Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Talaytepe, Üçkuyular Mahallesi Elazığ Yolu, Üzeri 10.Km

21010 , Kayapınar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Figen Ceylan Çevik Diğer

  Çok ilgili ve başarılı bir doktor teşekkür ederim hocama sürekli gezdiğim şikayetler tek çare bulan bir hocam fibromiyaji tek doktor diyebilirim

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Vahhaç Alp Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Ekim ayında safra kesemden ameliyat oldum çok profesyonel bi doktor kendi alanında gayet başarılı.bana ve aileme çok iyi davrandı ameliyat sonrası oluşabilecek bütün problemleri anlattı sakin ve dinleyen bir doktor tavsiye ederim doktoruma teşekkür ederim

  Z
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Diğer

  Uzun süren çarpıntılarım için randevu aldım. Şikayetlerimi önemsedi ve ilgilendi. Yapılması gereken tüm testleri yaptırdı. Sorunu bulmak için büyük çaba sarf etti. Aynı zamanda çok güler yüzlü.

  K
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Ablasyon

  Bi kaza sonrası yaşadığım kalp ritim bozukluğundan aylarca tedavi gördüm her seferinde olumsuz sonuç aldım öneriler üzerine erkan hocayı tercih ettim onun kontrolleri ardından ablasyon uygulanması gerektiğini ve hemen yapılması gerektiğini söyledi bunun üzerine yapılan operasyon sonucunda olumlu bir sonuç aldım ve çok mutluyum iyiki erkan hoca gibi biri çıktı karşıma Hani hayattan vazgeçersiniz karşınıza biri çıkar ve sizi tekrar hayata tutturur ya tam anlamıyla bu eşik iyiki iyiki varsınız korkularımı yenmemi sağlamanız ilginiz alakanız başarınız ve özenli Çalışmalarınız için beni yaşamaya bir adım daha taşıdığınız için size sonsuz teşekkürler iyiki varsınız gözüm kapalı kalbimi emanet edebileceğim tek doktorsunuz iyiki siz

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Diğer

  Erkan bey kalp ameliyatıma girdi kendisi hakkında bir çok güzel yorum almıştım çevremden, yinede biraz korkum vardı lakin korkmamam gerekiyormuş çok güzel bir şekilde sonuçlandı ameliyat çevremdekiler haklıymış gerçekten çok iyi, Şunuda eklemek isterim şimdiye kadar gördüğüm en ilgili ve güler yüzlü bir doktor doğrusu çok memnun kaldım.

  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Ablasyon

  Erkan bey kişiliğiyle mesleki ve cerrahi bilgisiyle şehrimiz için son derece faydalı bir doktor 5 yıl önce Ankara yüksek ihtisas Hastanesi'nde ablasyon oldum.Şikayetlerim devam edince Erkan bey e 2 yıl önce muayene olduktan sonra yine ablasyonla müdahalede bulundu çok başarılı geçti Sizin aracılığınızla kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.Benim gibi hastalara gönül rahatlığıyla gidebileceklerini belirtmek isterim.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Aritmide Ablasyon Tedavisi

  Ara ara gelen taşikardi için uzun uzun araştırmalar sonucunda randevu aldığım doktor.Muayeneye girmeden önce EKG çekildi. Muayene ettikten sonra kendisi tarafından EKO( Ekokardiyografi)’ye gönderildim ve daha sonra Wolf-Parkinson-White (WPW) tanısı konuldu. Hastalığım amiyane tabirle; kalbin kasılmasını sağlayan elektrik için ekstra yolun olması durumu. Eksik olmasın Doktor Bey tıbbi terminoloji cahili şahsıma hastalığımı gayet anlaşılabilir anlattı. Ablasyon yapılarak aritmiye neden olan bölgenin işlevsiz hale getirilmesi için ablasyon (ritim bozukluğuna sebep olan yerin işlevsiz hale getirilmesi)yapılması gerektiğini ifade etti. Karar vermek için zor bir durumdu. Doğuştan bir hastalık olan hastalığımı didik didik ederek araştırdım ve bu alan da en iyi doktorlardan birinin hastalığıma tanı koyduğunu farkettim. Ama ablasyon olunmaması durumunda kalbin durmasına kadar varan bir sonucu var. O yüzden ameliyat günü oradaydım. Ameliyat esnasında acı yok, öncesinde de acı yok. İşlemin adı sanırım EPS. Kasıktan katater yardımıyla kalbe giriliyor. Kataterin kalpte hareketini çok ama çok hafif düzeyde hissediyorsunuz. Tabii ameliyat sırasında anestezi sadece lokal olduğundan bütün konuşmaları,işlemin ilerme durumunu duyuyorsunuz. İşlem yaklaşık 20-25 dakika sürdü.Saatler süren ablasyon uygulamaları olduğunu okumuştum. Çünkü bu ablasyon işleminde en zor iş aritmiye neden olan lokasyonu bulmak. İşte tecrübeli ve yetkin bir doktorun farkı burada ortaya çıkıyor. Zaten Erkan Hocanın işlem bittikten sonra “geçmiş olsun” deyişi beni en rahatlatan cümle oldu. 1 gün de taburcu oldum. Tecrübesi, ilgisi, güler yüzüyle harikulade bir doktor. Güven veren bir havası var ki bu iltifat değil, mesleki açıdan tecrübesinin ve yeteneğinin oluşturduğu bir hava. Öyle her babayiğidin yapabileceği bir şey değil uyguladığı tedavi. Pimpirikli bir insanım, kolay kolay beğenmem her şeyde bir kusur bulurum. Amma velakin Erkan Hoca’da bunu bulamadım. Nahifliği için ayrıca minnettarlığımı ifade etmek isterim. Her şey için teşekkür ederim Hocam.

  V
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Ablasyon

  Memleketimde doktorların bana ablasyon önermesinden sonra doktor erkan beyin ismine ulaştım ve burda doktor takvimi araciligi ile kendisi hakkında yapılan yorumlara baktıktan sonra kararımı Doktor Erkan bey üzerinden verdim. işine hakikaten layığıyla yapan bir doktor tedavi sürecimde kendisi çok yardımcı oldu.ve bunun yanında tecrübesi takdire şayan

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Ablasyon

  2016 yılında burugada sendromu tanısı konuldu kalp pili takılmasına rağmen Ritim bozukluğu nedeni ile 3 defa kalp durması yaşadım Erkan hocaya muayene ye gittim ve ablasyon yapılaması gerektiğini söyledi yaklaşık 5 saat süren bir işlemden sonra çok şükür sağlığıma kavuştum.
  ilk muayeneden ameliyat günüme kadar Güler yüzü ilgisi ve alakasından dolayı kendisine ve ekinine sonsuz teşekkür ediyorum Diyarbakıra da böyle yetenekli ve tecrübeli bir ekibin olması gerçekten büyük şans.
  Erkan hocam Allah yolunuzu açık etsin inşallah çok şükür ki size rastladım ve ameliyatı sizin yanınızda oldum eliniz bütün hastalara şifa olur inşallah

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Baysal Ablasyon

  Hanım'ın 4 yıla yakındır ritim bozukluğu var bu süre içinde ilaç kullanıyordu ilaç kullanmasına rağmen erken vurular atımlar gittikçe sıklaşıyordu tedavi için bir çok yere gittik bize ablasyon yapılması gerekli dediler ve Erkan hocamıza gittik hastalarıyla ilgilenmesi hastalarına verdiği değeri güler yüzlü nazik konuşarak hitap etmesi hastalarının sorduğu sorulara rahat ve sakince cevap vermesi ALLAH'IN verdiği bilgi ve tecrübesiyle hastamıza ablasyon yapıldı ALLAH'A şükürler olsun durumu iyi Erkan hocamıza ekibine teşekkür eder ALLAH kendisinden ve ekibinden razı olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar