Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kadrosunda 24 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 24 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 17 adet diş hastalıkları... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Erzene Mah. Ankara Cad. No: 172/109

35040 , Bornova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kadrosunda 24 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet ağız diş ve çene radyolojisi uzmanı, 24 adet çocuk diş hekimliği uzmanı, 17 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 19 adet endodonti uzmanı, 25 adet ortodonti uzmanı, 35 adet periodontoloji uzmanı, 47 adet protetik diş tedavisi uzmanı, bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi İzmir ilinde Ege Üniversitesi adresinde bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323395453 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Diş Hekimliği Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. M. Cemal Akay Diğer

  Dün gömülü yirmilik diş ameliyatımı gerçekleştirdi kendisi tüm dişçi korkularımı unutturdu bana. Üç senedir olmayı korktuğum bir ameliyattı şayet kendisi fakat beklediğim kadar zorlanmadım. Çok titiz ve hassas bir hekim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Akın Aladağ Diğer

  İmplant sonrası görünen kısımda on yüze yakın implant üstü protezini yaptı çok memnunum 11 yıl oldu bugün başka bir dişçiye gittiğimde inanılmaz implntta protezde çok iyi durumd dediler tebrik ediyorum gerçekten çok profesyonel.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Gözde Türk Diğer  Gözde hanım büyük bir özenle çalışarak,bana gerçeğinden ayırt edilemeyen şahane protez yaptı.Çok memnun kaldım.Kendisine güler yüzünden ve anlayışından dolayı çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bülent Gökçe Diğer

  Bülent Bey bana implant üzeri bir protez yaptı çok memnun kaldım, hiçbir rahatsızlık hissetmedim. İşinin ehli kibar güler yüzlü bir doktor, elleri dert görmesin


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Önder Gürlek Diğer

  2 tane ön dişimin eksik olması nedeniyle kendisine yönlendirildim. Önder Bey ile tanışmak en büyük şansım oldu. Diş eksikliğimden kaynaklı kemik kaybım vardı. Önder Bey kemik grefti ve implantlarımı yaptı. 2 tane ameliyat geçirdim, ameliyatlar esnasında ve ameliyatlar sonrasında hiçbir ağrı çekmedim. Balıkesir'den gelerek tamamladığım tedavi sürecim boyunca; ameliyatlarımda, protezlerimin yapımında, protezlerimin renk seçiminde her zaman çok özenli çalıştı. Her soruma güven verici ve açıklayıcı cevaplar verip endişelerimi sonlandırdı. Dakik, ilgili ve samimi oluşu bu süreci kolay atlatmamı sağladı, kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Tedavimin sonucundan çok memnunum artık istediğim gibi gülümseyebiliyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Önder Gürlek Diğer

  Eski implantlarımın değişimi için tavsiye üzerine Önder Beye gittik . İmplantlarım Önder Bey tarafından yenilendi . Hastalarıyla olan iletişimi , profesyonelliği ve güler yüzlüğü ile hem Harika bir doktor hem Harika bir insan . Diş problemi olan birinin gitmesini tavsiye ederim .


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mert Zeytinoğlu Diğer

  Mert Hocayla 4 tane 20’lik diş ameliyatı yaptırdım. Korkarak gitmeme rağmen çok başarılıydı hiç sıkıntı yaşamadım tüm korkuma rağmen tatlı dili ve detaylı anlatımıyla kendisine hayran kaldım.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Önder Gürlek Diğer

  Diş hekimi olmak için doğmuş bir insan :) Dr. Önder Gürlek
  “Benden kaynaklı “ uzun soluklu gerçekleşen bir tedavi süreci oldu , tabi bu süreçte Önder hocamın yaptığı işlemleri detaylı bir şekilde anlatmasıyla diş hekimliği terimlerine baya aşina oldum. Implant öncesi yapılan kemik grefti olsun membran olsun daha nice terimler... kompozitide söylemeden geçemem :) periodontoloji üzerine müthiş bir bilgiye ve beceriye sahip olmasıyla güven veren , ımplant tedavisinden çok memnun kaldığım Önder hocama sonsuz minnettarım.. Umarım sizin gibi hekimlerimizin sayısı bu ülkede hiç eksilmez...


  H
  Doktor: Doç. Dr. Mert Zeytinoğlu Diğer

  Bugüne kadar rastladigim en naif tatlı hocaydi bayıldım bugün 2 yirmiligimi ve kisti temizledi hiç hissetmedim bile ve hala ağrı sızı yok güler yüzü anlayışı ilgisi iyi ki varsiniz hocam çok mutlu oldum herşey için çok teşekkür ederim


  A
  Doktor: Prof. Dr. Muhittin Toman Diğer

  üst cene protezlerimin yenilenmesi sebebiyle ege ün diş hek fak dr Muhittin Tomanla tanısma fırsatı buldum Güleryüzlülüğü herzaman göstermiş oldugu ilgı ve alaka mesleki birikim ile birleşince ortaya cok güzel bir sonuc cıktı dişlerim yuzüme cok yakıstı.ıyıki varsınız iyıki tanımısım sizi sevgili doktorum saglıklı uzun ömürler diliyor saygılarımı sunuyorum


  Hata oluştu, tekrar deneyin