Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi

Saray Mah. Camikebir Cad.

21950 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi Diyarbakır ilinde Saray mahallesi Camikebir Cad. Ergani adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4126115112 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ünal Kaplan Burun sünüs tıkanması ameliyatı

  Cok ilgili alakalı bir doktor olmakla birlikte işinin ehli kisa sürede ameliyat ve sonuca ulastim ünal hocam sayesinde cok rahat nefes alabbiliyorum şükranlarımı sunarım Allah razi olsun bu mubarek günlerde cok duaciyim size ünal kaplan hocam..
  Hastanız fırat Saygılar hocam


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar