Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve ha... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi

Bahçelievler Mah. Yusuf Azizoğlu Dvh

21640 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 5 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Diyarbakır ilinde Bahçelievler mahallesi Yusuf Azizoğlu Dvh adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır Silvan Dr. Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4127115005 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi

İlgili aramalar