Hakkımızda

Dünya Göz Hastanesi Ankara kadrosunda 16 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Dünya Göz Hastanesi Ankara Ankara ilinde Tunus Cad.no:28 K.dere Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (65)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Fatih Karel Göz Hastalıkları Randevusu

  Eşime katarakt ameliyat dediler, Fatih Karel'e gittik ameliyata gerek olmadığını söyledi ve tedavi sonucu gözü çok daha iyi eğer katarakt ameliyat dedilerse Fatih Bey görsün derim.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Umut Altuner Lasik

  Merhabalar öncelikle Umut hocama çok teşekkür ediyorum elleri dert görmesin. 1 hafta önce İ LASİK lazer ameliyat i oldum sıfır ağrı sızı %100 memnuniyet le ayrıldım güler yüzlü samiyeti çok mutlu etti tüm sorularımı cevapladı sekreterler e de çok teşekkür ederim çok ilgilendi ler şiddet le tavsiye ediyorum Allah hepimizi iyi insanlar la karşılaştır sin Rabbım başarılarınızın devamını getirsin gözünüze yas ayağınıza taş değmesin

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)

  İki defa göz kapağı amaliyatı oldum.Başarısız sonuçlanan ameliyat sürecindeki yaşadığım zorluklar sebebiyle hiç umudum kalmamıştı.Mustafa Köşker beyin başarılı amaliyatları bana umut oldu.ilk muayenede tekrar deneme cesaretini buldum.Deneyimli, başarılı ve hasta iletişimi mükemmel.ameliyat sırasında veya sonrasında ağrı yaşamadım.iyileşme süreci hızlı ve iz kalmıyor.sonuçtan çok memnunum.hastane konforlu ve temiz, çalışanları çok ilgili.güler yüzlü arzu asistanı ve deneyimli ameliyat ekibi ile güven veren bir hastane.süreç boyunca hastasını dinleyen ve yanında olan doktor beye tekrar teşekkür ediyorum.

  F
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Keratokonus Crosslink Ameliyatı

  Mustafa Beye Keratakonus rahatsızlığım sebebi ile başvurdum. 2022 yılının Kasım ayında önce kornea içi halka 3 hafta sonra da cross linking operasyonlarımı gerçekleştirdi. Süreç içerisinde iletişimi, süreci şeffaf bir şekilde anlatması ile kendisine güven duyulmasını sağlayan bir kişidir kendisi. Zaten işinde çok iyi bir doktordur. Fakat üzülerek söylüyorum ki ameliyat öncesi her aradığımda ulaşabildiğim, rahatlıkla kendisine danışabildiğim doktorum ameliyat sonrası aynı hassasiyeti göstermedi. Böyle olumsuz bir deneyim yaşamak beni üzdü. Onun dışında bilgisine ve kendisine sonsuz güvenebileceğim bir doktordur Mustafa Bey.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Atilla Bayer Diğer

  Atilla Bayer doktorumuz ile 27.04.2023 tarihinde çocuğumuzda az görme ve göz kayması süphesiyle geldik. Yapmış oldukları tetkikler ve gözlemler sonucunda çoçuğumun gözünde katarakt teşhisi konuldu ve cerrahi operasyon yapıldı. Çocuğumuz için çok korkmuştuk fakat Atilla Bey in ilgisi , Anlatımı bizleri rahatlattı. Çocuğumun gözü güzel bir cerrahi operasyon ve çok ilgilenilerek yapılan kontroller ile mutlu sona ulaşılıyor.
  Tıp dışında ilgisi kişiye değer vermesi çoçuğumuza yaklaşımı onunla şakalaşması bizi gerçekten çok mutlu etti ve çocuğum ilk defa kontrollere giderken korkmadan sevinerek gidiyor. Çocuğumuz için göstermiş olduğu çaba ve özveri için Sayın Profesör Doktor Atilla Bayer hocamıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Köşker Göz Kapağı Cerrahisi

  Mustafa hocam tarafından 15 gün arayla önce katarakt sonra sağ göz kapağı düşüklüğü ameliyatım yapıldı. Mustafa hocam; ameliyatlar öncesi muayene ve tetkik aşamalarında güler yüzlü ve samimi yaklaşımı, bilgi ve deneyimi ile her türlü tereddüt ve endişelerimi tamamen giderdi. Ameliyatlara girerken hiçbir endişem olmadı. Ameliyatlar esnasında benimle sohbet ederek beni çok rahatlattı. Ameliyatlar sonrasındaki kontrol süreçlerinde de yaklaşık 10'ar günlük aralar ile defalarca görüşmemiz oldu. Bu süreçlerdeki uyguladığı tedavi ve tavsiyeleri ile iyileşme sürecimin çok kısa bir sürede tamamlanmasını sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gözlerinize en az sizin kadar değer veren ve gözlerinizi hiç düşünmeden emanet edebileceğiniz mükemmel bir hekim. İyi ki varsınız hocam.

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Halil İbrahim Altınsoy Göz Hastalıkları Randevusu

  Halil İbrahim hocama yaklaşık 2 ay önce ameliyat oldum. Ankara'da göz kayması için gitmediğim profesör kalmamıştı. En sonunda Halil İbrahim hocamı araştırmalarım sonucunda buldum. 20 yıl önce yapılmış olan ameliyat verileri olmadığı için hiç bir doktor ameliyat yapmak istemedi. Hocam engin tecrübesiyle kontrol aşamasında veri olmadan daha önceki ameliyatta nasıl müdahale yapılabildiğini anladı ve ameliyatımı gerçekleştirdi.Uzmanlığının yanında kişilik olarak da babacan ve çok samimi birisi. Odasına girdiğiniz anda size o güveni sağlıyor. Ankara'da şaşılık konusunda uzman profesörlere muayene olmuş birisi olarak Halil İbrahim hocamı herkese tavsiye ederim.Kendisine sağlıklı, uzun bir ömür diliyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Volkan Matben Diğer

  Mart 2022 tarihinde 3.5 ve 3.75 numara miyop olan gözlerimi Smile lazer tekniğiyle düzeltmiştir. Aradan yaklaşık 10 ay geçti ve neden daha önce yaptırmamışım ki diyorum. Gerçekten çok rahat ve çok profesyonel bir doktor. Operasyon öncesi tetkikler sonucu en ufak bir şüpheye yer bırakmadan, rahatlatıcı şekilde gözümün operasyona uygun olduğunu söylemiştir. Uzun yıllar lens kullanmış ve göz kuruluğundan çok çekmiş biri olarak, operasyon sonrası birkaç gün içinde göz kuruluğu dahi geçmiş biri olarak gözünüz uygunsa kesinlikle tavsiye edeceğim doktor Volkan hoca ve yöntem de smile lazerdir. Operasyondan sonraki gün normal hayata hem de gözlüksüz/lenssiz dönebilmek paha biçilemez.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Hakan Tırhış Diğer

  Daha öncede sağ gözden retina ameliyatı olduğum Hakan beye bu sefer de sol gözden katarakt ameliyatı oldum ve yine çok memnun kaldım..gözünüzü ona rahatlıkla emanet edebilirsiniz..

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Kubilhan Elmas Retina Dekolmanı Düzeltimi

  25 Ekim 2022 tarihinde, retina yırtığı ve katarakt ameliyatımı, son derece başarılı bir şekilde ve hatta güle oynaya bana hiç bir sıkıntı ve stres yaşatmadan gerçekleştiren sayın Opr. Dr. Kubilhan Elmas'a çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, Allah sizi başımızdan eksik etmesin, sağlıklı ve başarılı, daha nice yıllar diliyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Tunus Cad.No:28 K.Dere, Çankaya 06640
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Axa Sigorta, ... Aviva Sigorta, Akşehir Ticaret Borsası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Anadolu Hayat Ve Emeklilik
İlgili aramalar