Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahi... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi

Sarıgüllük Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı

27060 , Şehitkamil ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet psikoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Gaziantep ilinde Fevzi Çakmak Bulvarı Şehitkamil adresinde bulunmaktadır. Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3423382525 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent Sultanoğlu Diğer

  Çok iyi bir doktor Allah ondan razi olsun. Kasik fidigi ameliyati oldum ilgisi samimiyeti cok iyidi

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Cevdet Acat Diğer

  7 yıldır her gün başım ağrıyordu doktorlar migren diyordu psikolojim bozulmuştu her gün ağrıdan duramıyordum en sonunda migren için iğne yaparmısiniz diye Cevdet hocaya gittim neden migren diyorsun migrende her gün baş ağrısı olmaz dedi büyük ihtimalle boyun fıtığı yada düzleşmesi dedi boyun emari istedi çektim sonuç ikisi de varmış biraz daha gecseydi ilerisi ameliyattı dedi iğne tedavisi başladı bir sene boyunca 6 defa iğne yapacak boyundan 3 aydır 3 defa iğne yaptı ağrılarım nerdeyse bitti çok mutluyum ayrıca bir doktor gibi değilde arkadaş gibi sizinle sohbet ediyor güzel güzel anlatıyor herşeyi duacisiyim

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhammet Sancaktar Psikiyatri Randevusu

  Hocam sayesinde yıllarca aşamayacağımı düşündüğüm sorunları aştım. Doktor bey için ne yazsam az kalır ama kısacası kendisini tamamen işine adamış, hastasını dinleyen, anlayan, sabırlı, güvenilir, anlayışlı alanında uzman oldukça birikimli ve deneyimli en önemlisi de iyi bir insan. Allah razı olsun, kendisini daha iyi yerlerde görmek dileğiyle.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhammet Sancaktar Psikiyatri Randevusu

  Babamın vefatından sonra ortaya çıkan bir takım sorunlar dolayısıyla gitmeye karar verdim. Muhammed Bey çok sıcak karşıladı ve beni etkili bir şekilde dinledi,tanıyı koyabilmek adına detaylı şekilde sorular sordu,sohbet ederek rahatlamamı sağladı. 4 aylık tedavi sürecim oldu tedaviden son derece memnun kaldım. Alanında Uzman bir hekim olmasının yanı sıra hastalara yaklaşımı,ilgisi ve samimiyeti takdire şayandı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muhammet Sancaktar Psikiyatri Randevusu

  Uzun süredir içinde bulunmuş olduğum sorunlarımın sonuç aşamasına ulaşamadığımdan doktorumu değiştirme kararı alıp Muhammet Bey'den tesadüfi bir şekilde randevumu aldım ve tedavi sürecine başladık. Kendisi bu süre boyunca beni özenle ve ayrıntılı bir şekilde dinledi hatta benim önemsiz gördüğüm bu durumda ne kadar önemli noktalar olduğunu da gösterdi. Bu süreç içinde aylık kontrollerin dışında bazı zamanlarda haftalık kontrollerle de ilerdik. Gerek kendi sorduğu sorularla gerekse benim anlattıklarımla en ince ayrıntılara dahi özenle yaklaştı. Belirli bir sürecin sonucunda ilaçsız devam etmemizi tavsiye etti ve ilk defa bir Psikiyatri Doktorunun ilaçsız bir süreci devam ettirdiğini gördüm. Bu sürecin sonunda içinde bulunmuş olduğum girdaptan beni kendisi çekip çıkardı. Bazı doktorlar bazı insanların şansı olabiliyorlar. Muhammet Bey hem benim için hem de Gaziantep için büyük bir şans. Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki psikolojik açıdan desteğe ihtiyacınız varsa ve bu konuda bir araştırma içindeyseniz Muhammet Bey'den hiç tereddüt etmeden randevu alabilirsiniz. Kesinlikte herhangi bir zaman kaybı veya pişmanlık duymayacağınızdan eminim.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sedat Köylü Diğer

  Sedat beyin ilgisiyle bilgilendirmesiyle gerçekten çok memnun kaldığımız bir doktor.annemin pterjium ameliyatını yaptı ve çok memnun kaldık.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sedat Köylü Diğer

  Glokom hastasıyım ve ilaçsız takipteyim.Sedat Hocaya tavsiye üzerine ilk defa geldim ve çok memnun kaldım.Hastalarıyla yakından ilgileniyor,aydınlatıyor. İlgi alakasından dolayı kendisine teşekkür eder,meslek hayatında başarılar dilerim.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ömer Akkuş Diğer

  Sayın; Dr. Ömer AKKUŞ hocam; benim için tüm duyu organlarım çok önemli; Gözlerimden katarak ameliyatı oldum. Burun dan "rinoplasti" operasyonu geçirdim. yaşlanıncada kulak rahatsızlığım dan doktorum sayesinden rahatsızlığım yok denecek kadar azaldı. onun için doktorumun hekimliliği ve kişiliği olarak hastaya yaklaşımı beni mest etti. Başarılı ve tercübeli Doktorlarımızdan. herkese tavsiye ederim. n. sağbaş

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hikmet Yıldız Diğer

  Derin damar tıkanıklığı nedeni ile gittim ve acil yatış gerçekleşti hamile olduğumdan anjio yapılamadı kan sulandırıcı ilaçlar ile tedaviye devam edildi önce Allah ım daha sonra doktorum Allah razı olsun onun sayesinde iyileştim ben ne denebilr ki müthiş bir doktor kalp kırmayan hastalara karşı sıcak ve sevecen olması insanı kendine getiriyor keşke her doktor sizin gibi olabilse herkese tavsiye ederim.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sezgin Bahadır Tekin Eklem Cerrahisi

  2018 de iş kazası sebebiyle tanıdım hayatımı, ayağamı,belimi sezgin bahadır tekin hocama borçluyum Allah bin kere razı olsun iyi ki böyle doktorlara sahibiz Türkiye olarak . Gazıantep'in gururu ve en mükemmel en iyi en profesör doktoru olmalı. Iki ay tedavi sürecim oldu hala devam etmekte ayağım kesilebilirdi ama sezgin hocamdan Allah razı olsun ayağımı kurtardı . Başarılı bi ortopedi doktoru ne kadar dua etsem hakkını ödeyemem .Allahım bin kere razı olsun iyi ki böyle bir doktorum var çok şanşlıyım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar