Uzmanları gör

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 7 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 12 adet anesteziyol... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü

Eskişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 7 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 4 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 19 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 8 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 10 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 16 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 21 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 11 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 16 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 10 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Eskişehir ilinde Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü Meşelik adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222392979 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
110 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yakup Karabağlı Diğer

  Yakup hocama meme büyütme ameliyatı oldum, uzun yıllardır araştırdığım olmak istediğim bir ameliyattı. Sonunda bu güveni Yakup hocamda buldum, ameliyat öncesi-sonrası tüm süreçte çok ilgiliydi. Bana en uygun protezi ve yerleştirme şeklini bana açıkladı, ameliyat sonrası sürecimin bu kadar kolay ve rahat geçeceğini tahmin bile edemezdim, ameliyatımın 6. günü dışarı çıkıp normal hayatıma devam ettim :) buradan bir kez daha kendisine teşekkür etmiş olayım. Ameliyatın üstünden iki ay geçti ve çoook memnunum, kendim için yaptığım en iyi şey oldu. Yine olsa, yine Yakup hocamı seçer hiç korkmadan girerdim ameliyata.

 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Ass. Dr. Ata Özen Diğer

  Böbrek kanseri teşhisi ile Zeynep ablamı ameliyat etti .gayet anlayışlı ve işinin ehli biri kesinlikle oneririm. Çok yerlere gittik ama kime sorsam kapılar ona çıktı iyiki varsınız hocam allah razı olsun

 • Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Tufan Öge Diğer

  İsmim Yasemin Göktürk. Tufan Hocam ile geçen yıl Eylül ayında tanıştım Leimyosarkom teşhisi ile.
  21 Eylül 2020 tarihinde saygıdeğer Hocam ve tüm ekibi oldukça büyük ve tehlikeli bir ameliyatı çok daha büyük bir başarı ile gerçekleştirdiler. Hekimliği mükemmel güleryüzlü sakin ve naif Hocam inanın SİZİ SİZDEN DAHA ÇOK DÜŞÜNÜYOR. Sizin için en doğru kararı verip devam ediyor tedaviye. O zor süreçte tüm endişelerimi ve vücudumun verdiği tüm tepkileri her daim yanıbaşımda hissettiğim Tufan Hocam ile aştım. Ve inanıyorum ki çok kısa sürede hastalığımı da aşacağım. Çok teşekkür ediyorum Hocam hepinize de. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.

 • G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yakup Karabağlı Diğer

  Yakup hocama 26/05/21 tarihinde rinoplasti ameliyatı oldum. İlk görüşmemizden itibaren hastaya yaklaşımı olsun, ameliyat anındaki beni sakinleştirmesi olsun son derece özverili ve mütevaziydi. Ameliyatım çok başarılı geçti. Şuan her ne kadar ödemlerim inmemiş bile olsa ben sonuçtan çok çok memnunum. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum. Çok başarılı bir hoca kendisi.

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yakup Karabağlı Diğer

  24.05.2021 Yakup hocamla ilk görüsmem oldu kendisini kuzenim araciligiyla tanidim ve iyiki de tanimisim.Yurt disindan 1 haftaligina türkiyeye gelmisdim ve bu tarihler arasinda bana göz kapagi estetegi yapti. Profösör Yakup Karadagli hocam cok tessekkür ederim.Tekrar görüsmek ümidiyle

 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Elçin Telli Diğer

  Pelvik kitle şikayetim nedeniyle başvurduğum tüm tedavi sürecim boyunca en ince ayrıntısına kadar benimle ilgilenen Elçin hanım tüm sağlık sektöründe örnek alınması gereken çok ilgili ve işini mükemmel yapan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim. İşini gerçekten severek yapan doktorlarımız var iyi ki varlar

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sadettin Dernek Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı

  Aort damar ve kapak ameliyatı oldum.Çok şükür çok başarılı buldum kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz.Emekleri için Sadettin hocam ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler.Allah razı olsun.

 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ulukan İnan Diğer

  Ulukan Bey babamın kalça protezi ameliyatını yaptı. Babam daha ameliyata sıcak bakmazken, Ulukan Hocamla tanışınca doktoruna da güvenliğinden hemen ameliyat oldu. Ameliyattan önce çektiği sıkıntılardan hiçbiri kalmadı. Kesinlikle bu alanda yeteneklerine donanımına güvenilebilecek bir doktor. Her şey için çok sağolun..

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Muammer Cumhur Sivrikoz Akciğer Cerrahisi

  Size minnettarız bizim babamızı akciğer kanseri nedeniyle ameliyat ettiniz 2004 te şuan 2021 babamız hayatta mucizeyi bize yaşattınız etrafta bıçak değdirmeyin diye bizi korkuttular siz o tümörü ordan çıkarttınız bize güven verdiniz yanıltmadınız bana sorsalar dünyada sizin gibi doktorlar sayılıdır derim Allah sizden razı olsun.

 • F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Baran Tokar Diğer

  Baran doktorum çok iyi inanılmaz derecede. Geçen sene oğlum 1.5 yaşındayken doğuştan yumurtaları karnındaydı aşağıya zamanla iner diye ama olmadı ve aşağıya indirme operasyonu yapıldı gayet çok başarılı geçti. Çok şükür oğlum sapsağlam. Çok teşekkürler Baran doktorum.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar