Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğu... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi

Osmangazi Mah.

27560 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi Gaziantep ilinde Osmangazi mahallesi Şehitkamil adresinde bulunmaktadır. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3423384910 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi

İlgili aramalar