En Değerli Varlığınız Sağlığınız… “Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeff... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gözde Sıtmapınarı Hastanesi

İnönü Caddesi Niyazi Mahallesi No:145

44070 , Malatya ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Ace European Sigorta, Acıbadem Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Anadolu Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Ankara Sigorta, Axa Sigorta, Axa Sigorta A.Ş. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Demir Hayat Sigorta, Ergo Sigorta, Ergo Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Eureko Sigorta, Eureko Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Mapfre Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Ray Sigorta, Ray Sigorta TSS (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Sompo Japan Sigorta, Sompo Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Ziraat Sigortadaha fazla (25)

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
94 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Nemli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Eşimin hamilelik döneminde serdar beyin muayenesine gittik bir hafta önce başka doktorun görmediği kisti gördü ve bizi bu konuda bilgilendirdi İlgili, bilgilendici, alanında çok iyi bir doktor, yaptığı açıklamalarla hastasına güven veriyor. Cok teşekkür ederim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Nemli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doktor beyle gebelik takibini yapmak için ilk randevumuzdu. İlgili, alakalı, açıklayıcı bir kişiliğe sahip. Yapılan muayene üstünkörü olmuyor. Rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir doktor. Her şey için teşekkür ederiz.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mete Açıkgöz Lasik

  15 Temmuz günü göz lazer operasyonum gerçekleşti. Yakın ya da uzak görme sorunum olmadı, bir kaç kızarıklık dışında operasyon sonrası belirtim olmadı. Memnun kaldım . Tavsiye ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zülküf Çalışkan Laparoskopik Cerrahi

  2009 yılında sağ böbrek kanalında taş kırdırdım. Ardından 12 yıldır enfeksiyondan kurtulamadım. En sonunda mesanem alındı. Kendisini asla tavsiye etmiyorum. Allah a havale ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sezai Orhan Eko(Ekokardiyografi)

  BEN BİR UZMAN DOKTOR OLARAK ANNEMİ SEZAİ ORHAN HOCAMA TANSİYON YÜKSEKLİĞİ AÇISINDAN KONTROLE GÖTÜRDÜM. İLGİSİ VE ALAKASI ÇOK İYİ. HEM DAHİLİYE UZMANLIĞINI BİTİRMESİ AYRICA KARDİOLOJİ UZMANLIĞINI DA YAPMASI BİLGİSİNİN NE KADAR İYİ OLDUĞUNU ANLATMAK İÇİN YETER DİYE DÜŞÜNÜYORUM. HEM BİLGİ OLARAK HEM DE İNSANLIK OLARAK ÇOK İYİ BİR DOKTOR. ÇOK MEMNUN KALDIK.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zülküf Çalışkan Diğer

  Çift taraflı varikosel amelyatı oldum 7 ay önce sol taraf testis ağrısı hiç geçmedi amelyattan once ağrım daha azdı tam tersi amelyattan sonra 2 katı oldu şu an çok pişmanım amelyat olduğuma


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altan Atalay Rinoplasti

  Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz işinde uzman bir doktor Altan hoca Yaklaşık 8 ay önce kendisine Burun Ameliyatı oldum Gerek ameliyat öncesi kafamdaki tüm soruları detaylı cevaplaması gerek ameliyat sonrası ilgi ve alakası olsun çok rahat ve olumlu bir süreç geçirdim Kendisi çok iyi eğitimler almış başarılı bir o kadar da yeniliklere açık ve hastalarının isteklerini önemseyen bir doktor Özellikle günümüzde de popüler olan burun estetiği ameliyatlarında yerinde saymayan işinde başarılı ve işinin arkasında duran doktor bulmak çok önemli Benimde burnumda 2 yerde kırık ve nefes sorunum vardı bunların yanı sıra görüntüsünden de memnun değildim. Ameliyat sonrası en ufak sorun yaşamadım. Burnumdan çok memnunum Şehrimizde işinde böyle başarılı ve güvenilir bir doktor olması büyük bir onur bizim için Kendisine çok teşekkürler herkese tavsiye ediyorum kendisi kesinlikle hayatımın en büyük şansı


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altan Atalay Rinoplasti

  burun ameliyatı oldum Altan beye.... Çok fazla tavsiye üzerine gitmiştim.....Burnum ha ri ka oldu çok doğal oldu çok az morluk ve şişliğim oldu hemen ayaklandım...gönül rahatlığıyla öneririm herkese...... kendisi çok ilgili ve kibardı mükemmel birisi.....kendisine sevgiler saygılar.....


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altan Atalay Rinoplasti

  Altan hocanın çok eski hastasıyım.. Çocukken farklı bir rahatsızlıktan dolayı gidip memnun kalmıştım. Şimdi 21 yaşındayım ve farklı bir şikayetten dolayı önce başka doktorlara muayene oldum ameliyat kararı verilince bir de Altan hocanın görüşünü almak istedim. İçime sinmeyen bir şeyler vardı çünkü. Çocukluğumdan beri nefes almakta güçlük çekiyordum. Kemik eğriliği, burun eti, kırık, kıkırdak gibi şikayetler ameliyat olmamı gerektirdi. Ameliyat olmuşken estetik de istiyordum. Altan hocaya gönül rahatlığıyla bu ameliyatı yaptırmak istedim. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sırası gerek de ameliyat sonrası olsun çok memnun kaldım şu an 6. aydayım. Nefes almakta hiçbir problem yaşamıyorum şu an. Estetik açıdan da burnum doğal ve güzel bir görüntüye kavuştu. Çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ettim. İlgi ve alakası için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Hastayla iletişimi oldukça güçlü ve alanında uzman bir hekim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevil Eraslan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  24. Gebelik haftasından itibaren Sevil hanımla devam ettim kendisi normal doğumu oldukça destekleyen bir hekim.Gebelik takiplerinde de oldukça açıklayıciydi.Doğumum acil sezaryen ile gerçekleşti.Ameliyat öncesi ve sonrası süreçte oldukça memnun kaldım ayrica doğum sürecinde her saatte iletişim halinde olabildim bu da oldukça rahatlattı ilk doğumum olduğu için.Emzirmede sorun yaşadim emzirme konusunda da yol gösterdi gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar