik anlayışıyla gönül rahatlığıyla tedavi alabileceğiniz bir hekim.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Orhan Sarıosmanoğlu Diğer

  Orhan hocamın tedavisinden çok memnun kaldığım için buraya yazmak istedim. Çocukluk yıllarımdan bu yana dişlerimden sorunluyum. Yıllarca cesaret edemedim yaptırmaya. Kaplama yaptırmayı düşünürken Bir yakınımın tavsiyesiyle Orhan hocama muayene oldum. Bana problemlerimin tel tedavisiyle çözülebileceğini söyledi. Tedavi süreci hakkında Bilgi verdikten sonra ikna oldum. Tedavi sürecim boyunca ilgisini hiç eksik etmedi, hep güler yüzle karşıladı ve uğurladı. Açıkçası dişlerimin düzelip bu kadar güzel olacağını düşünmüyordum. Ben sonuçtan memnun kaldım. Çok teşekkürler hocam, seviliyorsunuz.

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Dt. Orhan Sarıosmanoğlu Diğer

  Dişlerim çok bozuktu. tel taktırmak için kendisine muayene oldum. Yapacağı tedaviyi ayrıntılı olarak anlattı .Çok kısa bir sürede dişlerim düzelmeye başladı. Orhan bey tüm tedavi boyunca işini büyük bir titizlik ve profesyonellikle yaptı. şu an dişlerim düzgün ve özgürce gülebiliyorum. kendisine çok teşekkür ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Balcalı, Sarıçam 01330 Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar