Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 7 adet acil tıp uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 3 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 15 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 9 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 9 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 14 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 12 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 4 adet nükleer tıp uzmanı, 11 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 7 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 6 adet tıbbi patoloji uzmanı, 8 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Erzurum ilinde Osmangazi mahallesi Çat Yolu adresinde bulunmaktadır. Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4422325555 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Erzurum Şehir Hastanesi
Üniversite, Çat Yolu Cd, Yakutiye 25240
Erzurum Şehir Hastanesi logo
Sigortalar
SGK

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (65)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Fahrettin Özgen Diğer

  Biz yaklaşık 4 gün önce 4 buçuk yaşındaki oğlumu fahrettin beye geniz eti bademcik ameliyatı ettirdik Allah razı olsun çok güzel yaptı eli çok hafif çok memnun kaldık.. Lakin keşke çocuklar için ameliyat hane korkunç Bi yer çok etkilendi oğlum ya odada sakinleştirici verilip götürülecek yada anestezi odada yapılacak bu konuda biraz daha hassas davranılırsa mutlu olurum

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yavuz Şahbat Diğer

  Ameliyatım halluks valgus Erzurum Şehir Hastanesinde oldum. Aynı hastanede çalışıp tanışma şansım oldu.Ayağımda ki ödem nedeni ile muayene oldum tedavi sonrası ameliyat kararı aldık. Çok şanslıyım … Beni mutlu eden şükür sebebim canım doktorum Yavuz Bey … İşini aşkla yapan , İlgisi , bilgisi, donanımı ,iletişimi, detaylı anlatımı vb tek kelime ile mükemmel doktor inandım ve güvendim ,hiç pişman olmadım asla olmayacağım,ameliyatım çok güzel geçti sadece 2 gün ağrım oldu , iyi ki doktorum Yavuz bey doğru karar verip doktoruma ameliyat oldum. Rüya gibi … Ayağım çok güzel oldu doktorum ne dedi ise yaptım .Bu güzel eserin mimarı canım doktorum Yavuz Bey’e hayalleri mi gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkür ederim o kadar mutluyum ki doktoru mu anlatmaya kelimeler yetmez anlamak için tanımak, başarısının eseri ile ömür boyu yaşamak gerekir . Kalbi güzel doktoruma ömür boyu minnettarım ve ömrüm boyunca herkese sizi anlatacağım için gururluyum , iyi ki varsınız ve hep hayatımda olun.

  O
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Rahmi Özkurt Diğer

  2020 Aralık ayında babam testisinde şişlik olduğu için başvuru yaptı . Şikayeti dinleyip muayene etmeden usg istedi , usg de belli belirsiz dedi . "O sudur" dağılır toplanır dedi . 1 yıl boyunca babam geçmediğini söyledi. Sonra başka Dr a geldik ve usg de yine aynı sonuç ile MR istedi ve ameliyat etti . ( Muayenede "evde kaldınız canınız sıkılıyor" diye konuşmaları aklımdan gitmiyor. Patolojiye numune gönderdiler bekliyorum , inşallah sonuç iyi çıkar .

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Eyüp Serhat Çalık Diğer

  Eyüp hocam dan Allah razı olsun babamda aort disexi rahatsızlığı vardı bizi Erzurum'a davet etti gittik ambulansa tedavi başladı operasyonun riskli olduğunu biz biliyorduk hocamızda bunu bize bildirdi önce Allah'ın sonra Eyüp hocamızın sayesinde başarılı bir operasyon oldu hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürler gerçekten mesleki ve insani bakımdan mükemmel bir insan Allah hocamız gibilerin sayını çoğaltsın Rabbim başarılarını daim etsin biz ondan razıyız Rabbimde razı olsun Yusuf ÇİNAR

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Cenk Turgut Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Profesyonel sporcuyum. Yaşadığım ön çapraz bağ kopuğu ameliyatını Cenk hocama oldum gerçekten kafamda soru işaretleri vardı özle hastenede ve bir çok doktor ismi söylendi ama ben en son kararımı hocamda kıldım ve güvenim de boşa çıkmadı harika bir ameliyat geçirdim ve ayağım da çok iyi durumda herkese tavsiye ediyorum özellikle ilgi alaka her şey mükemmel sizinle bir doktor gibi değil de abi kardeş gibi ilgilenen biri var karşınızda her şey için teşekkürler

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Cenk Turgut Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Cenk Bey e ekibine tüm destek hizmetlere herşey için teşekkürler, Ön çapraz ve menisküs ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren , Gerçekten işini başarıyla sonuçlamak için elinden gelen tüm özveriyi hasta ayırt etmeden yapan Çok değerli bir Hekim.. kendisinden sadece Doğu Anadolu Bölgesi değil Tüm Türkiye’nin faydalanması gerekir. SAYGILARIMLa Gökhan.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Cenk Turgut Randevu

  6 ay önce kalçamın şiddetli ağrısı ile cenk abiyle tanıştım. Abi diyorum çünkü benimle bir abi gibi ilgilendi, konuştu kalça kemiğime iğne yaptı bu iğne ile biraz daha ağrım hafifledi. Ama ameliyat olmamın şart olduğunu söyledi ama ben ameliyat olmaktan korkuyordum. Ben ancak cenk abinin konuşmasıyla ameliyat olmaya ikna oldum. Şimdi 1 ay sonra kalça protezi takılacağım. Güleryüzüne ve ilgisine çok teşekkür ediyorum.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Cenk Turgut Normal Randevu

  Mehmet bey annemi ayağından ameliyat etti. Hemşireler ve hastane personeli çok iyi guleryuzlu saygılı ve anlayışlı. Doktoru hem çok iyi hemde anlayışlı çok güzel ilgilendi. Hastane şartları da çok iyidi çok memnun kaldık. Mehmet beyden çok memnunuz. Ona çok dua ettik. Insalalh ülkemizdeki bütün doktorlar böyle ilgili alakali kibar olur. Konuşuyor annemle tüm sıkıntılarını dinlemiş.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Cenk Turgut Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Annemin sol diz ameliyatını doktorumuz sayesinde çok başarılı geçti. 3 gün sonra taburcu oldu. 3 yıl önceki diz ameliyatına kıyasla çok daha ağrısız geçmekte ve ilk günden yürümeye başlamıştır. Teşekkürler cenk bey. Allah razı olsun.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Cenk Turgut Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Annemin diz protez ameliyatını yaptığı hastayı bilgilendirmesi ameliyatın başarılı geçmesi daha sonraki süreçte takip etmesi her şeyi dört dörtlüktü çok teşekkür ederiz kendisi Allah razı olsun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Erzurum Şehir Hastanesi, Yakutiye şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Erzurum Şehir Hastanesi, Yakutiye şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Kardiyolog, Ürolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Cerrah, Radyolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Dermatolog, Acil Tıp Doktoru, Patolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Psikiyatrist, Nörolog, Radyasyon Onkoloğu, Çocuk Cerrahı, Pratisyen Hekim, Göğüs Cerrahı, Nükleer Tıp Doktoru, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Nefrolog, Spor Hekimi, Biyokimya Uzmanı, Mikrobiyolog, Çocuk Alerjisi Doktoru, Çocuk Onkoloji Uzmanı, Çocuk İmmünolojisi Doktoru, Onkolog, Çocuk Kardiyoloğu, Gastroenterolog, Genetik Uzmanı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Romatolog.
 • Erzurum Şehir Hastanesi, toplam 411 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Laparoskopi, Ağrı Pompası, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Epidural Anestezi, Epidural Kan Yaması, Genel Anestezi, Preoperatif Değerlendirme, Spinal Anestezi, Spinal Ve Epidural Anestezi.
 • Hayır, şu anda Erzurum Şehir Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Erzurum Şehir Hastanesi bu adreste hangi zaman dilimlerinin uygun olduğunu henüz belirtmedi. Takvimlerinde hangi zaman dilimleri olduğunu size bildirebilmeleri için doğrudan Erzurum Şehir Hastanesi ile iletişime geçmenizi öneririz.
 • Müsaitliği kontrol etmek için doğrudan telefonla Erzurum Şehir Hastanesi ile iletişime geçin.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Erzurum Şehir Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; SGK Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Erzurum Şehir Hastanesi adresi Üniversite, Çat Yolu Cd Yakutiye şeklindedir.