Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon ha... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Yenidoğan Mah. Sivrihisar Cad.

Eskişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Eskişehir ilinde Yenidoğan mahallesi Sivrihisar Cad. adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222374200 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Merdan Ali Merdanoğlu Tüp Bebek

  2 kere aşılamanın ardından ilk tüp bebek denememizde pozitif sonuç aldık. Merdan Ali Bey ve tüm ekibi gerçekten içten, samimi ve işlerini özveriyle yapan insanlar.Tüm personel kibar ve çok ilgili.Herşey için teşekkürler.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Merdan Ali Merdanoğlu Over Kist Ameliyatı

  Alu hocam inanın süper bir insan benim eşimin cikilota kisti vardi ve eşimle çok araştırdık bir tek eşim ali hocama güvendi ve ameliyati gerçekleştirdi ve çok başarılı geçti ve eşim çok iyi ve ali hocam dan çok memnunolduk bize tavsiye edenler den allah razi olsun hocamın 'da ellerine sağlık allah ondan 'da razı olsun dualarımız onunla

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sadettin Tamer Erdem Vajinal mantar

  Bekar bir kadınım doktor tavrından endişe ederek devamlı erteledim hastalığın belirtilerini görmezden geldim sırf doktora gitmek istemediğim için. Ancak tavsiye üzerine Tamer Beyle tanıştım, gördüğüm en mükemmel doktor. Ilgili, işini severek yapıyor. Hastalar yoğun olduğu için akşamları da sonuç kontrolü yazıyor buna rağmen güler yüzü hiç solmuyor. Varolun hocam :)

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sadettin Tamer Erdem Gebelik

  Mükemmel insan ,mükemmel doktor 2 hamileliğimin takibi süresinde ailemden biri gibi ilgilendi takip etti.Kesinlikle kadın doğum doktoru denince güvenilecek tek doktordur benim için Allah razı olsun sizden..

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sadettin Tamer Erdem

  Tamer bey, hastalarıyla ilgilenen, hastalarını dinleyen bir doktor. Ki sırf bu bile devlet hastanelerinde bulması zor bir doktor tipi. Güleryüzlü, hastalarını anlıyor ve doğru tedavi için elinden geleni yapıyor. Şunu desem yeterli olur sanırım: sırf bekleyen hastaları var diye akşam geç saatlere kadar hastanede kalıyor. Gönül rahatlığıyla Eskişehir'de karşılaştığım en iyi kadın doğum uzmanı diyebilirim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar