Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 9671

En Değerli Varlığınız Sağlığınız… “Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeff... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gözde Akademi Hastanesi

Ankara Asfaltı 6. Km. No:219

Malatya ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
99 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Lazer Ameliyatı

  Bekir beye bu internet sitesindeki yorumları ulaşmamı sağladı. Yıllardır uzağı görmekte ve son birkaç yıldır yakını da görmemeye başlayınca artık göz sağlığımı emanet edebileceğim bir doktor aramaya başladım. Bekir bey muayenemi yaptı, uzun yıllar benim ihmal ettiğim gözlerimde bir de katarak başlangıcı vardı. Akıllı lens bütün şikayetlerimi ortadan kaldıracağını anlattı. Aklıma yattı. Ameliyattan biraz çekindim, biraz korksamda en önemlisi doktoruma güvendim. İyikide ben Bekir beye güvendim. Ameliyat öncesi tekrar bir muayene yapıp ailemi bilgilendirip, beni ameliyat olacağım odaya götürdüler, Bekir Bey orada sıcak tavırları, hoş muhabbeti tatlı diliyle ne olduğunu anlamadan ve bir baktımki ameliyat bitmiş. Sonrasında kontrollere gidince de büyük bir titizlikle kontrollerimi gerçekleştirdi. Bekir beye gönül rahatlığıyla giderek gözünüzü ameliyat ettireceğiniz alanındaki en iyilerden biri olduğunu bizzat hastası olarak söylüyorum.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Retina Hastalıkları Cerrahisi

  Bekir hocamı bu internet sitesinde bulduk iletişim kurduk retina cerrahisinde çok iyi olduğundan retina yırtığı olan ablamla gittik. Bekir hocam ve ekip olarak Güleryüzünüz hastalara iletişim ilgisi mükemmel. Çok güzel ilgilendiler bizimle. Önce muayenesi yapıldı. Aynı gün ameliyat oldu. İl dışından geldiğimizden 1 gece hastanede yattık ve ertesi gün evimize döndük. Retinasındaki sorun düzeldi ve çok iyi görüyor ablam şu an


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Excimer Lazer

  8 derece gözlerimi çizdirmek için doktor arıyorken karşılaştığım, güzel yürekli hocam bana her konuda yardımcı oldu. Sağolsun hocam sayesinde gözlüğe ihtiyaç duymadan artık rahat görebiliyorum. Doktor bey ameliyat öncesi olan değerlendirme esnasında, ameliyatı yaparken ve sonrasında da aynı ilgi ve samimiyetle benim problemimi ortadan kaldırdı.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diabetik retinopati

  Doktor bey,annemin diyabete bağlı retinopati tedavisi ile ilgileniyor. Ayda 1 kere gidiyoruz.Konusunda uzman,bilgili.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Bekir bey gözümde uçuşmakta olan cisimler sebebiyle başvurdum ve muayenemi yapmasıyla benim retinamda yırtık olduğunu ameliyat olmamı söyledi. Güven veren bir yapısı var ve ertesi gün ameliyat yaptı. Sağlığıma tekrar kavuştum. Sağolun hocam


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diabetik retinopati

  Bekir beye il dışından şeker hastası olan eşimin göz rahatsızlığı sebebiyle ulaştık. Şeker göze vurmuş ve gözünü kaybetme kör olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldık. Bekir bey sağolsun bizimle önce telefonda konuşarak bilgileri aldı ve Malatya'ya hemen eşimi götürdüm. Bir muayene ve aynı gün ameliyat yaptı. Sağolsun Allah razı olsun eşim tekrar sağlığına kavuştu


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Lazer Ameliyatı

  Hocamı araştırıp buldum. Gözlükten kurtulmak için yıllardır arayış içindeydim. Hocam ile irtibata geçtim. Ben Urfa'da yaşamaktayım. Hocam her sorduğum soruma yanıt verdi ve gün alarak Malatya'ya gittiğimde beni otogardan karşılattı. Hastanede işlemler yapıldı. Aynı gün kartal göz denilen operasyonu oldum ve gözlükler artık hayatımdan Bekir Koç sayesinde çıktı. İyi bir doktor tavsiye ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diğer

  Şaşılık tedavisi için kızımı götürdük. Bekir bey sağolsun kızımın muayenesinden tutun tedavi süresinde hem doktor ve hastane korkusu olan kızımla hem de çok telaslı olduğumuzdan anne ve babası olarak bizlere bilgi verdi. Kontrolllerde de güler yüz ile karşılandık. Teşekkür ederim.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Excimer Lazer

  Selamlar, Bekir Hocamı araştırdım ve Tokat ilinden yanına gittim. 5 dereceydi gözlerim. 33 yaşındayım. Yıllardır görme problemi yaşadım. Bekir hocamla telefonda konuştum. Malatya'ya gittim. Muayenemi yaptı beni bilgilendirdi. Gözlerim lazere uygundu. Hemen aynı gün lazer oldum. Acıyacak diye korktum çok hafif bir batma dışında bir şey hissetmedim. Tokata döndüğümde göz problemim düzelmişti. Gözlerim sıfırlandı. Bekir beye çok teşekkür ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bekir Koç Diabetik retinopati

  Merhaba, şeker gözlerime vurdu ve ciddi körlük yaşamam söz konusuydu. Ben Batman'da yaşıyorum. Ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Doktor arayışında olduğumdan öncelikle Doktor Takvimi teşekkür ederim. Bekir Beyi bu internet sitesi aracılığıyla bulup iletişime geçtim. Belirttiği tarihte Malatya'ya gittim. Aynı gün bütün muayenemi yaptı ve ameliyata aldı beni. Yaklaşık 2 ay geçti kontrollere de gittim. Başarılı oldu ameliyatım. Ellerine sağlık hocamın.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar