Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği

(0 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği

Eyici Baba Mah. No:53

27500 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği Gaziantep ilinde Eyici Baba mahallesi No:53 adresinde bulunmaktadır. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi Şehitkamil Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3423232344 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Semt Polikliniği

İlgili aramalar