Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı No:72/A

Bayraklı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mehmet Ali Koldaş 20'lik Diş Çekimi

  Ben gömülü yarısı çıkmış yarısı dışarda 20 lik diş ağrım için Mehmet Ali Bey ile görüştüm.Kendim yapım gereği biraz pimpirikli ve aşırı hassasım.Birinin eli kanasa derisi soyulsa bakamayan cinsten.Doktor için çok araştırma yaptım bir kaç yerle görüştüm sonunda Mehmet Bey de karar kıldım.Aşırı korkuyodum nasıl olcak nasıl yapılcak diye ama artık erteleyemezdim yoksa diş daha da kötü bir duruma gelecekti.Doktor yararak dişi üç parçada aldı.İğneye rağmen çeneye gömülü olduğu için biraz ağrı hissettim.Bu kişiden kişiye değişir.Benim acı eşiğim çok düşük.Acıya dayanamayan biriyim.Ona rağmen yarım saatte olabilecek bir işlemi doktor bey 20 dk da bitirdi.İlk gün ağrım oldu ağrı kesiciyle geçiyodu.Öyle dayanılmaz bir ağrım hiç olmadı.Üç gün yüzüm şişti morarma olmadı.Buz uyguladım 2 gün sonrasında şişlik yavaş yavaş iniyor.İlaçları doktorun verdiği şekilde düzenli kullanmak gerekiyor bu çok önemli gargarayı 2 gün sonra yapmaya başladım.İlk 3 4 gün yemek yeme çene açma yatış şeklinde biraz zorluk yaşadım o da yavaş yavaş geçiyor.Zorlama yapmadan sıcak soğuk yiyeceklerden uzak durarak sıvı tüketerek geçirdim günlerimi.Ağrı kesiciyi 3.günden sonra kullanmadım dişte çok bir ağrım olmadı.Bu işlemi yaptırmak isteyenler için paylaşmak istedm.Bugün dikişlerim alındı ve doktor iyi gözüktüğünü söyledi.Mehmet Ali bey gerçekten ilgili alaklı hastasıyla empati kurabilen anlayışlı sabırlı işinin ehli bir doktor.İnsan cerrahi bir işlem olduğu için ister istemez korkuyor ama gerçekten içiniz rahat tercih edebilirsiniz.Kendisine ve Dentomega nın tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ali Berk Akyüz Diğer

  Kanal tedavisi ve estetik dolgu için gitmiştim. Her zamanki gibi işinde oldukça başarılıydı. Herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ali Berk Akyüz Zirkonyum

  Üstteki ön dörtlüde travmaya bağlı çürükler oluşuyordu. Sürekli olarak kompozit dolguların yenilenme gereksinimi beni çok yormuştu. Ali beye de aslında dolgu yenilenmesi için gitmiştim. Fakat bana bu süreci kökten değiştirecek bir tedavi yöntemi sunarak detaylıca açıkladı. Tüm sorduğum soruları sabırla yanıtlayarak zirkonyum işlemini anlamamı sağladı. Estetik kaygım çok olduğu için tedavi sırasında oldukça kararsız ve titiz davrandığımı söyleyebilirim. Buna rağmen benimle tüm süreç boyu empati kurdu. Ayrıca canımın hiç yanmadığını, yanabilme ihtimaline karşı da Ali bey tarafından sürekli olarak bilgilendirildiğimi, her işlem uygulanırken ne olacağının anlatıldığını da es geçmeyeyim. Gerçekten sizin memnun olarak ayrıldığınıza emin olmak isteyen bir doktor Ali bey. Şimdi ön dörtlüyü yaptırsam da devamlı olarak gitmeyi düşünüyorum. Artık gülüşümden çok memnunum. Ali bey ve ekibine bu sıkıntısız tedavi ve nezaketleri için teşekkür ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mehmet Ali Koldaş 20'lik Diş Çekimi

  Birer hafta arayla iki tane 20lik dişimi çektirdim. İkisi de çok kısa sürdü ve ağrısız oldu. Mehmet Ali Bey sinir bozucu derecede çok iyi 20lik diş korkunuz varsa en doğru adres DentoMega


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Mehmet Ali Koldaş Randevu

  Yıllardır ertelediğim 20llik gömülü diş çekimim vardı. Bugün çekimi gerçekleştirdik ve aslında o kadar da korkulacak bir şey olmadığını anladım. Canım hiç acımadı zaten toplamda hemen hemen 10 dakika içinde bitti.Mehmet ali hoca çok sempatik yaptığı espirilerle dişim çekilirken bile güldürdü beni. Çok anlayışlı ve işinde gerçekten çok iyi. Sizi dinliyor sorularınızı sıkılmadan detaylı yanıtlıyor. İzmir’de güvendiğim bir doktorum oldu çok teşekkür ederim. Bir teşekkür de sürekli güler yüzlü olan çalışanlara.. Kesinlikle tavsiye ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ali Berk Akyüz Diş Hekimi Randevusu

  Sadece diş taşı temizlettim ama iletişim, ilgi alaka, işine hakimiyet, profesyonellik her şey harikaydı. Çok teşekkürler


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Hasan Şahin Kanal Tedavisi

  Hiyjen koşullarının çok iyi olduğu bir ortamda diş kanal temizliği hizmeti almanın yanında Dr Hasan Şahin beyefendinin profesyonelliği ve maharetli sorun çözücülüğü bu süreci keyifli atlatmamı sağladı. Çok teşekkürler, hayırlı işler.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Hasan Şahin Diş Beyazlatma

  Sigara ve kahve kullanımından dolayı sararan dişlerim için gittim. Dişlerim bembeyaz oldu harika bir hizmet aldım teşekkürler


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ali Berk Akyüz Kanal Tedavisi

  Ağrıyan 20’lik diş ile gittim . Zorlayan bir kanal ve dolgularım ile devam eden bir sürecim oldu. Elinin hafifliğinden hissetmedim bile ilgisi ve nezaketi için de ayrıca teşekkür ederim.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Ali Berk Akyüz Diş Hekimi Randevusu

  Öğrenciliğinden bu yana hastasıyım kendisinin. Ali Berk Bey nereye ben oraya. Dişlerimi asla bir başkasına emanet etmem. Neredeyse tamamen ölmüş dişimi kurtardı.Ve en ufak bir acı olmadan kanal tedavisi yaptı. Elinin hafifliği o kadar ki hissetmedim bile. İlgisi, nezaketi, güleryüzü, özeni ile de harika bir Hekim. Ayrıca ve tedavi sırasında sizi yaptığı her işlem ile ilgili sürekli bilgilendiriyor. Sağolun, varolun Sayın Hocam iyiki varsınız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar