Hizmetler

Hakkımızda

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Eskişehir ilinde Yenidoğan mahallesi Sivrihisar Cad. adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222374200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Yenidoğan Mah. Sivrihisar Cad., Eskişehir
Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (5)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Merdan Ali Merdanoğlu Tüp Bebek

  2 kere aşılamanın ardından ilk tüp bebek denememizde pozitif sonuç aldık. Merdan Ali Bey ve tüm ekibi gerçekten içten, samimi ve işlerini özveriyle yapan insanlar.Tüm personel kibar ve çok ilgili.Herşey için teşekkürler.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Merdan Ali Merdanoğlu Over Kist Ameliyatı

  Alu hocam inanın süper bir insan benim eşimin cikilota kisti vardi ve eşimle çok araştırdık bir tek eşim ali hocama güvendi ve ameliyati gerçekleştirdi ve çok başarılı geçti ve eşim çok iyi ve ali hocam dan çok memnunolduk bize tavsiye edenler den allah razi olsun hocamın 'da ellerine sağlık allah ondan 'da razı olsun dualarımız onunla

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tamer Sadettin Erdem Vajinal mantar

  Bekar bir kadınım doktor tavrından endişe ederek devamlı erteledim hastalığın belirtilerini görmezden geldim sırf doktora gitmek istemediğim için. Ancak tavsiye üzerine Tamer Beyle tanıştım, gördüğüm en mükemmel doktor. Ilgili, işini severek yapıyor. Hastalar yoğun olduğu için akşamları da sonuç kontrolü yazıyor buna rağmen güler yüzü hiç solmuyor. Varolun hocam :)

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tamer Sadettin Erdem Gebelik

  Mükemmel insan ,mükemmel doktor 2 hamileliğimin takibi süresinde ailemden biri gibi ilgilendi takip etti.Kesinlikle kadın doğum doktoru denince güvenilecek tek doktordur benim için Allah razı olsun sizden..

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tamer Sadettin Erdem

  Tamer bey, hastalarıyla ilgilenen, hastalarını dinleyen bir doktor. Ki sırf bu bile devlet hastanelerinde bulması zor bir doktor tipi. Güleryüzlü, hastalarını anlıyor ve doğru tedavi için elinden geleni yapıyor. Şunu desem yeterli olur sanırım: sırf bekleyen hastaları var diye akşam geç saatlere kadar hastanede kalıyor. Gönül rahatlığıyla Eskişehir'de karşılaştığım en iyi kadın doğum uzmanı diyebilirim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular