Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (222)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Genel Cerrahi Randevusu

  Sayın Hocam Yunus Emre DANIŞ' Bey tarafından 06.02.2024 tarihinde Kapalı cıft Taraflı Kasık Fıtığı ameliyatım yapıldı. Çok basarılı gectı. 1 gun gıbı kısa bır surede ayaga kalktım.ve ıyıleşme surecım cok hızlı oldu.Hocamın hastalara karşı tutum ve davranısları son derece mukemmel....

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Genel Cerrahi Randevusu

  Zor zamanlarımda,hayatyolumun..Yunusemre bey ile kesişmesinden çok mutluyum .. Tüp mide ameliyatımın,zor süreç içerisinde olduğum zamanlar kendisinin tecrübe doğrultusunda uyguladığı müdahalesi tek geçerim geç kalmadan yunus hocamla tanışın derim

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Obezite Cerrahisi

  Tüp mide ameliyatı oldum.süper bi doktor.Allah razı olsun.işinin ehli.

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Özkan Diğer

  Burak hocama göz kapağı ameliyatı ve göz muaynesi oldum güler yüzüyle ilgi ve alakasıyla ameliyat sürecini tek tek anlatmasıyla çok güvendim iyiki güvenmişim bugün dikişlerimi aldı nezakatiyle ilgisiyle yine beni şaşırtmadı iyiki tanımışım iyiki hastası olmuşum bu zamanda böyle bir doktorla karşılaşmak çok zor rabbim burak özkan hocamı iki cihandada mahcup etmesin Allah ım bin kere razı olsun.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Kasık Fıtığı Cerrahisi

  Kasık fıtığı şikayetimden dolayı Yunus Emre hocam benimle ilgilenip ameliyat etti, hiç korkum ve kaygım olmamasını sağladı, iyileşme sürecim sancısız ve hızlıca ilerliyor, çok iyi bir doktor.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Tüp Mide Ameliyatı

  Tüp mide ameliyatımın 20. günündeyim. Ağrım, mide bulantım veya herhangi bir şikayetim olmadı. Süreç boyunca doktorum her soruma titizlikle cevap verdi. Hem hastanede hem evde oldukça rahat ettim. Keşke daha önce olsaymışım diyorum. Henüz sürecin başındayım fakat 133 kilo ile çıktığım bu yolda 20. günümde 10 kilo gitti bile

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ender Gölemez Diğer

  Doktor Hanım iki gözüme de katarakt ameliyatı yaptı. Ameliyat sürecim boyunca kendisi ve ekibi çok yardımcı oldu. Şuan gözlük bile kullanmama gerek kalmadı.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Obezite Cerrahisi

  Çocukluğumdan beri kilolu biriydim yunus emre beyi bir tanıdığım vesilesiyle buldum.Ameliyattan korkuyordum şuan keşke önceden olsaymışım diyorum.Güler yüzlü işinin piri bir doktor iyi ki kendisiyle denk gelmişim.Ameliyat olalı 15 gün oldu çok rahat bir süreç geçirdim.Gerçekten işinin ehli bir hekim.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Tüp Mide Ameliyatı

  Kilolarımdan bir türlü kurtulamayırdum ve bunu sorun ediyordum.Tüp mide ameliyatı olmaktan da kaçıyordum.Tam bu an da yolum Yunus Emre Bey ile kesişti.Yunus Emre Bey'i ona ameliyat olan ve onu öneren bir tanıdığım sayesinde tanıdım. İyi ki de denk geldi. Güzel enerjisi, hastası ile iletişimi ve profesyonelliği ile çok rahat bir ameliyat geçirdim.Şu an ameliyat olalı 10 gün oldu. Kendimi çok iyi ve enerjik hissediyorum, giden kilolarla birlikte. Tek kelime ile ifade etmek gerekirse işinin ehli.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yunus Emre Danış Tüp Mide Ameliyatı

  İlk muayenemde tüp mide ameliyatı olmak istediğimi belirttim. BMI'ın ameliyat için uygun olduğunu öğrendikten sonra detaylı bilgilendirme yaptı. Ayrıca ameliyat olan biriyle görüşmem ve süreci öğrenmemi tavsiye etti. İyi ki doktorum bu tavsiyeyi yapmış çünkü bunu deneyimlemiş birinden süreci öğrenmek çok önemli. Ameliyatım 11 ekimde oldu. Çok başarılı bir doktor ve ameliyat ağrısı çektiğim ilk gün ameliyatın iyi geçtiğini hiçbir sıkıntı olmadığını söylemesi ağrılarımı hafifletmişti. Hastanede kaldığım süreçte kontrole geldiği her gün güler yüzlü ve ilgili oluşu motive edici sözleriyle çok yardımcı oldu. İlk muayenede kendisinin söylediği şu sözü de asla unutmam 'Ameliyat bu sürecin yalnızca %30unu kapsıyor kalan %70lik kısım sana ve çabana bağlı' şuan ameliyatın üzerinden 22 gün geçti ve doktoruma bu konuda hak veriyorum. Ameliyat sonrası kontrollerde de oldukça ilgiliydi. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Uluönder Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:1, Tepebaşı 26190 Google Haritalar'da göster
SGK

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar