En Değerli Varlığınız Sağlığınız… “Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeff... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gözde Sıtmapınarı Hastanesi

İnönü Caddesi Niyazi Mahallesi No:145

44070 , Malatya ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Acıbadem Sigorta, Ace European Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Eureko Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Mapfre Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Ergo Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Axa Sigorta A.Ş. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Ray Sigorta TSS (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Anadolu Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sompo Japan Sigortadaha fazla (25)

Hakkımızda

En Değerli Varlığınız Sağlığınız…

“Toplumun geneline tüm sağlık hizmetlerinin tam teşekküllü sunulması sağlıklı toplumun temel taşını oluşturmaktadır. Her birey kaliteli, güler yüzlü, saygılı, şeffaf ve eşit sağlık hizmeti alma hakkına sahiptir” anlayışı ile yola çıkan Gözde Hastaneleri 5 hastanesi ile hizmet vermektedir.

Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne ilk yatırımını 1998 yılında Malatya’da yapan Gözde Hastaneleri arkasından Adıyaman, Konya ve Bolu olmak üzere tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, görüntüleme ve diyaliz merkezi gibi çeşitli sağlık yatırımlarında bulunmuştur.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve güncel tanı tedavi yöntemleriyle çıtasını sürekli yükselten Gözde Hastaneleri, bugün Malatya, Adıyaman ve İzmir’de toplamda 5 hastane ve 2 cerrahi tıp merkezi ile hizmet vermeyi sürdüren güçlü bir sağlık grubudur.

Sağlık alanındaki yatırımlarına önümüzdeki yıllarda da devam edecek olan Gözde Hastaneleri’nin Aydın’da devam eden hastane projesinin tamamlanması ile birlikte hizmet verdiği hastane sayısı altı olacaktır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altan Atalay Randevu

  Kulağımda yoğun kaşıntı vardı, verdiği ilaç sayesinde kulağındaki kaşıntı problemi gitti.Kendisine çok teşekkür ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yasin Karaduman Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi

  Hemoroid ameliyatı oldum bir yıl önce sıkıntılarımda düzelme olmadı var olan sorunlarım olduğu gibi devam ediyo


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emrullah Tanrıkut Sezeryan Doğum

  Uzun bir sure cocugum olmadi.son iki yildir doktor doktor gezip tedavilerden yine sonuc alamadik..sonra kendiliginden hamile kaldim .Emrullah hocami bu hamilelik surecinin basinda tanidik..su ana kadar tanidigim en iyi kadin dogumcudur.Egodan uzak alcak gönullu bir doktor.bu surecte pozitif enerjisiyle gebelik takibimi yapti.Aileden biri,arkadas gibi ilgiyle yaklasti.Hic gereksiz strese sokmadi .şubat ayinda sezeryan dogumla dogumum gerceklesti.Daha oncede sezeryan olmistum cok korkuyordum.Ama sahane bir ekiple ameliyatimi yapti.stressiz ve cok konforlu gecti.cerrahi basarisi ve elinin hafifligini ayrica belirtmek istiyorum. Bebegimi saglikla aldim kucagima.Allah kendisinden ve ekibinden razi olsun.iyi ki tanimisiz onu.Burdan tekrar tesekkurlerimi iletiyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Nemli Randevu

  Gebeliğin 12 haftasında tanıştım serdar bey ile aklınızdaki soruları siz sormadan yanıtlayan ayrıntılı ultrason düzeyinde muayene eden bi dr dur .


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emrullah Tanrıkut Diğer

  Eşimin gebelik takibinin 36. haftasında Emrullah Beye gittik. Daha önce gittiğimiz doktor bebeğimizi sezeryanla almak istemişti. Emrullah Bey muayanemizi yaptıktan sonra bebeğin hiçbir sıkıntısının olmadığını her şeyin yolunda olduğunu belirtti ve bizi oldukça rahatladı. Verdiği sözü de tuttu bebeğimiz normal doğumla sağlıklı bir şekilde doğdu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Herkese de tavsiye ediyoruz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Altan Atalay Burun Estetiği

  Atalay beye burun ameliyatı oldum çok memnun kaldım çok başarılı bi doktor iyiki kendisi malatyada….herkesin övgüyle bahsettiği bi doktor kendisine teşekkürler


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Nemli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Eşimin hamilelik döneminde serdar beyin muayenesine gittik bir hafta önce başka doktorun görmediği kisti gördü ve bizi bu konuda bilgilendirdi İlgili, bilgilendici, alanında çok iyi bir doktor, yaptığı açıklamalarla hastasına güven veriyor. Cok teşekkür ederim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Nemli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doktor beyle gebelik takibini yapmak için ilk randevumuzdu. İlgili, alakalı, açıklayıcı bir kişiliğe sahip. Yapılan muayene üstünkörü olmuyor. Rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir doktor. Her şey için teşekkür ederiz.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mete Açıkgöz Lasik

  15 Temmuz günü göz lazer operasyonum gerçekleşti. Yakın ya da uzak görme sorunum olmadı, bir kaç kızarıklık dışında operasyon sonrası belirtim olmadı. Memnun kaldım . Tavsiye ederim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Zülküf Çalışkan Laparoskopik Cerrahi

  2009 yılında sağ böbrek kanalında taş kırdırdım. Ardından 12 yıldır enfeksiyondan kurtulamadım. En sonunda mesanem alındı. Kendisini asla tavsiye etmiyorum. Allah a havale ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar