Bilgileri düzenle

Eskişehir Hava Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziks... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Eskişehir Hava Hastanesi kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Hava Hastanesi Eskişehir ilinde Atatürk Cad. adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Hava Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222204530 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Askeri Hastane

Adres bilgisi

 • Eskişehir Asker Hastanesi

  Atatürk Cad.

  Eskişehir,

  İletişim bilgileri +90 220...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Doğan Şimşek

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Kullanıcımızın yorumu yayınlanmaya uygun görülmediği için validasyon ekibimiz tarafından kaldırılmıştır.

 • Satılmış İnal

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sn.Dr.Satılmış İnal , hem insanlığı hem hekimliği ile muhteşem bir doktordur. Annemin safrasındaki rahatsızlığı tamamen tedavi etmiş ve babamın hastalığında ilk tanıyı kendisi koymuş ve bizi yönlendirmiştir. Aynı zamanda, ailemizin tüm bireylerinin sağlık sorunlarında , tedavilerinde yüzde yüz başarı sağlamıştır. Kendisine herşey için kendim ve ailem adına teşekkür ederim.

 • Cengiz Öztürk

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   BANA GÖRE ESKİŞEHİR'İN EN İYİ KARDİYOLOJİ DOKTORUDUR.BEN 4 YILDIR ANTALYA'DA YAŞIYORUM VE HASTANE İSMİ VERMEK İSTEMİYORUM AMA DOKTORLARI ÇOK SOĞUK İNSANLAR VEYA BANA BÖYLE DOKTORLAR DENK GELDİ BİLMİYORUM FAKAT ESKİŞEHİR'E İLK GİTTİĞİMDE CENGİZ BEY'E HEM KONTROLE HEMDE ZİYARETİNE GİDECEĞİM.

 • Mustafa Çelik

  Kulak Burun Boğaz, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba hocam ben size burun ameliyatı oldum hem içten eğrilik vardı hem dıştan. kbb doktoru olmanıza rağmen bir estetik cerrahtan bile daha doğal ve güzel yaptınız burnumu çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık..

 • Servet Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Miyom ameliyatı oldum. Servet bey'in hastaya yaklaşımı ve mesleki bilgisi çok iyi . Ameliyat konusunda kararsızdım. Çevremden, doktor bey'in görev yaptığı hastane personelinden ve ablamdan kendisi hakkında çok olumlu bilgiler edindim. Daha ilk muayenede bana güven verdi. Ameliyat öncesi ve sonrası doktor bey ve ekibi çok güzel ilgilendiler. Benim için çok zor gözüken bu süreci sayelerinde çok güzel geçirdim. Bana göre en iyi hekim.......

  • çok memnunum

   sağlık personeliyim arkadaş tavsiyesiyle gitmiştim çok memnun kaldım tekrar gebeyim çok uzak olmasa yine gderim.erzurum-eskişehir.bilgisi ve hastaya yaklaşımı çok iyi elide hafif ben normal doğum yaptıysam herkes yapabilir.enzim eksikliğim vardı ayrıca luteal faz yetersizliğim de çokda kilo almıştım 20 kilo.başka birdoktora gitsem sezeryan yapardı.ne bileyim bence,en iyi doktor .

 • Servet Emeksiz

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   26 ağustosta safra kesesi ameliyatı oldum ve ertesi gün taburcu oldum.safra kesemde yapisiklik olduğu halde doktorum Laparoskopik olarak başarıyla tamamladı. Ameliyat sonrasi da inanilmaz konforlu geçti. Bunu doktorumun büyük başarısına borçluyum. Hocam siz bir mucizesiniz.

  • çok memnunum

   hastası ile birebir ilgilenen sadece hastalık konusunda değil psikolojik olarakta destek veren ,mesleğinde uzman ,kendine güvenen ve hastasına bu güveni fazlası ile yansıtan bir doktor.yaklaşık 11 yıldan beri doktorum kendisi .desteği için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Gazi Yozgatlı

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   hastaya ve refakatçisine karşı ilgili saygılı bir hekim .. tavsiye ederim ..kendisine teşekkür ederiz

 • Gökhan Hadi Kömesli

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Afitap yıllar önce Ankara Gatada gitmiştim Gökhan hocama çok menmun kalmıştım güler yüzlü yardım sever içten doktor gibi doktor işte onun gibileri başımızdan eksik etmesin Başarılar

  • memnunum

   İlgili, güler yüzlü, hastalarina güven veren, kişilik sahibi, ender doktorlardan birisiniz. Teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Berk Eryiğit

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yakin zamanda Eskişehir Asker Hastanesindeki polikliniginde muayene vasıtasıyla karşılaşma fırsatı buldum.Vajinal enfeksiyon nedeniyle çok zor durumdaydim.Hoşgörüsü,sıcakkanlılığı,dozunda samimiyeti ve iletişime teşvik edici tutumu nedeniyle muayenemden çok memnun kaldım.Verdiği etkili ilaç tedavisi ve tavsiyelerde sıkıntılı durumundan hemen kurtuldum.Teşekkürler :)

  • çok memnunum

   Berk hocam sizi mumla ariyorum....gelmiş geçmiş en iyi doktorlardan biri olan ve beni gerçekten memnun eden ilgi ve hoş görüsüyle bana yardimci olan berk hocam size minnettarim iyiki tanidim sizi,keşke yeniden diyarbakirda olsaniz benim gibi size ihtiyacı olan insanlara yardim etseniz... ne kadar tesekkur etsem azdir.(Rabia Ayana)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Zafer Çanakçı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba albayım 28/03/2016 tarihinde eşimin soldiz menisküs şikayeti ile hastanenize müracat ettik sizin ve ortapedi uzm. hav. tabb. alb Ercan kösenoğlunun yakın ilgi ve alakası ile yapılan tahliller neticesinde verilen amaliyat kararının uygulanmasıyla eşim sağlığına kavuştu şahsınızın huzurunda başta size ve Ercan albayım olmak üzere tüm hastane çalışanlarına teşekkür eder size ve tüm ekibinize sonsuz başarılar temenni ederim saygılarımla........ Mustafa DEMİR SERİK/ANTALYA.

  • çok memnunum

   MERHABA SAYIN ALBAYIM Ben 2005 yılında Eskişehir Hava Hastahanesine bel fıtığı tedavisi görmek için geldim. askerdim o zaman. askerliğimi yapmak istiyorum komutanım demiştim. sizden Allah razı olsun. güzel bir operasyon ile beni eski halime kavuşturdunuz. tabiki bunun için inanmak gerekirdi. ben size inanmıştım ve sizde mükemmel bir ameliyat geçirmemi sağladınız.şimdi 9 sene geçmesine rağmen hiç bir rahatsızlığım yok çok şükür... siz bölümünüzün en iyi doktorlarındansınız...hem komutanımsınız. hemde doktorumsunuz Allah yardımcınız olsun komutanım... bel ve boyun fıtığı geçiren arkadaşlarımı dostlarıma sizi tavsiye ediyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at