Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziantep Özel Deva Hastanesi

Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No : 98

27400 , Gaziantep ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gaziantep Özel Deva Hastanesi kadrosunda 3 adet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı, 2 adet İç Hastalıkları Uzmanı, 4 adet Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 adet Kulak Burun Boğaz uzmanı, 1 adet Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı, 5 adet Acil Hekimi,1 adet Anestezi ve Reanimasyon uzmanı,1 adet Beyin Cerrahı,1 adet Çocuk Cerrahı,1 adet Dermatoloji uzmanı,1 adet Fizik Teszvi ve Rehabilitasyon uzmanı,1 adet Genel Cerrah, 1 adet Göğüs Cerrahı,1 adet Göğüs Hastalıkları uzmanı, 1 adet Göz Hastalıkları uzmanı, 1 adet Kardiyoloji uzmanı,1 adet Nöroloji uzmanı, 1 adet Psikiyatri uzmanı, 2 adet Radyoloji uzmanı, 1 adet Üroloji uzmanı, 1adet Beslenme ve Diyeti uzmanı,1 adet Psikolog bulunmaktadır. Gaziantep Özel Deva Hastanesi Gaziantep ilinde 25 Aralık Mahallesi Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:90 Şahinbey adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Şenköy Diğer

  Eyüp hocam gerçekten muhteşem bir doktor Allah razı olsun kendisinden eşimin doğum sonrası dikişleri açıldı doğum yaptığı hastane deki genel cerrah doktoru hemen ameliyat dedi bende hemen eyüp hocam a geldim sayesinde ameliyatsız iyileştirdi kendisi alanında çok uzman çok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Coşkun Orhaner Diğer

  Bebeğimiz 36 haftalıkken gelişimi 33 haftalık görünüyordu. Bir sürü hastane ve doktor gezdik hiçbiri Coşkun Orhaner hocamız kadar ilgili alakalı olmadı. Çok şükür sezeryan sonrası eşim ve bebeğim iyi ve sağlıklı. Allah sizden razı olsun Coşkun Orhaner hocam .


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Recep Akgedik Diğer

  Eşim ağır korona ile geldik yanına başka hastahaneden Dr recep hocayla ilk görüşmemizde kendinden emin oluşu bizim ona guvenmemize yetti işini çok başarıyla yapan bir hekim yanı sıra hastalarına gösterdiği ilgi alaka ve merhametle yaklaşımı bizim psigolimiz için çok iyi geldi korona tedavisinde çok başarılı bir doktor şiddetle tavsiye ederim tabiki önce sifalik Allah'tan sonrada onun yetenekli ellerinde burdan çok tşk ediyorum kendisinden


  H
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Şenköy Diğer

  karin agrisi mide agrisi agizima aci sy gelmesi sikayetiyle eyup senkoy beyefendi basvurduk daha once genel cerrahi dr basvurdum hèp endoskopi onerildi fakat cok korktugum icin yaptirmadim yapilan utrasyon ve tahlil sonuclarina bakilarak ilac tedavi duzenledi 1 hafta sonra kontrole gittim sikayetlerim geriledi ara ara kontrol. amacli gidiyorum ilgi ve alakasindan cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim allah razi olsun eyup hocam sizden


  S
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Şenköy Laparoskopik Cerrahi

  Karın ağrısı bulantı ve sağ yan da şiddetli ağrı nedeniyle deva hastanesine Eyüp şenköy beyefendi başvurduk yapılan muayene sonrası cekilen utrasyonda safra kesesi taşı belirlendi ameliyat oldum Dr Eyüp beyin ilgi ve alakasından ameliyat sonrası ilgisinden çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla çok teşekkür ederim


  M
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Şenköy Tüp Mide Ameliyatı

  Hocama 9 ay önce tüp mide ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. Herkesin tanımakta zorlandığı kişinin mimarı Eyüp hocama çok teşekkür ediyorum. Her zaman ilgili, Güleryüzlü ve ne sorarsak soralım yardımcı olan nadir doktorlardan biridir. Şimdilik -46 kilo hedefe 14 kilo kala Hocamın ilgi ve desteğiyle başarılı bir süreç geçirmekteyim. Teşekkürler Sn. Op. Dr. Eyüp Şenköy.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Şenköy Tüp Mide Ameliyatı

  Yaklaşık 10 ay önce tüp mide ameliyatı oldum hocama. Her konuda çok memnun kaldım. Her türlü sorunu en ufak detayına kadar çözmeye çalışan muhteşem bir insan.Sıcak kanlı ve samimi bir insan Allah hocamdan razı olsun. Bu arada yaklaşık 60 kg verdim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Eyüp Şenköy Diğer

  Katin agrisi bulanti sikayeti gittim verdigi tedaviden memnun ksldim cok iyi oldum Alanında uzman güler yüzlü hasta birebir ilgilenen deneyimli bir doktor allah razı olsun herkes gidebilir


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Ben serap hanima 1 kez muayene bir kezde kontrol olmak üzere 2 kez gittim.Ikisindede bekledigim iletişimi ve ilgiyi göremedim malasef.Okb ve anksiyete tanısını koydu.Ilac tedavisine başladık.Fakat memnun kalmadim. Ustelik mesajlarada asla dönüş yapmamışti.Buyuk bir yan etki olmuş olsaydı sanırım yine ulaşamazdım.Biraz daha ilgili olmasını beklerdim.Sürece yeni baslayanlarin aklında haliyle soru işaretleri ve korkular olabiliyor bu konuda yardım edip yol gösterilmeli.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Öfke kontrolü

  Serap hanım alanında çok iyi bi dr. Bence hiç çekinmeden gidip derdinizi anlatabilirsiniz.
  Şahsen ben yanına gittim ve inanılmaz derecede değiştim. Mesela öfkelendiğim zaman çok fazla hata yapıyordum. Artık daha kontrollüyüm. Hemde eskiye göre daha mantıklı kararlar vermeye başladım. Ayrıca genel olarak üzerimde ki huzursuzluk ve mutsuzlukta gitti. Daha rahat uyuyorum daha mutluyum. Kendisine gönülden teşekkür ediyorum. En kısa zamanda tekrar ziyaret edeceğim.
  Şunuda çok iyi anladım ki bi iki kere gidip umutsuzluğa kapılmamak gerek hocamın sözünü dinleyip onun dediği aralıklarla ziyaret edip kontrole gitmek gerekiyor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar