Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Eskişehir Hava Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziks... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Asker Hastanesi

Atatürk Cad.

Eskişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Hava Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Hava Hastanesi Eskişehir ilinde Atatürk Cad. adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Hava Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222204530 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Askeri Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gazi Yozgatlı Diğer

  Heyet raporu için gittiğim nöroloji muayenesinde Gazi bey gerekli muayeneleri yaptı. Ardından raporu incelerken konulan bir tanıyı fark etti ve beni de dinleyerek hata yapılmış olma ihtimali üzerine tetkiklerin yeniden yapılmasını istedi. Bunun üzerine mesleğimi yapmama engel olacak hayati bir hatanın önüne geçti. Gazi bey güler yüzü, dikkati ve insaniyeti ile mesleğinin gereklerini hakkıyla yerine getiren iyi bir hekim. Mütevazı bir insan.
  Allah kendisinden bin kere razı olsun.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar