Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağl... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi

Fatih Sultan Mah. Hastane Cd

Nizip ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 7 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi Gaziantep ilinde Fatih Sultan mahallesi Hastane Cd Nizip adresinde bulunmaktadır. Gaziantep Nizip Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3425175400 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Taylan Özgür Kaya Diğer

  Allah Taylan hocadan razı olsun . 5 ml taşım vardı . Onun sayesinde hiç canım acımadan kurtuldum.ameliyati hiç hissetmedim bile . Eli çok hafif. Çok çok teşekkür ederim . Başarılarınız daim olsun .


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Barış Sana Karin agrisi

  Barış sana adlı d oktorumuza geçen sene karın agrisi için gitmiştim son derece işini iyi yapan ve sin kibar birisi idi.Çok memnun kalmıştım kendisinden.sagolsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin