Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet adli tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi Erzurum ilinde Paşalar Cad. adresinde bulunmaktadır. Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4422355080 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (2)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ersen Koç Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)

  Ersen beye iki sene önce timpanoplasti( kulak zarı ) ameliyatı olmuştum bir kulağımdan o kadar başarılı bir doktor ki bir an kendime sordum gerçekten ameliyat mi oldum diye çünkü hiç ağrım yoktu . Tıbbi başarısını geçtim o kadar cana yakın samimi ve güven veren bir insan ki... kulağımdan ameliyat olurken sen bizden biz de senden memnun kalırsak diğerini de yaparız demiştiniz ve ben sizden fazlasıyla memnun kaldım ama gittiniz ne yazıkki. Erzurum için gidisiniz çok kötü oldu aşırı üzüldüm gitmenize INŞALLAH bir gün sizi görme fırsatı bulurum her şey için bir kez daha çook teşekkür ederim iyiki varsınız ve iyiki sizi tanımışım ( konyalılar çok şanslısınız:))

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Dilek İka Kanda enfeksiyon

  Kan enfeksiyonu rahatsızlığı ile palandöken devlet hastanesinde kendisine muayne oldum anında müdehale güler yüzlü kibar cumartesi pazar dahi hastalarını serviste kontrole gelen bayan melek bence. Allah muhtaç etmesin ama olacaklara Dilek in. gibi gerçek doktorlara denk getirsin

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Paşalar Cad., Erzurum Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar