Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.
Daha fazla bilgi

Adres

Gözde Sıtmapınarı Hastanesi
İnönü Caddesi Niyazi Mahallesi No:145, Malatya 44070
Gözde Sıtmapınarı Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, ... Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Sompo Sigorta, Ace European Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Eureko Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Mapfre Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Ergo Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Axa Sigorta A.Ş. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Ray Sigorta TSS (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Anadolu Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sompo Japan Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (107)

Genel skor

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yasin Karaduman Diğer

  Yasin hoca bana dedi ki ben işimin ehli biriyim merak etme dedi Ve gerçekten dediği doğru hariki Bir doktor ALLAH ondan razı olsun bunca yıl hemoroid den neler çektim devlet hastanesi de ki doktorlar iki amilyatla anca kurtarabilirim belki kurtaramam çok ileri derecede apse var analfistun var hemoroid de ileride demişti sen iyice araştır dedi beni yolladılar İstanbullardan doktor araştırması yaptım ama araştırmalarımın sonucunda Yasin hocanın da iyi olduğunu duydum kendisiyle görüştükten sonra bana güven 10 dakikada seni kurtarırım dedi ve gerçekten de dediğini yaptı lazerle ameliyatını gerçekleştirdi ve şu anda gerçekten çok memnunum bu sıkıntıları çeken sorunları yaşayan varsa Yasin hocaya gerçekten muayene olmalarını tavsiye ediyorum bunu emin olun işinin ehli doktor ALLAH ondan razı olsun.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mete Açıkgöz Lasik

  Çok şükür gözlüklerimden kurtuldum.Bana bu duyguyu taddiran Mete Hocama çok teşekkür ediyorum. Ekibi ve kendisi ilgi ve alakaları ile kendini güvende ve mutlu hissediyorsun. Çok kısa sürede ağrısız ve rahat bi ameliyat oldu.Olmak isteyenler hiç düşünmeden yaptırabilir

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Pekince Sezeryan Doğum

  Ali hocamla gebeliğimin 4. ayında tanıştım. Tanıyınca keşke en başında tanısaymışım dedim. Gebeliğimin sonuna kadar her muayene de benim aklıma taktığım gereksiz en küçük sorularımı bile yanıtsız bırakmadı. Benim o naif ses tonuyla her zaman odasından mutlu çıkamamı sağladı. Doğumdan çok korkarken korkulacak hiçbirşey olmadığını söylerken inanmıyordum ama doğumdan çıktığımın saatler sonrası dediğinin doğru olduğunu anladım . Hayal ettiğimden daha konforlu bir doğum oldu önce Allah sonra hocam sayesinde. İyi ki siz hocam. Herşey için çok teşekkürler. Oğluşum ve ben mutlaka ziyaretinize geleceğiz .

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yusuf Ziya Bahşi Randevu

  Nöropati hastası olan babam için gittik, ilaç tedavisi dışında çözüm önerilmedi. Hastalığı takip için ilgiyi az bulduk.

  O
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serdar Nemli Sezeryan Doğum

  Gebeliğin ilk anından itibaren takibimizi yapan ,il dışında olmamıza rağmen tercih ettiğimiz bilgili , ilgili , açıklayıcı, herşeyin dışında müthiş bir insan her şey için teşekkür ediyoruz sağolsun varolusun :)

  K
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Levent Akkuş Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Çok ilgili bir doktor diyebilirim çok memnun kaldım ikiz çocuklarımla çok çok ilgilendi a dan z ye kontrol etti ve genel kontrol İçin tekrar götürmek istedim yeri değişmiş başka hastanede çalışmaya başlamış neyseki buldum divan hastanesinde en kısa zamanda çocuklarımı götüreceğim iyi ki böyle bir doktorumuz var

  Y
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mete Açıkgöz Lasik

  Lazer olalı tam bir yıl oldu. Gözlüksüz görebilmek çok güzel. İki yıl düşündüm. Hastaneye gittiğim de hala kararsız ve korkuyordum. Operasyon çok kısa sürdü ve ağrı hissetmedim. Anında görmenin mutluluğu anlatılmaz. Allah razı olsun Mete hocamdan. Bu mutluluğu bana tattırdı. İyi ki de Mete hocam diyorum. Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Altan Atalay Randevu

  Kulağımda yoğun kaşıntı vardı, verdiği ilaç sayesinde kulağındaki kaşıntı problemi gitti.Kendisine çok teşekkür ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Yasin Karaduman Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi

  Hemoroid ameliyatı oldum bir yıl önce sıkıntılarımda düzelme olmadı var olan sorunlarım olduğu gibi devam ediyo

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Emrullah Tanrıkut Sezeryan Doğum

  Uzun bir sure cocugum olmadi.son iki yildir doktor doktor gezip tedavilerden yine sonuc alamadik..sonra kendiliginden hamile kaldim .Emrullah hocami bu hamilelik surecinin basinda tanidik..su ana kadar tanidigim en iyi kadin dogumcudur.Egodan uzak alcak gönullu bir doktor.bu surecte pozitif enerjisiyle gebelik takibimi yapti.Aileden biri,arkadas gibi ilgiyle yaklasti.Hic gereksiz strese sokmadi .şubat ayinda sezeryan dogumla dogumum gerceklesti.Daha oncede sezeryan olmistum cok korkuyordum.Ama sahane bir ekiple ameliyatimi yapti.stressiz ve cok konforlu gecti.cerrahi basarisi ve elinin hafifligini ayrica belirtmek istiyorum. Bebegimi saglikla aldim kucagima.Allah kendisinden ve ekibinden razi olsun.iyi ki tanimisiz onu.Burdan tekrar tesekkurlerimi iletiyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular