Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 7 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 12 adet anesteziyol... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü

Eskişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 7 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 4 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 19 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 8 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 10 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 16 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 12 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 21 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 11 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 16 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 10 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 13 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Eskişehir ilinde Büyükdere Mh. Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü Meşelik adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222392979 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yakup Karabağlı Diğer

  08.08.2022 tarihinde 18 yaşındaki oğlumun burnunda kemerleşme,şekil bozukluğu vardı,birçok plastik cerrahi ile göruştüm ama tatminkar bir cevap alamadım prof.doktor yakup karabağlı bey ile görüştükten sonra bizim doktorumuz bu dedim ve ameliyata karar verdik ameliyatımız çok güzel geçti ameliyattan sonrada hiçbir sıkıntı yaşamadık 1 hafta sonra sargıları açtı tam istediğimiz gibi burun inşa etmiş doğal görünümlü yüzüne uygun şuan 1 buçuk ay geçti çok memnunuz hiçbir sıkıntımız yok Allah c.c razı olsun ellerine sağlık çok teşekkürler kendinizi gözüm yumulu teslim edebileceğiniz bir cerrah güler yüzlü ve disiplinli tam bir beyefendi.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Akın Turgut Diğer

  Doktor beye 1 yıldır süren ve teşhis ve tedavi edilemeyen kalça ağrısı icin başvurdum. Dikkatli bir şekilde muayene edip tetkiklerimi inceledikten sonra bana uzunca bir süre cesitli kalça egzersizleri yapmami ve yüzmemi önerdi. Dediği gibi yaptım gerçekten de ağrim cok azaldi. Oturup kalkamiyordum cömelemiyor merdiven çıkamıyordum. Şimdi hepsini ağrısız yapabiliyorum. İsinde titiz sakin ve güven veren bir hekim Allah başımızdan böyle hekimleri eksik etmesin.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sadettin Dernek Diğer

  Merhaba annem 76 yaşında kalp kapakçığı ve aort damarında daralma şikayetimiz vardı.Birçok uzman hekimin ameliyatını %95 riskli bulduğu annemizi çok başarılı ve sağlıklı bir şekilde bize kavuşturdu.Güleryüzlü sabırlı mütevazi yaklaşımıyla sadece annemizi değil bizide hayata bağladı.Size ve ekibinize minnettarız Hocam Allah sizleri başımızdan eksik etmesin..Emeğiniz için binlerce kez teşekkürler Azsoy ailesi


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Surhan Arda Diğer

  Spinal müsküler atrofi hastası kızıma tüp mide ameliyatı yapıldı. Surhan hocanın gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ilgi alaka ve takibinden Çok çok memnun kaldık. Ameliyattan haftalar sonra bile bizi araması kızımın durumu sorup takip etmesi bizi çok memnun etti. Herhangi bir şey danışmak gerektiğinde kendisine rahatlıkla ulasabiliyoruz. Minnettar kaldık gerçekten. Sonsuz teşekkürler


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yakup Karabağlı Diğer

  03.08.2022 tarinde yıllardır düşündüğüm meme küçültme ameliyatı oldum Yakup hocama kendisi gerçekten inanılmaz bir hekim bu meslek için yaratılmış Sonuç o kadar mükemmel oldu kiBu sıkıntıyı kim yaşıyorsa hiç vakit kaybetmeden yaptırsın yeniden doğmuş gibi oluyorsunuz hem fiziksel hem ruhsal Rabbim sizin gibi insanları eksik etmesin Yakup Hocam hayaldi gerçek oldu sonsuz teşekkürler


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi İyimser Üre Diğer

  33 yaşımda , İnmemiş testis problemimin ileride kanser riski oluşturduğunu öğrendiğimde doktor arayışına girdim. Çocuğumun olması imkansızdı. İyimser hocama gittik.durumu anlattık. İsmi gibi pozitif ve iyimser konuştu. Ameliyatım çok başarılı geçti. Yaklaşık 2 yıl sonunda başka bir kurumda tüp bebek tedavisi sonucu sağlıklı sperm çıkışı elde ettik. Bu yolda en büyük ek iyimser hocama ait. 2 kez gebelik yaşadık ve bazı talihsizlikler sonucu kaybettik maalesef. Fakat sürecin bu aşamalara gelmesi bile mucize. Bir evladımız olsun istiyoruz. Cinsiyeti ne olursa olsun yüreği güzel doktorumuza çeksin diye ismi "İyimser Doğa" olacak. İyi ki varsınız hocam.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ercan Kaya Diğer

  18.01.2021 tarihinde kendisine kulak zarı ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. Kulak zarım delikti yeniden prp yöntemiyle kulak zarımı yaptı ve bana daha kaliteli bir yaşamı geri verdi kendisine gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz çok işinin ehli bir doktor kendisine çok teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sadettin Dernek Diğer

  18 temmuzda aort kapak ve bir adet damar değişimini yapan, güler yüzlü, hastasıyla son derece yakın iletişimde bulunan, mesleğinde uzman kalp damar cerrahisi Sadettin hocama çok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cengiz Ovalı Diğer

  Ayağımdaki şişlik için gittim cengiz beye çok memnun kaldım.Hemen varis tedavisi uygulandı.Güler yüzlüydü ve her soruma cevap alabildim. Her şey için çok teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sadettin Dernek Kalp Kapakçığı Değişimi

  Babamın 2 kapakçığını ve kalbindeki pıhtıyı başarılı ve sorunsuz şekilde ameliyat ederek babamın sağlığına kavuşmasında büyük rol oynadı Sadettin hoca. Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ettiğim ve önerdiğim bir doktordur kendisi. Hastaya olan ilgisi, güleryüzlü iletişimi ,gayet sıcak kanlı oluşu ve alanında muhteşem bir uzmanlığa sahip birisi. Çelik ailesi olarak size çok teşekkür ediyoruz hocam.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar