Randevu ve bilgi için bizi arayın:
0850 333 9671

En Değerli Varlığınız Sağlığınız… “Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeff... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gözde Akademi Hastanesi

Ankara Asfaltı 6. Km. No:219

Malatya ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Glokom Muayenesi

  Bekir bey 4 yıldır benim doktorum. Glokom (göz tansiyonu) bir türlü kontrol altına alamamıştık. Bekir hocamı Rabbim karşıma çıkardı ve sağolsun tedavimi yaptı. Konuşması ve ilgisiyle insanın kendisini çok iyi hissetmesini sağlıyor. Teşekkürler.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Hocama önce teşekkür ederim. Yıllarca şaşılık nedeniyle aynalara bakmaktan çekiniyordum. İnsanlarla konuşurken utanıp durdum bu yaşıma kadar. Bekir beyi akrabalarımın tavsiyesi üzerine buldum. Ameliyat oldum. Şaşılık sebebiyle üniversiteye bile gidememiştim. Ama artık gözlerim düzeldi ve ben yeniden doğmuş gibiyim. Kendisine çok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Sonunda bende artık gözlerime lazer yaptırdım. Öncesinde çok büyük tereddütlerim olsa bile çevremdeki herkes Bekir hocaya lazer oldu. Biraz araştırdım Bekir hocadan randevu aldım. Aynı gün lazer oldum. Evim hastaneye yürüme mesafesinde yürüye yürüye eve döndüm. Bekir hocam bana gözlük zulmunden kurtardı. Ne kadar çok teşekkür etsem de az kalacak.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diabetik retinopati

  Bekir bey benim şeker hastalığıma bağlı olarak gelişen retinamda oluşan hastalığın ameliyatını yaptı. Görme sıkıntım çok fazlaydı ve şekerimden dolayı her geçen gün daha da artıyordu. Bekir hocam retina cerrahisinde çok iyi bir doktor.
  Bekir bey hekimlik etiğini mesleğini çok profesyonel olarak yaparak her yaşta hastaya şifa vermektedir. Op. Dr. Bekir koç beyefendiye sonsuz teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Çağlar Rinoplasti

  Burun ameliyatını oldum güzel olur diye malesef ki şekil bozukluğu oldu burun ucumda hiç memnun kalmadım


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Excimer Lazer

  Bekir hocam benim ileri derecede bozuk olan gözlerimin lazerle ameliyat ederek görme durumumu düzeltti. Uzun yıllar gözlük kullanmış ve yaşam kalitemi düşürdüğünden uzun araştırmalarımla Bekir beye ulaştım. Kayseride yaşıyorum ve hocamdan randevu alarak malatyaya gittiğimde aynı gün lazer oldum. Acıma olmadı. Ben çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Son birkaç zamandır yaşadığım gözlerimdeki problemi biraz ihmal etmiştim. Bekir beyden buradan randevu aldım. Genel muayene için gittim. Göz kuruluğum vardı. Muayene sonrasında benim için uygun olan ilaçları reçete ederek kullanımı anlattı. Şikayetlerim de son buldu. İlgili bir doktor olduğundan teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Bir süredir sabah kalktığımda gözlerimde sıkıntıyla uyanıyordum. Özellikle de sağ gözüm siyah görmesinden şikayet ediyordum. Bekir bey bana randevu vererek muayene olmaya gittim. Gözlerime baktı ve benim sıvı olduğunu söyledi aynı gün tedavimi de yaptı. Detaylıca beni bilgilendirdi. Kontrollerime de gidiyorum. Çok memnunum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Glokom Muayenesi

  Göz tansiyonu şikayetimle kendisine başvurdum. Muayene sırasında ilgilenmesiyle uzun uzun sonrasında da beni karşısına alıp hastalığımı ve ilerlemesi durumunda ne olacağını tedavi yöntemlerinin nasıl olacağını söyledi. Seçenekler sundu. Ve en iyi yöntem hangisi olduğunu sordum. Ameliyat önerdi. Ertesi gün ameliyat oldum. Kontrollerim başarıyla devam ediyor. Kendisine teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Babam şeker hastası ve Alanyada yaşıyoruz. Gözlerine vurdu. Doktor ararken Bekir hocamı bulduk. Kendisine muayene yaptırdık ve ameliyat olduğunu söyledi. İlgi ve alakasıyla hem hastasını hem de yakınlarını çok iyi hissettiriyor. Babam Malatyada ameliyat oldu ve taburcu olduğumuzdaysa hiçbir sıkıntısı kalmamıştı.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar