Hakkımızda

Sağlık turizmiyle ülkemize gelen sınır ötesi hastalara beklentilerine yönelik bir tedavi programı hazırlamak için çalışır. Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıntılı bir tedavi süreci planlamayı ilke edinmiştir. Doctor B yönetmenliğinde, estetik cerrahi ve medikal estetik hekim kadrosu, 150 kişiyi aşkın profesyonel sağlık personeli ve çalışan, açık, net ve geribildirim alınan hasta hizmetleri ağı, çağrı merkezi sistemi, sınır ötesi hastanın ihtiyaç, beklenti ve memnuniyeti için çalışan, Uluslararası Hasta Birimi ile ziyaretçilerine servis vermeyi amaçlamaktadır.
Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (4)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Ekber Yürekli Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Randevusu

  Göğüs büyütme ameliyatim için Ali Bey ile tanışma fırsatım oldu. Eğer ameliyat olmayı düşünüyorsanız kesinlikle Ali Bey diyorum. Sırtıma taktiği epidural sayesinde ne narkoz almak zorunda kaldım ne de ağrı acı hissettim. Yemeğimi yedim kahvemi içtim hastane içinde dolaştım. Kendisi gerçekten Bursa da tek. Güler yüzü ve tatlı dili ile de insanda stres korku kalmıyor. Çok çok teşekkür ediyorum.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Kaan Sözer Meme Büyütme

  Uzun zamandır istediğim ama korktuğum göğüs büyütme ameliyatımı Kaan Bey sayesinde neredeyse hiç ağrı acı çekmeden atlattım. Şu an ki halimden çok memnunum. Kendi doğal goguslerim olsa bu kadar olamazdı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Kaan Sözer Randevu

  İş kazası sonucunda sağ ayağımı kaybetme durumuna geldim. Ayağıma bazı doktorlar umut vermezken, Murat Kaan Bey bu süreçte oldukça kararlı ve kendinden emindi, ayağıma bi yaşam sundu. Kendisine teşekkür ediyorum, iyi ki karşılaşmışım.

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Kaan Sözer Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)

  Karın germe operasyonum vardı . Daha önceden olan operasyonlarda yaşadığım sorunlar rağmen hocanın kabul etmesini teşekkürü bir borç bilirim . Tüm ekibi ve sağlık çalışanları mükemmel . Emeğinize sağlık

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Nilüfer, Barış, İzmir Yolu, No:206

İlgili aramalar