Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi

Salih Bozok Cad.No:25

Eskişehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 9 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 8 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 8 adet kardiyoloji uzmanı, 10 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Eskişehir ilinde Salih Bozok Cad.no:25 adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2223350650 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Girgin Diğer

  Güreşte dizimin üstüne düşüldüğünü ve senelerce ağrı, acı ve kilitlenme yaşadığımı söylüyorum, ağrı kesici ve kas gevşetici verilip gönderiliyorum. Diyecek bir şey yok.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ender Gölemez Diğer

  Katarakt ameliyatı için gittim ve çok memnun kaldım.herkese gonul rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Hastasına değer veren ,bilgilendiren ve işini iyi yapan bir doktor. Çok teşekkür ederim


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Yıldız Diğer

  Mustfa bey mükkemel bir doktor 2017 safra kesesi ameliyatı oldum allah binkez razı olsun çok anlayslı ve anlatr dinler buyilda 06/07/2022 fıtık ameliyatı oldum mustafa bey okadar güzel insalğı varki gercekten rabbim şükür olsun yetistiren anne babasnın ellerinden öpülür insan kendini güvende hisseti yerde huzur lu olur hayat sağlk mustafa yıldız..çok değerli ve gercekten güvenilecek tek isim allah razı olsun


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hünkar Çağdaş Bayrak Diğer

  50 yaşındayım bugüne kadar bu kadar insancıl mütevazi ayrıca mesleğinde başarılı olan bir doktor görmedim omuz kas yirtigi ameliyati oldum ve yine olsa hünkar beyi tercih ederim Allah ondan razı olsun Ayşe ķaya


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Moral Diğer

  Annemin mide ağrıları vardı koyduğu hızlı teşhisle safra kesesi ameliyatı geçirdik güleryüzlü ilgili bir doktor çok teşekkür ediyoruz ..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Danış Diğer

  Yunusemre danıs hocamıza obezıte amelıyatı icin basvurdum cok basarılı bır doktor hastasıyla ılgılı tatlı dilli güler yüzlü güzel kalpli hocamızla karsılastırdıgım için çok sanslıyım amelıyat olalı1 ay oldu hıc bı sıkıntı yasamadım ozel doktormus gıbı ılgılenıyor hastasıyla buradan cok tesekkur ediyorum sayesinde hayallerıme kavusucam.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ender Gölemez Diğer

  Kendisine Göz muayenesi için gitdim.Hastası olarak şahsıma çok cana yakın ve güler yüzlü davranıp, muayenesini yaptı. Memnun kaldığımı özellikle belirtmek istiyorum.Meslek hayatında başarılar diliyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ersan Tomuş Diğer

  Ersan Beye tavsiye üzerine Annem ve kardeşimle Annemin dizlerinde kireçlenme şikayetiyle gittik.Çok memnun kaldık kendisi çok yoğun olmasına rağmen nazik ilgili ve bilgilendirici konuşmasıyla Saygı ve sevgimizi kazandı.Sorduğumuz sorulara net cevaplar vermesi bizi ayrıca memnun etti.Annem için uygun tedaviyi Alternatifler arasından bizim fikrimizi alarak belirledi.Uygun tedaviyi uyguladı.Annem inşallah iyileşecek.Kendsine çok teşekkür ediyorum.Sağolsun Allah razı olsun.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Danış Diğer

  Apandisit teşhisi için kendisine yönlendirildim. Çok güler yüzlü ilgili bir hekim. Kendinizi özel hastaneye muayene olmuş gibi hissettiriyor. Muayene olmak için içeriye girdiğimiz de bizi dışarı çıkartmak için uğraşmadı aksine detaylı anlatım sağladı. Kendisine çok teşekkür ederiz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Girgin Diğer

  Dizlerinden yürümekte zorluk çeken babamm hocamm sayesinde düzeldi. Herşey için çok teşekkürlerrrr hocammm


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar