Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağl... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi

Fatih Sultan Mah. Hastane Cd

Nizip ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi Gaziantep ilinde Fatih Sultan mahallesi Hastane Cd Nizip adresinde bulunmaktadır. Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3425175400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy Diğer

  Kendisiyle 2 yıl önce tanıstık. Çok anlayışlı ve disiplinli biri. Sizi 3 günde bir yoklar asla kaçamak yapmanıza izin vermez :D 16 kg verdim asla aç kalmadım teşekkür ediyorum iyiki tanımısım keşke Amasya da olsaymış yüz yüze diyet yapmak daha eğlenceli olurdu herhalde. Asla tereddüt etmeyin ve hayatınızı değiştirmeye başlayın. Pişman olmazsınız.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Taylan Özgür Kaya Diğer

  Allah Taylan hocadan razı olsun . 5 ml taşım vardı . Onun sayesinde hiç canım acımadan kurtuldum.ameliyati hiç hissetmedim bile . Eli çok hafif. Çok çok teşekkür ederim . Başarılarınız daim olsun .


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy Diğer

  Abdullah Bey'le kuzenimin tavsiyesi üzerine tanıştım. Kilo almak için başvurdum, Ramazanda ilk defa kilo vermedim. Biraz yavaş gidiyoruz ama hala umut vadediyorum hedefimize az kaldı. İlgisi ve sabrı için çok teşekkür ediyorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy Diğer

  Online diyet ile başladığımız sürecimize hala online diyet ile devam etmekteyiz. Başlangıçta 76-77kilolarla başladık. Şu an 57yiz. Süreç içindeki desteğini ,emeğini asla azımsayamam. İyi ki yollarımız kesişmiş.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy Diğer

  Ben ilk defa bu konuda destek aldım belki aşırı olmayan bir kilo fakat kişiyi rahatsız eden bir olgu dolayısıyla bu konuda destek aldığınızda birincisi hep size olumlu gelen değil aksi tutumlarda size neden böyle yaptın diye sorgulamacı olması da artı ve ben diyetisyenim ile sosyal medya üzerinden tanıştım iletişime geçtim iyi ki de geçmişim ve düzenli ilgi takip ile güzel sonuçlar almaya başladık umarım hep hayatımda olur ve bizde gereksiz kilolara yer vermeyip sağlıklı bir hayat yaşarız her insan kendine danışman diyetisyen edinmeli hem arkadaş olup hem sağlığımızı düşünen

  Dyt. Abdullah Aksoy

  Çok teşekkür ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy

  Girdiğim ortamda artık kilolarımın degil de zayıflığımın konuşulmasında etkisi olan Abdullah beye cok teşekkür ederim Işıni kesinlikle seven bir hoca. 2 güne bir online diyette diyetin nasıl gittiğini sorar. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy Kilo Verme Diyetleri

  Abdullah bey ile arkadaşimin onerisi ile tanistim ve online diyete başladım. Iyiki de başlamışım ben sonuçtan çok memnun kaldım hiç ac kalmadan kilo verdim. Çok ilgili bir diyetisyen her dk istediğimi sorabilmem de benim için artı yönüydü. Kilo vermek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Buradan da kendisine çok çok teşekkür ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Sana Karin agrisi

  Barış sana adlı d oktorumuza geçen sene karın agrisi için gitmiştim son derece işini iyi yapan ve sin kibar birisi idi.Çok memnun kalmıştım kendisinden.sagolsun


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy Zayıflama Diyetleri

  Abdullah bey ile sosyal medya üzerinden tanıştım zayıflamak istiyordum hergün yemeği fazla şekilde yiyip yarın az yerim daha sonra az yerin 1ekmekten birşey olmaz diye kendimi kandırıyordum daha sonra abdullah beyi takip etmeye başladım ve bana insan isteyince az yiyip kendi nefsine hakim olup zayıflaya bileceğimizi öğretmiş oldu tanıdığıma tanıştığımıza çok memnun olduğum insanlardan biri bir danışanı olarak değilde bir arkadaşı gibi davranıyordu ve istediğimiz hedefe ulaşmamızı sağlıyor herşey için abdullah beye teşekkür ederim


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Abdullah Aksoy

  Doğru yönlendirmeleriyle ve motivasyon verici konuşmalarıyla neyi ne zaman ve ne miktarda yemeniz gerektiğini belirten işinde başarılı bir diyetisyen . Bir ayda sağlıkla istediğim şekilde kilo vermemi sağladı . Abdullah bey sayesinde bunu başardım ve hala da devam ediyorum . İyi ki size gelmişim .


  Hata oluştu, tekrar deneyin