Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

Sevgi Mah. Nevvar Salih İşgören Caddesi. No 16

35410 , Gaziemir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş Halluks Valgus Onarımı

  Başta kendi doktorum Yunus Emre hocama teşekkür ederim o kadar çok korkuyordum ki bana empatisiyle korkumu azalttı konuşmaları ile güven verdi. Halluks valgus ameliyatı oldum ben çok korkuyordum hem doktorumun hem de diğer benimle ilgilenen hastane çalışanlarının anlayışı ve güler yüzü ile ameliyat süreci benim için kolay geçti. Burdan da teşekkürlerimi iletmek istiyorum hem hastane çalışanlarına hem doktoruma


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş Ameliyatsız Diz Ağrısı Tedavisi

  Doktor Bey’e dizimdeki problem için başvurdum. Bilgisi ve profesyonelliğiyle tanımı koyarak hemen tedaviye başlandı. PRP tedavisi uygulandı. Hastasını her yönüyle düşünen ve tedavi etmeye çalışan harika bir hekim.Muayene ve her PRP seansı sırasındaki güler yüzü ve ilgisi için ayrıca teşekkür ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kıvanç Budak Diğer

  Saygı değer doktorum Kıvanç bey sayesinde, çok başarılı bir menisküs ameliyatı oldum..Korkumu esprili konuşmalarıyla yenmemi sağladığı için kendisine minnettarım..İyiki varsınız eli öpülesi doktorumm..Cesareti olmayanlara,tavsiyemi borç bilirim...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş Diğer

  Diz ağrıları için verilen kök hücre tedavisi için PRP yapıldı annem için. İlgisine teşekkür ediyoruz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  yapılan ilk tetkikler sonrası ilaç tedavisi başlandı diz ağrıları şimdilik azaldı bu esnada mr çekildi haftaya emar sonuçlarına göre tedaviye yön verilecek doktorun diyoloğu gayet iyiydi


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş Diğer

  Yunus Emre bey’e anne ve babamın diz ağrısı sebebiyle gittik.Kendisini seçmemizde buradaki yorumlar etkili oldu.Özellikle annemin uzun süredir uyutmayan ve hareket kabiliyetini kısıtlayan ağrıları yaşam kalitesini ciddi biçimde düşürmüştü.Her iki dize de prp uygulandı.Daha ilk uygulamadan sonra bile gözle görülür fark oldu. Şuan 3 seansı bitirdi ve ağrısı kalmadı, artık rahatça yerinden kalkabiliyor, dizini bükebiliyor.Adeta yeniden doğdum diyor ve doktorumuza dualar ediyor.Bu süreçte doktorumuzun canla başla çalıştığına, öğle yemeği saatinde bile hastalarıyla ilgilenmeye devam ettiğine bizzat şahit oldum.Yunus Emre bey; donanımlı, ilgili ve kibar, işini seven bir doktor.Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kıvanç Budak Diğer

  Dr Kıvanç Budak bir buçuk ay önce annemi kalça kemiğinden ameliyat yaptı. Kıvanç Bey çok başarılı , ilgili ve disiplinli bir doktor. Ameliyat sürecindeki ilgi alakası ve titizliği için kendisine çok teşekkür ederiz.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş PRP

  Bu uygulama üstünden yakin tarihe randevu alabilmem harika oldu.Yunus bey hemen randevu alır almaz benimle iletişime geçti ve randevu öncesi her soruma kısa sürede cevap verdi.randevu saatinde 15dk kadar bir sürede sıramı alıp odasına girdim.Kendisi ilgili ve nazikti.mr ve beraberinde prp sürecim olacak.Umarım her şey iyi geçer.Güncelleme;2. Prp seansı mı oldum.Aynı gün kan tahlilim yapıldı sonuçlarını uygulama üzerinden doktorumuz yorumladı.Sağolsun Yunus bey her soruma çok çabuk dönüş yaptı ve bir daha ki görüşmede tahlilime yönelikte yorumlarda bulunacak.Bunun yanı sıra doktorlarımızın sürekli bir koşuşturma halinde öğle yemeği aralığı dahil durmadan öalıştığına şahit oldum.Çok yoğunlar ve kesinlikle saygıyı ve onlara gerekli olan sabrı göstermemiz gerek.Kafalarını kaşıyacak vakitleri yok.Allah hepsinden razı olsun başımızdan eksik olmasınlar.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Emre Bektaş Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Yunus Emre Bey, hastalarıyla çok ilgili. Omzuma PRP yaptırdım. Henüz başındayım ama ilk izlenimlerim devam ederse, fayda göreceğime inanıyorum. Güleryüzlü yaklaşımı için de ayrıca teşekkür ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kocabaş Diğer

  Mehmet beye bel fıtığı şikayetleri ile gittim. Bir önceki gittiğim doktor ağrılarımin bel fıtığından kaynaklandığını ve ameliyat olmam gerektiğini söylemişti. Ama Mehmet bey hem emar sonuçlarımi inceledi ve fiziksel testler yaptı. Sonuç olarak ağrılarımin bel fıtığı ile alakasının olmadığını fıstığımin olduğunu ama böyle şiddetli ağrı yapmayacağını ve ameliyat olmamam gerektiğini söyledi. O kadar güler yüzlü samimi bilgili bir doktordu ki kendisini dinledim. Söylediği her şeyi yaptım ve dediği gibi zamanla ağrılarımin geçtiğini bel fıtığından kaynaklanmadigini farkettim. Kendisi boş yere ameliyat olmamami sağladı. Kendisine minnet borçluyum. Bayram şekeri gibi doktor kesinlikle gidin tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar