Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Eskişehir Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahis... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Devlet Hastanesi

Yenidoğan Mahallesi Şehit Serkan Özaydın Sokak No:1

26060 , Odunpazarı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Devlet Hastanesi Eskişehir ilinde Yenidoğan mahallesi Çifteler Cad.yuva Sk Odunpazarı adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222374800 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Alhan Diğer

  Kendisi ikinci gebeligimin takibini yaptı ve Sezeryan ameliyati ile bebeğimi kucağıma verdi. Daha önce de sezeryanla doğum yaptım ama günlerce ayaklarım yere basmakta zorlanmisti ve çok acı çekmiştim. Ali Bey'in yaptığı sezeryanda adeta normal doğum yapmış gibi ayaklandim hiç bir sıkıntı yaşamadim. İşinin ehli mükemmel bir doktor hasta iletişimi de çok iyi.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kaltuş Diğer

  Mehmet beye 25.10.2022 tarihinde safra kesesi ameliyatımı yaptı kendisi ilgili basarılı bir doktor cok cok memnun kaldım kendim 60 yasında olmama ragmen riskli olabılcek her konuda yardımcı oldu baskaları 1 gun yatıp cıkarken doktorum ameliyat sonrası ultrason cekip kendimi iyi hissedene kadr misafir etti ayrıca sehir hastanesi ve imkanları gayet iyi tesekkurler mehmet kaltuş basarılarınızın devamını dilerim


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Türeyen Diğer

  Ali bey çok ilgili ve hastasını aydınlatıcı,benim bağırsakta 2 polibimi aldı kolonoskopide şimdi sayesinde sağlığıma kavuştum ilgi ve anlamasından dolayı çok teşekkür ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Teoman Haluk Minsin Diğer

  Bir gece caresizce bu siteden doktor ararken güzel yorumlarına rastladım Teoman hocanin. Şehrimde defalarca farkli kurum ve doktorlara gidip eli boş döndüm. Rahatsızlığımı teşhis edip ilk tüp bebek denemesinde yavrumu kucağıma almama vesile oldu. Bilgisine, tecrübesine, ilgisine ve ekibine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Gök Diğer

  Güler yüzlü ve işini çok iyi yapan doktorum. Temmuz ayında kaza sonucu ayak bileğimi kırdım ve kırığın durumu çok kötüydü. Hocam tarafından ameliyatım başarılı şekilde yapıldı. İki ay sonra normale yakın hale geldi. Bir süre daha koltuk değneklerini kullanacağım. Hatıra olarak da bir miktar metal parçası olacak. Göstermiş olduğun ilgi ve işini çok iyi yaptığın için teşekkür Onur hoca. Allah razı olsun. Senin gibi insanlara bu memleketin çok ihtiyacı var.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Coşkun Kaya Laparoskopik Cerrahi

  Yıllarca başıma dert olan 125 gr prostat için, gittiğim doktorlar kapalı ameliyat yapılamayacağını, Holep yöntemi ile ameliyat olmamı önerdiler. Uzun araştırmalar sonu ameliyatlarında HOLEP yöntemini kullanan Eskişehir Şehir Hastanesinde Coşkun Kaya hocayı buldum. Her ne kadar hasta yorumlarını, cv sini , basında çıkan yazıları okusam da aklımda sorular vardı. Randevu alıp hocayla konuştuktan sonra aklımdaki sorular cevaplandı. Hoca gerçekten işinin uzmanı. Hasta iletişimi mükemmel. Ameliyat öncesi , ameliyat sonrası size güven veriyor. 3-4 saatlik bir ameliyat ve bir gece hastanede kalarak prostat belasından hocam sayesinde kurtuldum. Teşekkürler Hocam .İyi ki varsınız.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Taşkınöz Diğer

  Pozitif mükemmel insan diz protez ameliyatı oldum 4 ay sonra bisiklet kullandım 4yıl geçti çok rahatım Teşekkürler Hakan Bey


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevilay Aynacı Diğer

  Sevilay hanıma Şubat ayında zor nefes alma ve sürekli grip nezle şikayetimle gittim yapılan tetkikler sonucunda burun ameliyatı oldum. Teşhis ve tedavisinden oldukça memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası Sevilay hanımın ilgisi çok iyiydi. Kendisi gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir doktor .


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emre Tambova Diğer

  Oğlumun gözü yaklaşık 2 aydır akıyo daha önce sağlık ocağınada götürdüm damla vs. Verdi geçmedi. Emre beyi çok araştırdım ve yorumlardan da yola çıkarak randevu aldım iyikide almışım daha kapıdan girer girmez bir ilgi alaka allah razı olsun çokda güzel detaylı bir şekilde ilacı nasıl kullanıcamıda söyledi bence beş yıldız aź bile


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevilay Aynacı Diğer

  4 Temmuz 2022 ayında Eskişehir Şehir hastanesi KBB kötü koku, nefes almada zorluk, yutkunma zorluğu, kulak akıntısı şikayeti gittim. iyi bir muayene ve teşhis sonucunda iyileşmeme vesile oldu. Beni dinledi, şikayetlerimi gayet iyi nitelikli şekilde değerlendirdi. Kendisine ilgi ve alakadar olmasından dolayı teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar