Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kadrosunda 24 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 24 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 17 adet diş hastalıkları... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kadrosunda 24 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 24 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 17 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 19 adet endodonti uzmanı, 25 adet ortodonti uzmanı, 35 adet periodontoloji uzmanı, 47 adet protetik diş tedavisi uzmanı, bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi İzmir ilinde Ege Üniversitesi adresinde bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323395453 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Diş Hekimliği Fakültesi

Adres bilgisi

 • Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

  Ege Üniversitesi

  İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bahar Sezer

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş Ve Çene Radyolojisi, Diş Hekimi, Prof. Dr.

  • U
   Yer: Ağız ve Diş EstetiğiHizmet: implant, çene cerrahisi

   Eşim ve ben birçok araştırma sonucunda doğru adresi bulduk.Çene cerrahisi ve implant konusunda profesyonel,güleryüzlü ve hastaları ile
   sonuna kadar ilgilenen bir hekim ile tanışma fırsatımız oldu. Hekim ile hasta ilişkisinden ziyade yıllardır tanışıyormuşuz gibi sıcak bir ortamda karşılanmak bizi çok mutlu etti.Emin ellerde olduğunuzu bilerek koltuğa rahatça oturuyorsunuz. Benim diş çekimi ile 4 adet implant, eşimin ise diş çekimleri 2 adet implantı yaptı.Eli çok hafif hiç bir acı hissetmiyorsunuz. Çok memnunuz. İşinde 1 Numara herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. Nermin&Ümit SAATÇIOĞLU

  • Yer: Ağız ve Diş EstetiğiHizmet: çene ve diş kırığı

   1 sene önce kaza yaptım. Çene kırığından dolayı bir doktora gittim.Çenem düzelmedi. Bahar Sezer hocam ile tanıştım. Önce gittiğim doktordan kaynaklanan hatayı düzeltip çenemin düzelmesini ve tekrardan ilk günkü haline geri dönmesini sağladı. Dişlerim implant oldu. . Kendisinden Allah razı olsun, sayesinde ilk günkü halime geri kavuştum ve mutlu oldum.Eğer benim gibi kaza sonucu çene kırığı yaşayan varsa Bahar hocama gitmesini tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at


 • Yasemin Bir

  Ağız Diş Ve Çene Radyolojisi, Prof. Dr.

  • dikkatlı,ilgili,takipçi,mükemmel bir hekim

  • çok titiz, takipçi,ilgili,mükemmel bir hekim.


 • Aynur Aras

  Ortodonti, Prof. Dr.

  • Kuzenimin tavsiyesi üzerine Aynur Hanım ile tanıştım ve çok memnunum. :)


 • Mert Zeytinoğlu

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Dr.

  • Mert bey benim alt çene kist ameliyatımı yapan dr kendisine teşekkür ederin gayet başarılı bir ameliyet geçirdim tedavim halen devam etmektedir burdan kendisine tekrar keşekkür derim

  • HARIKA BIR DOKTOR.AMELIYATIM SIRASINDA ÇOK YARDIMCI OLDU.ÇOK TESEKUR EDERIM MERT BEY


 • Hakan Bulut

  Ortodonti, Doç. Dr.

  • Muhteşem bir doktor, hastasıyla ilgili güler yüzlü ve tedavi süreciniz ne kadar zor olursa olsun işinde profesyonel bir doktordur ben her ay bazen ayda 2 defa Bodrum'dan İzmire gidiyordum tedavim çok meşakatli ve zorlu geçti 6 yıl sürdü hem diş hem çene kemiği tedavisi gördüm ve size temin ederim asla maddiyatta gözü olmayan bir insandır. tedavimin üzerinden tam 9 yıl geçt 20 lik dişlerimin çıkmasına rahmen hiç bir bozulma olmadı eğer araştırma aşamasındaysanız Hakan Bulutu asla es geçmeyin saygılar.


 • Erdal Işıksal

  Ortodonti, Prof. Dr.

  • Yurtdışından gelen panikatak, yabancı misafirimiz Sarah'nın oldukça hasarlı diş problemini tedavi ederken kendisi sabrı ve yabancı dili ile bize çok yardımcı oldu tekrar teşekkür ederiz..


 • Özlem Velioğlu

  Diş Hekimi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş Ve Çene Radyolojisi, Dt.

  • Mesleğinde başarılı, iyi ve güzel bir diş hekimi. Öğürme refleksim yüzünden 5 aydır ve iki farklı diş hekimi ile çektiremediğim dişimi sağ olsun Özlem hanım çekti. Dişimin çekim aşaması ve sonrası gayet rahat bir şekilde geçti. İki sefer apse yapan bu dişimi çektiremeyeceğim diye endişeleniyordum fakat Özlem hanım sayesinde bu işlem kolay geçti. Herkese önerebileceğim bir diş hekimi. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.


 • Kemal Çalışkan

  Endodonti, Prof. Dr.

  • yıllarca önce aydından gelipgiden hastanız bilmem hatırlarmısınız uzunca birsure kanal tedavisine geldim orjinali bozulmamış rengi değişmişti ders konusu olacak demiştiniz burdan size tekrardan tesekkur etmek isterim sağolun varolun ilknur doganlı tekrar tekrar tesekkurler


 • Hüseyin Koca

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Prof. Dr.

  • Hüseyin Bey'in konusuna ne kadar hakim bir doktor olduğu zaten aşikar. Kişisel olarak değerlendirmek gerekirse gayet ilgili ve alakalı, yemek molasını dahi çok kısa tutup hastalar ile bu kadar ilgilenmesi ilginç, korkularınızı azaltmak için yaptığı veya yapacağı şeyleri anlayabileceğiniz dilden anlatması, çalışırken hissedeceklerinizi önceden söyleyerek! ilginç bir şekilde rahatlatması tecrübesini gösteriyor. İğneden bayılan veya düşününce bile tansiyonu düşen biri olarak 20'lik dişimi çektirmek sandığım kadar korkutucu olmadı. Asıl diş çekme operasyonu yaklaşık 4-5 dk. sürdü (veya bana öyle geldi), dikiş yok, antibiyotik yok, şip-şak. Hani bu diş direkt olarak çıkmasa ve kırılsa idi, burada sadece birkaç tane daha alet olacaktı ve onlarla çalışacaktım, yine fazlasını hissetmeyecektin diye de bilgi verdi. Teşekkürler hocam.


 • Hüseyin Tezel

  Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Prof. Dr.

  • Huseyın beye ılk gıttıgımde dıslerım inanılmaz derecede kotuydu. Ağzımda curuk dışlerim ve diş etlerimde sorun vardı. Huseyın Bey dıslerımı çekmeden cok uğraşarak bır cok doktorun cekılmesı gerek dedıgı dıslerımı kurtardı ve onları kullanarak kopru yaptı. 10 yıldır kullanıyorum hıc sorun yasamadım.
   Şimdi bir yakınıma tavsıye için açıp göstereyim dediğimde kendimi bu sayfada buldum.
   Allah bin kere razı olsun. Ben cok memnun kaldım. Herkesede tavsıye ederim. Boyle hekimlere sahip olduğumuz için gurur duyuyorum. Kendisine defalarca teşekkür ediyorum.
   Solmaz Yılmaz Yakut