Hakkımızda

Adres bilgisi

İntermed Nişantaşı Polikliniği

Teşvikiye Cad.Bayer Apt. No:63 Kat:1

Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İntermed Nişantaşı Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İntermed Nişantaşı Polikliniği İstanbul ilinde Teşvikiye Cad.bayer apartmanı No:63 Kat:1 Nişantaşı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehtap Tunacı Meme Ultrasonu

  Meme ca diye teşhis konulan ben aylar sonra Mehtap hocam sayesinde kanser olmadığımı öğrendim. Kendisi hastasını ciddiye alan, sabırla sorularına cevap veren, belli ki mesleğini severek yapan kıymetli bir hoca. Kendisine teşekkür ediyorum sağlıkla kalsin... İpek Saraç


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehtap Tunacı

  Prof.Dr.Mehtap Tunacı radyoloji/görüntüleme alanında en iyisi. Ailecek tüm ultrasonlarımızı (meme, tiroid, batın gibi) kendisine yaptırıyoruz. Şimdiye kadar bir çok hastalığımızı erken aşamada teşhis ederek bizleri doğru yönlendirdi. Kendisine minnettarız. Aynı zamanda son derece sevgi dolu ve anlayışlı bir doktor kendisi. Çok teşekkür ediyoruz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mahmut Müslümanoğlu

  Sevgili Mahmut Müslümanoğlu bu zamana kadar gördüğüm, iletişimi en başarılı, hem hastasını hem de hasta yakınlarını en uygun şekilde duruma adapte eden harika bir doktor. Ameliyat sonrasında takip süresince de tatlı dili ve güleryüzü sayesinde en acı olayları en hafif şekilde atlatmanızı sağlıyor.
  Seda Esen


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şükrü Sanus Doğum

  Doğumumu Şükrü Bey yaptırdı ve çok memnun kaldım. Tanıdığım en iyi doktorlardan biri diyebilirim. 9 aylık süreçte her an yanımızdaydı


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar