Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dentadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Zuhurat Baba Mahallesi Yüce Tarla Caddesi Tamburacı Osman Sokak No:8/2

Bakırköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Cevdet Utku Diğer

  Çok korkan birisi olarak uzun araştırmalar ile Cevdet Bey’e gittim, iyi ki gitmişim diyorum. Biri gömülü - iki 20lik dişim için korkarak koltuğu oturdum ama doktor Cevdet Bey toplamda 15 dk gibi bir sürede operasyonu tamamladı, üstelik hiç acı hissetmedim. Ayrıca iki dolgum ve diş temizliği için de kendisini tercih ettim. Tüm süreçlerden memnun kaldım. Eli çok hafif ve hızlı, profesyonel ve gerçekten işinin ehli olduğu belli. Geri kalan iki 20lik dişim için de kendisini tercih edeceğim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Cevdet Utku Diğer

  Mükemmel bir diş hekimi. Diş çekimi gibi herkesi korkutan bir işlemde bile eli o kadar hafif ve işini öyle düzgün yapıyor ki ne işlem sırasında ne sonrasında ağrı, acı hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Benan Oğuz Ortodontik Tedavi

  Ortodontik tedavi için gittim.Sonuç çok başarılı oldu.Gerçekten muhteşem bir doktor.Güleryüzü ve işiyle yakından ilgilenmesi,işini de layığıyla yerine getirmesi gibi bir sürü söylenecek var.Kısacası herkese tavsiye ederim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Benan Oğuz Tel tedavisi

  Bundan 10 sene önce benan hocama tel tedavisi için gelmiştim çok mükemmel bir uzman dişlerim harika oldu herkeze tavsiye ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar