Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Özel Deva Hastanesi

Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No : 98

27400 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Özel Deva Hastanesi kadrosunda 3 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı, 2 adet İç Hastalıkları Uzmanı, 4 adet Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 adet Kulak Burun Boğaz uzmanı, 1 adet Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı, 5 adet Acil Hekimi,1 adet Anestezi ve Reanimasyon uzmanı,1 adet Beyin Cerrahı,1 adet Çocuk Cerrahı,1 adet Dermatoloji uzmanı,1 adet Fizik Teszvi ve Rehabilitasyon uzmanı,1 adet Genel Cerrah, 1 adet Göğüs Cerrahı,1 adet Göğüs Hastalıkları uzmanı, 1 adet Göz Hastalıkları uzmanı, 1 adet Kardiyoloji uzmanı,1 adet Nöroloji uzmanı, 1 adet Psikiyatri uzmanı, 2 adet Radyoloji uzmanı, 1 adet Üroloji uzmanı, 1adet Beslenme ve Diyeti uzmanı,1 adet Psikolog bulunmaktadır. Gaziantep Özel Deva Hastanesi Gaziantep ilinde 25 Aralık Mahallesi Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:90 Şahinbey adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Coşkun Orhaner Diğer

  Bebeğimiz 36 haftalıkken gelişimi 33 haftalık görünüyordu. Bir sürü hastane ve doktor gezdik hiçbiri Coşkun Orhaner hocamız kadar ilgili alakalı olmadı. Çok şükür sezeryan sonrası eşim ve bebeğim iyi ve sağlıklı. Allah sizden razı olsun Coşkun Orhaner hocam .


  M
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Doktor Reşat Demir'e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Daha önceden farklı hastanelerdeki üroloji doktorlarına gittim. Sağlık sorunum bir türlü çözüme kavuşmadı. Gaziantep dışında farklı illerde doktor arayışına girdim. Arkadaşlarımın ısrarı üzerine Reşat beyden randevu alıp gittim. 2 günlük tanı, teşhis yöntemlerinden sonra, 1 saatlik operasyon ile sağlığıma kavuştum. Birçok doktorun imkansız dediği kapalı ameliyat dediği operasyonu bilgi, deneyim ve tecrübesiyle sağlığıma kavuşturdu. Güleryüzü, ilgisi ve samimiyetine güvendiğim süper bir insan, benim ve ailemin hayatında önemli bir yeri var. Üroloji haricinde oluşan sağlık problemlerimizde bile rahatsız ediyoruz, yönlendirmesine güvenerek gidiyoruz. Allah uzun ömürler versin.


  F
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Öncelikle bu hastalık sürecinde Reşat Bey gibi bir doktora denk geldiğimiz için çok memnunuz.Allah razı olsun kendisinden.Böbreklerim devamlı taş üretiyordu, büyük bir taş vardı ve sıkıntılı bir dönemdi.Muayene ve doğru yol izlemesiyle atlattım.Şu an hiçbir şekilde taş kalmadı. Kapalı ameliyat oldum.Ara sıra kontrollere gidiyorum.Güleryüzünden, hastasıyla yakın konuşmaları ve açıklayıcı tavrından gayet memnunum.Reşat Bey'i hastalara öneriyorum.


  M
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Kendisinden çok memnunuz, göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldık.Mesane tümörü ve prostat tümöründen ameliyat oldum.Kontrollerime devam ediyorum.Kendisi candan, sonuna kadar hastasının arkasında duran birisi.Her zaman ulaşabileceğimiz bir doktor.Çok memnunuz, tavsiye ediyoruz kendisini.


  C
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Reşat Bey ile kötü zamanda acil olarak tanışmıştım.Böbrek taşıyla alakalı sancılı bir süreç geçirdim.İki defa ameliyat oldum.İlgisinden, yaptığı ameliyattan, takibinden çok memnun kaldım.Kapalı ameliyat oldum.İlgi alakası ve takibi çok iyiydi.Güleryüzlü ve samimi davrandı.İstediğim zaman arayabildim kendisini.Doktorumla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım.Çok çok memnun kaldım.


  M
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Mehmet Reşat Bey'e böbrek taşı rahatsızlığımla alakalı geldim. Kapalı yöntemle ameliyat oldum.Güzel ilgilendiler, ameliyatım güzel geçti.Her konuda yardımcı oldular.Hijyen anlamında da ilgisiyle de çok memnun kaldık.Rahatlıkla kontrollere de gidiyoruz, yardımcı oluyor.Başka hastalara da tavsiye ederiz kendisini.


  A
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  2004 yılından bu yana sıkıntı çekiyordum, gitmediğim doktor kalmadı.Çok güzel ilgilendi, çok da iyi bir ilaç yazdı. 2004 yılından beri çektiğim derdimden kurtulmak üzereyim.Bende prostat büyümesi olmuş, çok hastanelere gittim ama çaresini bulamadım.2020 yılında Mehmet Reşat Bey'in yazdığı ilaçları geçen yıl kullandım, hala da kullanıyorum.Şu an çok iyiyim.Çok iyi bir doktor, mütevazi, hastasıyla çok ilgileniyor. Allah böyle doktorlarımızın yokluğunu göstermesin.


  K
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Bizi çok güzel bilgilendirdi, annem gittiğinde çok kötü şekilde gitmişti.Baya düzeldi.Annemin böbreğinin alt tarafı apse yapmıştı.İltihap vardı, o apseyi aldı.Biz çok beğendik kendisini.Böbrekle alakalı sıkıntımız kalmadı.Neler yapması gerektiğini anlattı. 15 gün hastanede annemi yatarak tedavi etti.Hastalara Mehmet Bey'i tavsiye ederiz, biz memnun kaldık.


  Ö
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Reşat Demir

  Reşat Bey'den memnunum.Verdiği ilaçlar bana iyi geliyor.Daha önce kullandığım ilaçlarımda değişiklikler yaptı .Hemen hemen 1.5 yıldır kendisinin yazdığı ilaçları kullanıyorum.Konuşmaları çok güzel, bize yardımcı oluyor.Kontrole gitsek de muayenesini yapıyor.Hastalara tavsiye ederiz kendisini.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Recep Akgedik Diğer

  Eşim ağır korona ile geldik yanına başka hastahaneden Dr recep hocayla ilk görüşmemizde kendinden emin oluşu bizim ona guvenmemize yetti işini çok başarıyla yapan bir hekim yanı sıra hastalarına gösterdiği ilgi alaka ve merhametle yaklaşımı bizim psigolimiz için çok iyi geldi korona tedavisinde çok başarılı bir doktor şiddetle tavsiye ederim tabiki önce sifalik Allah'tan sonrada onun yetenekli ellerinde burdan çok tşk ediyorum kendisinden


  Hata oluştu, tekrar deneyin