Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.
Daha fazla bilgi

Adres

Gözde Akademi Hastanesi
Ankara Asfaltı 6. Km. No:219, Malatya
Gözde Akademi Hastanesi logo

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (169)

Genel skor

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zercan Kalı Sezeryan Doğum

  Canım hocam canım doktorum ilgisi güler yüzü (güzel yüzü) ile karşılandım hep ilk muayeneden itibaren sakinliği tedirgin etmeyen yaklaşımı ile güzel bir doğum hikayem oldu sayesinde ona ne kadar teşekkür etsem azdır çok teşekkür ederim zercan hanım ekibimize ve size başarılarınızın devamını dilerim

  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Yurdaer Denizhan Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Sol el bileği skafoid kırığım için dr beye muayene olmuştum tanı ve tedavide çok yardımcı oldu açıklamaları yeterince iyiydi şu anda bileğimle ilgili herhangi bir sorunum yok kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Çağlar Rinoplasti

  12 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. beğenmedim burnumu. Yüzde yüz revizyon yaptıracağım çünkü Karsidan bakınca burun deliklerimin içi görünüyor. Herkes eski burnumun daha güzel olduğunu söylüyor. Nefes alma açısından hiç problemim yok.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bekir Koç Excimer Lazer

  Yaklaşık 2 ay önce kendisine lazer ameliyatı olduğum doktoruma teşekkür etmek için bu mesajı yazıyorum. Çok samimi bütün merak ettiklerinizi tek tek ayrıntılı açıklıyor. İlgili ve tecrübe sahibi il dışından bulunduğu hastaneye gittim. Son derece Bekir bey ve ekibinden memnun kaldım.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bekir Koç Retina Ameliyatı

  Biz Diyarbakır'da yaşıyoruz. Babama retina yırtığı tanısı konuldu ve araştırınca Bekir hocayı bulduk. İletişim sonrasında babamı alıp getirdik. Vitrektomi ameliyatını yaptı. İyi ki Diyarbakır'dan kalkıp Bekir beye gittik. Babam göz sağlığına kavuştu. Son derce ilgili, bilgili ve güvenilir. Gözlerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir doktor.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bekir Koç Excimer Lazer

  Göz lazer ameliyatı oldum. Ameliyat sürecimde ve sonrasında bütün aşamaları bana tek tek anlattı. Ameliyattan çok korkuyordum. Bekir hocamın enerjisine hayran kaldım ilk görüşmede bile çok güven veriyor. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ahmet Çağlar Diğer

  Yaklaşık 5 sene önce burnumdaki kemik eğriliği nedeniyle Ahmet Çağlar beyefendiye ameliyat oldum.Fakat burun şeklim bozulduğu gibi hâlâ nefes almakta çok güçlük çekiyorum.Malesef doktordan hiç memnun kalmadım...

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Mesleğinde olan tecrübesi ve bilgisinin yanı sıra cana yakınlığı ve güler yüzü ile bana ilk andan tanıdığım andan itibaren güvenli ellerde olduğumu hissettirdi. Bekir bey hastalarına karşı çok sıcakkanlı ve anlayışlı bir doktor. Her sene göz kontrollerim için gidiyorum. Bütün tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum. En son geçen hafta gittim. Göz kuruluğu şikayetim vardı. Çok ilgilendi sağolsun

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bekir Koç Excimer Lazer

  Sağ gözüm 2 derece ve sol gözüm 1.75 olduğundan sürekli lens kullanıyordum. Toz girdiğinde lens batması olduğundan ve her sabah takma vs.. sorunlar nedeniyle uzun araştırmalarımla Bekir hocayı buldum. Randevuyu buradan aldım. Gözümü inceledi ve lazere uyumlu olduğunu söyledi. Ertesi gün lazer oldum. Neden yıllar önce olmadım diye düşünüyorum. İlgili ve çok güler yüzlü bir hoca. Teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Retina dekolmanı sebebiyle uzun araştırmalarımla bulduğum ve Antepten giderek ameliyat olarak göz sağlığıma kavuştuğum Bekir hocama teşekkür ederim. Çok ilgili ve tecrübeli olan doktoruma minnettarım

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular